91

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

manio napisał/a:

Razem przez dwa dni zostawimy u nich z 3-4tys zł, myśle że nie pogardzą...

Oby ich świat tez kręcił się wokół ziemniaków i pieniędzy ;)

Bez ciśnienia team się melduje.

bez ciśnienia...
www.bezciśnienia.pl

92

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Manio to załatw temat, Z Kutna masz pewne 4 motorki. Mam nadzieję że chociaż Ty masz większą siłę przebicia :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

93

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Ja tez chętnie.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

94

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Crazy napisał/a:

Ja tez chętnie.

czyli jadziem?

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

95

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

jeśli chodzi o ten weekend to zero szans, bo jest liga kartingowa. Tor wolny tylko i wyłącznie w tygodniu, ale jak wiadomo mało kto może sobie pozwolić na taki trening

rmz 250
gas gas txt 250

96

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

metys napisał/a:

jeśli chodzi o ten weekend to zero szans, bo jest liga kartingowa. Tor wolny tylko i wyłącznie w tygodniu, ale jak wiadomo mało kto może sobie pozwolić na taki trening

Ten to wiem że odpada, w sumie to dobrze bo aura raczej OffRoad'owa niż OnRoad... Ale za tydzień to chyba jakos sie wciśniemy, interwały to nie problem nawet grzyby to miało być 20min na godzinę to jest ok, wystarczy tylko wjeżdżać na czy, czte, ry i itak każdy po kwadransie wypluwa płuca;-) 40min przerwy to akurat aby odsapnąć i trohę pogadać, 8x20 min to jest co jeździć.

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

97

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

ja jestem chętny

crisson
SM450RR

98

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

sobota za tydzień to jakaś impreza weteranów, czy inne cuda, ale myślę, że się nie obrażą jak od czasu do czasu na tor wypadnie kilka singli

i jedna singielka;P

rmz 250
gas gas txt 250

99

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

chłopaki uzgadniajcie z nimi tak aby jeździć w sobotę i niedzielę,

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

100

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

trawer napisał/a:

chłopaki uzgadniajcie z nimi tak aby jeździć w sobotę i niedzielę,

w niedzielę raczej pojeździsz, bo są zawody:)

rmz 250
gas gas txt 250

101

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

metys napisał/a:
trawer napisał/a:

chłopaki uzgadniajcie z nimi tak aby jeździć w sobotę i niedzielę,

w niedzielę raczej pojeździsz, bo są zawody:)

Metys budzimy się już 14 :) , mówimy cały czas o weekendzie 21-22 września a zawody masz 29 września

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

102

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

trawer napisał/a:

Metys budzimy się już 14 :) , mówimy cały czas o weekendzie 21-22 września a zawody masz 29 września

Panie!!! Zaraz po przebudzeniu dzwoniłem na tor i ten weekend odpada całkowicie, bo jest liga kartingowa:). Z tego co wiem, to wszyscy zbierają się jutro w kisielinie

rmz 250
gas gas txt 250

103

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

No ok, Ale cały czas piszemy o załatwieniu jazdy w weekend 21-22, :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

104

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

PANOWIE a ja mam do was takie pytanie. Jak to jest że niektórzy zawodnicy(czołówka PP) oczywiście nie mówię o tych których pozycja jest NIEZAGROŻONA jak np. Maney. JADĄ LUB CHCĄ JECHAĆ W MP na ostatniej rundzie sezonu.

Pewnie żaden regulamin tego nie stanowi ale jak dla mnie to jest w ***** granie jeśli ktoś w klasyf gen. zajmuje czołową lokatę a perfidnie w ostatniej rundzie nie wystartuje lub wystartuje w MP. Czy nie czas pomyśleć o tym aby zablokować czołowej 3jce możliwość startu np. w MP? Jeszcze raz powtarzam chodzi tylko o zawodników których pozycja może się zmienić..

Chodzi o to by z PP odchodziła czołówka i STARTOWAŁA później w MP a nie ZNIKAŁA ze światka Polskiego Supermoto.

Problem nie od wczoraj ale co roku jest to samo. Najlepszym podejściem jak do tej pory wykazali się Panowie Żuralscy którzy zgodnie przeszli do MP i startują z powodzeniem!!

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

105

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

po co blokowac? jak ktos chce niech zostaje-mysle ze bedzie to zle przyjete przez zawodnikow i pogarda z jaka sie spotka bedzie dostateczna kara. Jednak zawodnicy, ktorzy wystartuja w MP juz nie moga wrocic do PP w nastepnych latach.

KACZOR