676

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

:Wawa :  Kolejowa XTX + bialy kask  17:00  -  Kasprzaka zółta DRZ + kierowniczka :)  16:00  oraz na Prymasa WR + odblask paski :) 20:00

i can do this .. here, hold my beer

677

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Przed chwila Moczydlo/Olimpia w strone Plockiej czarna DRZ+wydech akcesoryjny i kierownik w bialym kasku.

678

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Dzisiaj koło 15.10 Duke 690 lecący w kierunku Oświęcimia na Rybnickich blachach. Ktoś z forum ?

679

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

slepy napisał/a:

Okolice starego rynku w Bydgoszczy (rybi rynek tam gdzie barki zazwyczaj stoja) czarny ktm LC4 dziobak w wersji prestige stal razem z innym moto kolo godziny 22.
Ktos z forum ?

Tak to ja ,kmińiliśmy gdzie dalej siać terror.

Arras KTM 690 SMC-R

680

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Wczoraj ok. 16 w Opalenicy KTM, bez oświetlenia z przodu, nie jestem w stanie powiedzieć co to za model. Kierowca zasuwał z plecakiem, prawdopodobnie wracał ze zlotu?

681

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Dziś - 21.07 godz 17.10 Wybrzeże Gdańskie (wisłostrada) zaraz za tunelem w kierunku Wilanowa - niebiesko biała drz zatrzymana przez "funkcjonariuszy" - kto dziś zarobił ? :/

682

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Jakiś pomarańczowy (chyba) KTM. Bolesławiec, 18.00.

683 Ostatnio edytowany przez tadzik (2013-07-21 19:59:35)

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Dzisiaj kogoś Milicja na motocyklu spisywała na  Wybrzeże Gdańskie - WWA
Chyba jakieś WR

EDITA : @Gajos - napisałem i dopiero potem sprawdziłem, że już wcześniej napisałeś :)

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

684 Ostatnio edytowany przez krzywer (2013-07-22 14:51:53)

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Dziś o godz. 11, Warszawa, skrzyżowanie ul. św. Bonifacego i Sikorskiego - machałem się z pomarańczowym KTMem. Pucuj się ktoś Ty!

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

GPZ500S>TL1000R>DRZ400 SM czarna, gangsterska ;)

685

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

krzywer napisał/a:

Dziś o godz. 11, Warszawa, skrzyżowanie ul. św. Bonifacego i Sikorskiego - machałem się z pomarańczowym KTMem. Pucuj się ktoś Ty!

a Ty co się nie pucujesz że ostatnio spotkałeś na Wilanowskiej zajebistą Niunie na żółtej DeeRZecie :D

BZYKKK vel Suzuki DRZ 400 SM

asfalt, las, krzaki, błoto... oto oto supermoto!!! :)))))

686

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

David. napisał/a:

Wczoraj ok. 16 w Opalenicy KTM, bez oświetlenia z przodu, nie jestem w stanie powiedzieć co to za model. Kierowca zasuwał z plecakiem, prawdopodobnie wracał ze zlotu?

To ja zapierdalałem z nudów :)

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

687 Ostatnio edytowany przez Qbol (2013-07-22 16:58:00)

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Poznań Sobota 20.07 niebieska Yamaha XTX 660 ulica Księcia Mieszka I - stał na światłach i kiwał do mnie ;)

KTM SMC 660

688 Ostatnio edytowany przez gierwi (2013-07-22 18:15:05)

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Ja wczoraj widziałem Pączka jadącego moim SMC na torze w Toruniu. (A On widział mnie na swoim SMR, ale tylko w lusterkach:-))

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

689

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Wojkowice... gość w bluzie forumowej stojący obok pizzeri maximus, obok kościoła
... jechałem czarnym nissanem micrą w stronę Grodźca  :)     ujawniać się ludzie !!!

wr 250x

www.bikersbook.pl

690

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

subek napisał/a:
David. napisał/a:

Wczoraj ok. 16 w Opalenicy KTM, bez oświetlenia z przodu, nie jestem w stanie powiedzieć co to za model. Kierowca zasuwał z plecakiem, prawdopodobnie wracał ze zlotu?

To ja zapierdalałem z nudów :)

No proszę, nie sądziłem że to będzie ktoś z forum. Skąd jesteś że pojawiłeś się u mnie w mieście? Świetnie się prezentowało moto ;)