1,036

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

Maciej ja za max 30 min. ruszam to może się gdzieś ustawimy, przynajmniej popatrzymy na siebie :D

Heh wszedłem do garażu i popatrzyłem na motór...tyle jazdy było, nie chciało mi się kół zakładać:D

SMR 505

1,037

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

maciejwra napisał/a:

Heh wszedłem do garażu i popatrzyłem na motór...tyle jazdy było, nie chciało mi się kół zakładać:D

Mój zawodnik się nie daje zimie. Wypatrujcie  "Czarnej Szwini", niczym przysłowiowego "Czarnego konia". Jesli ktoś smignie koło Ciebie w głębokim złożeniu, wzniecając tumany śniegu, to będzie ON, zwany również TurboDynoSzwinia ;)
Wczoraj zawstydził leśniczego, dziś dzieci lepiące bałwana. UWAŻAJ!!! Następny będziesz TY!
Na razie terroryzuje krzaki, ale już mieszkańcy chowaja przed nim kury i kaczki. Następnie przyjdzie czas na wioski poniżej 50 mieszkańców, małe miasteczka, aż w końcu zawita do centrum Stolicy. Dowiecie się o nim z Faktów.

Oto on.
http://lh4.ggpht.com/_BnVGcWLTDK8/Szi5FipR9hI/AAAAAAAAC6A/UPPQOcp9PLE/s800/IMG_4848.JPG

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

1,038 Ostatnio edytowany przez jareks (2009-12-30 20:55:14)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

[url]http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-4181dc397261a7fa6799b0d9f0645c84.html[/url]
To tak na dobre wieści od Crazyego  :D

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

1,039

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

hahaha

motoslide.com

1,040

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Rewelacja :) :D

KTM LC4 Duke

1,041

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

:)  :D  :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,042

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

zajebiste :lol:

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,043

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

47 dayzzzz remaining :D 

Jak nie wiesz o co chodzi, to zerknij na 1wszy post w tym temacie :)

---------------------------
LC4 640 SM Prestige 04'

1,044 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-02-01 23:55:51)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

hehe... :D  tego mi brakowało, szczególnie w chwilach gdy patrzę przez okno :(
Czyli... rozmawiamy o rozpoczęciu sezonu 2010 :P  :D

Ps. Tomek zrobiłeś już w swoim remont? Bo hm... ja jeszcze nie :(  ale zaczynając odliczanie wystarczająco mnie zmotywowałeś. hehe...

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,045

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

hehe... :D  tego mi brakowało, szczególnie w chwilach gdy patrzę przez okno :(
Czyli... rozmawiamy o rozpoczęciu sezonu 2010 :P  :D

Ps. Tomek zrobiłeś już w swoim remont? Bo hm... ja jeszcze nie :(  ale zaczynając odliczanie wystarczająco mnie zmotywowałeś. hehe...


To ja też się pochwalę: sprzęt skompletowany, wystarczy poskładać, ale.....k***a mać w sobotę złamałem rękę....i jedyne co mogę odliczać to czas do zdjęcia gipsu po operacji.... zazdroszczę Panowie...

SMR 505

1,046

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Siema wszystkim.
Taa, odliczanie zaczęte. Najśmieszniejsze że przypomniało mi sie rano to że Tomek rok temu odliczał, odpalam gg, a na jego opisie liczba 46:) , hahaha, odlicza i w tym roku. Dobrze.

Jeśli chodzi o moją gotowość do sezonu to DRZta czeka na nowe kółka, i to trochę mnie blokuje, ale mam je mieć w ciągu tygodnia. Zacisk hamulcowy mm czeka w sejfie w pracy, pompka magury też, handbary, gripy, błotnik sm leżą grzecznie na półce i czekają aż będę miał czas żeby to wszystko założyć. Dokumenty potrzebne do rejestracji się tłumaczą. Jutro je odbieram i trza załatwiać przegląd, płacić podatek i rejestrować. Opony - piękne slicki - leżą w Radziowej piwnicy i czekają na mnie grzecznie:p Czeka mnie jeszcze wyjęcie i wyregulowanie i wyczyszczenie gaźnika, bo sie kurwiszon zalewa i ma kłopoty z odpalaniem. Za chwilę kupię napęd - to też muszę zmienić, dętki - bo nie mam nowych i w sumie to byłoby na tyle. Zostaja tylko lustra i kierunki, ale to jakby do jazdy potrzebne nie jest:)

Maciek - współczuję, zdrowiej, oby sie wszystko udało i żebyś nie miał komplikacji żadnych -Jak to sie stało? Narty? Snowboard? Łyżwy? Czy po prostu jesteś pierdoła???:p

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,047 Ostatnio edytowany przez maciejwra (2010-02-02 11:01:39)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Brzozrider napisał/a:

Maciek - współczuję, zdrowiej, oby sie wszystko udało i żebyś nie miał komplikacji żadnych -Jak to sie stało? Narty? Snowboard? Łyżwy? Czy po prostu jesteś pierdoła???:p

Heh przygotowania do jazdy na desce na funboxie...ale na butach:D

Brzoza jeszcze szybciej sprzęta złoże:)

SMR 505

1,048

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

To ja też zaczynam odlicznie. Aby luty minął.  Rok temu koniec Lutego wyprawa do Radomia. Może i w tym roku się uda  :D .

1,049

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja jeszcze muszę poskładać moją pomarańczę i znaleźć dla niej miejsce w Wawie.
Ale mam nadzieję, że w do wiosny się wyrobię :D

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

1,050

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

maniek.o napisał/a:

Rok temu koniec Lutego wyprawa do Radomia.

hmm, a jak wygląda tam sytuacja? będzie szansa na treningi supermoto dla nie-członków-sekcji i nie-członków-klubu?

ktoś coś wie?

pozdro,
Maciek

---
umiesz liczyć, licz na siebie