1

Temat: SM Terror - Podkarpacie

Jak w temacie, gdzie można coś poszaleć na supermoto w podkarpaciu?

2

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Skąd jesteś ? Tor Biłgoraj, Tarnów...? Niedaleko Lublin

CRF 450 - SPRZEDAM

3 Ostatnio edytowany przez Pomian (2010-11-18 22:27:50)

Odp: SM Terror - Podkarpacie

No spoko ale ja niedawno SM kupiłem i nie miałem okazji sprawdzić się na torze jeszcze, no i nie mam z kim latać... bo jak narazie z tego co wiem sam Rzeszów terroryzuje:D

CRF 450 - SPRZEDAM

4

Odp: SM Terror - Podkarpacie

No ja tez sobie chwale zakup SM ... :) Postaram się przyjechać do Tarnowa pokaleczyć na torze trochę :D Bo mój poziom odstaje pewnie od reszty ...

CRF 450 - SPRZEDAM

5

Odp: SM Terror - Podkarpacie

mowa o tym torze?
[url]http://gokarty-tarnow.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=40[/url]
jak to ten,to rezerwujecie cały tor, czy są jakieś godziny dla sm i ile to kosztuje?

TM

6

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Nie martw się ja też dopiero zaczynam,więc nie jesteś sam:D Nie pożałujesz kupna SUPERMOTO :) Świetna zabawa :)

7

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Fajnie że powstał taki temat :d  może kiedyś się umówimy na jakiś terror np Rzeszowa ?? :o

CRF 450 - SPRZEDAM

8

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Ja z Dębicy jestem, także do Tarnowa daleko nie mam, tylko nie wiem czy 50 to wogule jest dla mnie sens jechac, troche za mało mocy ,ale może poszaleć by wartało?
Nawet nie wiedzialem ze mozna na tym torze kartingowym wskoczyc na SMce.

9

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Rzeszów, żyjecie? Jezdzicie?

10

Odp: SM Terror - Podkarpacie

wreszcie temat podkarpackie. Kto z okolic ropczyc?

11

Odp: SM Terror - Podkarpacie

to jakas ustawka w RZ ;)

12

Odp: SM Terror - Podkarpacie

kiedy gdzie o ktorej i z kim... :D nie ma problemu, chodzby dzisiaj :)

13

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Dzisiaj to ja ide na moto za pol godziny, pozniej moze byc ciezko z czasem. Sam mieszkam w Rz od miesiąca, wiec za bardzo nie znam ludzi i szukam.

14

Odp: SM Terror - Podkarpacie

jak nie dzisiaj to może następny weekend, bo przez tydzień to ja nie ma szans:( ogarniaj ekipe :D widziałem kilka osób na forum, że z rzeszowa:)

15

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Nastepny weekend, jak najbardziej. Mam ziomka spod Rzeszowa z ktorym latam, moze ktos sie do tego czasu odezwie w temacie.