2,896 Ostatnio edytowany przez Piekny (2013-06-20 22:32:47)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dukers paciuloku :)
Jak byś nie zapierdalał środkiem tak że nie zauważasz pobocza to można by pogadać.
Po prawej stała moja TTRka na przeciwko schodków do zameczku :)
Nie zdążyłem Ci się wpierdolić pod koła :)
Potem siadłem na schodkach z moją plecaczkową.
Z SuMo widziałęm tylko dwie XTX.

Odnośnie ojcowa, fakt że mam brudasy to poodsadzacie mnie w winklach ale co tam, gadałem z Jacą, my jedziemy na pewno.

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,897 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-06-20 22:46:36)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Rozglądałem sie na boki, a potem stałem 20 minut 16:40-17:00 .... A potem z kumplami siedziałem. A to gdzie mialem jechac jak motki po bokach byly... Rozgladalem sie kto jest z znajomych , a z racji ze nikogo nie bylo to na parking pojechałem stanąć. Potem przyjechalem i siedzialem z znajomymi ;p Mogłeś wołać czy coś xD następnym razem będę bardziej uważny na Twoje moto ale daj wczesniej znac ze bedziesz bo ja bardziej patrzylem za kumplami : wr,cbr i tylko mi migła ta xtx ( jeszcze chodziłem tam i spowrotem o tej 16 ) nie wiem... Ciebie za cholere nie umiałem zauważć tzn Twojego sprzęta ;p
Podrzuć mi fote na PW to będę czuły na to moto xD jak siedziałeś pod zamkiem to pewnie widziałeś tą czarną xtx z 2 kominami ( kask koleś miał crossowy ale z tą szybką szary ) bo widziałem jak wyjeżdżał.

Ale też daj oznake życia bo szerokątnego oka robota nie mam co analizuje każde moto ;p Jak by tyle tych dziadków tam nie było na tych choinkach to pewnie bym Cie zauważył, a taki goldwing jak stanie to 4 motki zakrywa.

Ja na razie odpadam na latanie bo te kursy mam, a moto chce sprzedać przed przeglądem bo nie chce w niego już kasy wkładać.

2,898

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja dzisiaj się nie wyrobiłem niestety.

Drogie Panie, sobota ciągle aktualna, mobilizować się! Z Pięknym na pewno śmigamy! Ojców na razie priorytetem. Mam nadzieję, że Kraków dopisze.

2,899 Ostatnio edytowany przez Piekny (2013-06-20 23:19:26)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dukers napisał/a:

...Ciebie za cholere nie umiałem zauważć tzn Twojego sprzęta ;p
Podrzuć mi fote na PW to będę czuły na to moto xD jak siedziałeś pod zamkiem to pewnie widziałeś tą czarną xtx z 2 kominami ( kask koleś miał crossowy ale z tą szybką szary ) bo widziałem jak wyjeżdżał.
...

Żartuje, spokojnie, sam za późno Cię zauważyłem i nie dobiegłem do dróżki. Co do chromiaków to fakt... masakra.
Ano widziałem dwóch gości na XTX, zwinęli się koło 19:30

P.S. (z tym że wiecznie upierdolona) http://i39.tinypic.com/8yrnf4.jpg

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,900 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-06-20 23:50:17)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Piekny napisał/a:
Dukers napisał/a:

...Ciebie za cholere nie umiałem zauważć tzn Twojego sprzęta ;p
Podrzuć mi fote na PW to będę czuły na to moto xD jak siedziałeś pod zamkiem to pewnie widziałeś tą czarną xtx z 2 kominami ( kask koleś miał crossowy ale z tą szybką szary ) bo widziałem jak wyjeżdżał.
...

Żartuje, spokojnie, sam za późno Cię zauważyłem i nie dobiegłem do dróżki. Co do chromiaków to fakt... masakra.
Ano widziałem dwóch gości na XTX, zwinęli się koło 19:30

P.S. (z tym że wiecznie upierdolona) http://i39.tinypic.com/8yrnf4.jpg

A to nie ja widziałem takiego co się przed 17 zwinął.
Ps : [url]https://lh5.googleusercontent.com/-NtwSDQSKolI/UcNsXm3nTWI/AAAAAAAAGaM/ryryjnTK5EY/s819/2013-06-20-2459.jpg[/url]
takie coś zauważyłem, ktoś z forum ? :P
No te chromy to normalnie :D Powinni tam znaki ustawiać : SUPERMOTO | ENDURO
CHROMY
ŚCIGI
TURYSTYKI itd itd :P Przynajmniej byłoby to jakoś poukładane haha :D Eee sezon w pełni tak że na pewno jeszcze polatamy ale to już jak zdam prawko i inny sprzęcior będzie :)

P.S.S : Zapamiętam to moto - teraz dochodzisz do listy : " patrz, wyszukaj, znajdź " :D

2,901

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dukers napisał/a:

Ta erih nikogo nie było ! Trolle maja racje... Kazdy gada i gada a jezdzic nikt ;p ! Był jedynie koleś na xtx czarnej ale nie widziałem który to i dopiero jak wyjeżdżał zobaczyłem gościa. Potem jakiś na brudasach koleś wpadł (exc 350 chyba albo 450) w koszulce z UFO ale też na chwile. Przecież żartowałem z tymi traktorami haha ;p

Najlepsze że do każdego kogo pisałem : Spoko, będę.
5min przed : Nie dam rady...
Nosz :D

domyśl się gdzie ja byłem albo w czym

Dwu rurka ●0●
https://www.facebook.com/Enduroodcinateam?notif_t=page_invite_accepted
https://www.youtube.com/channel/UCYV8bbKRwrZfIIc8wr4fhyA

2,902 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-06-21 00:49:53)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dukers napisał/a:
erich44 napisał/a:
Dukers napisał/a:

Ta erih nikogo nie było ! Trolle maja racje... Kazdy gada i gada a jezdzic nikt ;p ! Był jedynie koleś na xtx czarnej ale nie widziałem który to i dopiero jak wyjeżdżał zobaczyłem gościa. Potem jakiś na brudasach koleś wpadł (exc 350 chyba albo 450) w koszulce z UFO ale też na chwile. Przecież żartowałem z tymi traktorami haha ;p

Najlepsze że do każdego kogo pisałem : Spoko, będę.
5min przed : Nie dam rady...
Nosz :D

domyśl się gdzie ja byłem albo w czym

Gdzie ? Na polu xd W czym ? W traktorze, gnój rozwoziłeś żeby przeczyścić sąsiadom nosy - taki z Ciebie sasiad z pola ! ;p No ale wiadomo kartofle same sie nie nakur..wią (czy co tam sadzisz). Następnym razem przyjedź traktorem ;p

2,903 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-06-21 00:50:14)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

erich44 napisał/a:
Dukers napisał/a:

Ta erih nikogo nie było ! Trolle maja racje... Kazdy gada i gada a jezdzic nikt ;p ! Był jedynie koleś na xtx czarnej ale nie widziałem który to i dopiero jak wyjeżdżał zobaczyłem gościa. Potem jakiś na brudasach koleś wpadł (exc 350 chyba albo 450) w koszulce z UFO ale też na chwile. Przecież żartowałem z tymi traktorami haha ;p

Najlepsze że do każdego kogo pisałem : Spoko, będę.
5min przed : Nie dam rady...
Nosz :D

domyśl się gdzie ja byłem albo w czym

Gdzie ? Na polu xd W czym ? W traktorze, gnój rozwoziłeś żeby przeczyścić sąsiadom nosy - taki z Ciebie sasiad z pola ! ;p No ale wiadomo kartofle same sie nie nakur..wią (czy co tam sadzisz). Następnym razem przyjedź traktorem ;p

Sry za duble ale na tel pisze.

2,904

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Ja dzisiaj się nie wyrobiłem niestety.

Drogie Panie, sobota ciągle aktualna, mobilizować się! Z Pięknym na pewno śmigamy! Ojców na razie priorytetem. Mam nadzieję, że Kraków dopisze.

O której jutro? Bo ja mam egzaminy i nie wiem czy wyrobie czasowo.

KTM SMC 690

2,905

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

wstępnie koło 11~12

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,906

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Piekny napisał/a:

Ano widziałem dwóch gości na XTX, zwinęli się koło 19:30

To chyba nas / mnie widziałeś.
Wpadłem z kumplem na kiełbaskę i dalej w drogę: hałdy, lasy, szutry itp ;)

Też widziałem Twojego sprzęta, ale ridera brak...

xt660.pl

2,907

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Piekny napisał/a:

wstępnie koło 11~12

Niestety muszę spasować bo o tej godzinie będę na uczelni :(

KTM SMC 690

2,908

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Można się podpiąć do was na Ojców?

XT125X --> XT660X

2,909

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No przeca... Ja do 10:00 jestem w robocie. O 11 - 12 mogę wystartować. Jak kto jedzie? Przyczepki? Na moto?

2,910

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jak będziecie jechać w ogóle? Przez Olkusz? Dla mnie było by najlepiej jako że z niego jestem;p Można by gdzieś się ustawić i bym dołączył

XT125X --> XT660X