2,836

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

A to Ty na Bełku odbijasz na czerwionke czy gdzie ?

2,837

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Gazior napisał/a:
hermes napisał/a:
JACA napisał/a:

Błagam was, skończcie marudzić i weźmy w końcu wróćmy do starych dobrych czasów gdzie było nas parunastu na wypadzie...

JACA ma racje ktoś chce polatać z kumplami zawsze znajdzie czas - i nie ma że jezdzi 50, czy 125. Panowie łączy was pasja i fan, nieważne kto czym lata - jedzie ekipa to dostosuje prędkość do najwolniejszego

jakby wojtekmz miał takie podejście jak wy nigdy by nie wpadł w Sudety na zlot (MZ 125) - szacun a darł jak dziki i nikt nie mówił idz do domu bo masz małą pojemność (raczej wszyscy stwierdzili że jest hardcorem) - z nami i skutery latają [url]http://www.youtube.com/watch?v=LCp6aW4DxhQ&feature=youtu.be[/url]

Daje wam czas do niedzieli albo zamykam temat ;-)

Podejście hermesa mi się podoba ^^ jak ktos jest chętny z niskopojemnościówką polatać to czekam na odzew ^^

+1 ;]

Suzuki RG80 >> KTM 620 SC
http://www.bikepics.com/members/jojo402/

2,838

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Też mi się podoba podejście Hermesa ;]
Dzięki ;]

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Żadne zakazy nie zniszczą Naszej pasji"
"WRC is for boys, group B was for men"

2,839 Ostatnio edytowany przez I/JG53_Pogo (2013-06-09 10:33:30)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dukers napisał/a:

A to Ty na Bełku odbijasz na czerwionke czy gdzie ?

Na jakim Bełku ja mieszkam w Czerwionce-Leszczynach a dokładniej w Leszczynach czyli jestem na miejscu jak bym jechał na Orzesze czy Bełk to bym się oddalał tylko ;)

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

2,840

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

I/JG53_Pogo napisał/a:
Dukers napisał/a:

A to Ty na Bełku odbijasz na czerwionke czy gdzie ?

Na jakim Bełku ja mieszkam w Czerwionce-Leszczynach a dokładniej w Leszczynach czyli jestem na miejscu jak bym jechał na Orzesze czy Bełk to bym się oddalał tylko ;)

Już wiem, już wiem :) Hehe dzięki za Pogawędkę i myśle że na następną runde (w sierpniu) też wpadne hehe ale wtedy na całość :D

2,841 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-06-09 18:23:12)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

[url]https://vimeo.com/m/67986275[/url]  - Włączcie se HD

2,842

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Za około miesiąć wybrał bym się spróbować swoich sił na jakimś najbliższym z gliwic torze , może znalazł by się ktoś chętny na taki trip bądź ktoś czasem śmiga i ma 1 miejsce na przyczepce ?

2,843

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

dj-mati napisał/a:

Za około miesiąć wybrał bym się spróbować swoich sił na jakimś najbliższym z gliwic torze , może znalazł by się ktoś chętny na taki trip bądź ktoś czasem śmiga i ma 1 miejsce na przyczepce ?

O sm myślisz czy mx. Jak mx to do najbliższego w Czerwionce dojedziesz szutrami  w jakieś 20 min, nie potrzebujesz przyczepy.

exc 400                 www.oklejsie.pl

2,844

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Chodziło mi o sm , byłby ktoś zainteresowany ? Na poznań czy gdzieś "niedaleko" gdzie uda się dostać na tor bez problemu ?

2,845

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

dj-mati napisał/a:

Chodziło mi o sm , byłby ktoś zainteresowany ? Na poznań czy gdzieś "niedaleko" gdzie uda się dostać na tor bez problemu ?

Lepiej jechać na Brno, a jak mas "brudasy" to hałdy lub tor w czerwionce wystarczą na 100pro ;p

2,846

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

lata ktoś coś jutro w końcu na małych kołach ?:) Rybnik i okolice? Bo nudno tak samemu się kulać po mieście:/

Yamaha DT 50 SM sezon 2012-2014 - SOLD
EXC 125 Sezon 2014 - 2015 - SOLD
Aprilia RS 125 2015 - 2015 - GIVE BACK
Honda NSR 125 2015 - czeka na sprzedaż :)

2,847

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja jutro jeżdże okolice Częstochowy :) ktoś chętny ?

2,848

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Padła tutaj propozycja na wyjazd 22.06.13

Moje 2 propozycje albo/albo:

1. Kubalonka
2. Ojców

Chętni?

2,849

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Są chętni. Ja ze Szczepanem przyczepą polecimy.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

2,850

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja jutro będę wiedział co ze sprzętem,  jak będzie ok, to lece!

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690