2,761

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Bardzo "niebiesko" było tym razem. 4ry Yamahy. Lekki asfalcik, trochę enduro po leśnych ścieżkach - tego mi było trzeba :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

2,762

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ktoś,coś jutro? Z niskich poj.?:)

Yamaha DT 50 SM sezon 2012-2014 - SOLD
EXC 125 Sezon 2014 - 2015 - SOLD
Aprilia RS 125 2015 - 2015 - GIVE BACK
Honda NSR 125 2015 - czeka na sprzedaż :)

2,763 Ostatnio edytowany przez Piekny (2013-05-30 13:55:11)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Crossman Ty łobuzie! :D
Twoją DReZyne wczoraj na DTŚce spotkałem?

A i z którym to forumowiczem miałem przyjemność w riderparts w Zabrzu?
Nie panuj mi bo czuje się stary! :D

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,764

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Taak Piekny mnie ;p hm a co za moto w zabrzu? Bo jeszcze się po drodze z ziomeczkiem na exc 525 skumałem, może On.

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

2,765

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

A w Zabrzu zostałem poznany po Arrowie, chłopak w sklepie, bez moto.

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,766 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-06-02 21:31:18)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jaca albo daniken albo peka xD widziany na Chudowie ok 18:20 :D

2,767

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dukers napisał/a:

Jaca albo daniken albo peka xD widziany na Chudowie ok 18:20 :D

Nie no trzech na jednym moto - wiedziałem że chłopaki robią dobry stunt ale tego nie mogę sobie wyobrazić ;-)

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

2,768 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-06-02 23:46:41)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

hermes napisał/a:
Dukers napisał/a:

Jaca albo daniken albo peka xD widziany na Chudowie ok 18:20 :D

Nie no trzech na jednym moto - wiedziałem że chłopaki robią dobry stunt ale tego nie mogę sobie wyobrazić ;-)

Haha nie o to mi chodziło xD nie wiem który to bo ich nie rozróżniam już :D

2,769 Ostatnio edytowany przez Piekny (2013-06-03 00:40:54)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ze skromnego doświadczenia wiem że każdy z nich jest inny, niemożliwe ich pomylić :D

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,770

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dobra to em... Jak peka nie zmienił kasku to go wykluczam bo chyba mial czarny, daniken niebieski ? A jaca taki srebny ? Tamten miał srebny(odłamki niebieskiego) i go pro zalozone xd

2,771

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Fajni jesteście XD

Powiem szczerze, że powoli staje się taka jazda nudna... Wypad po okolicy, parę zakrętów, gumy na miejscówce i tyle... To szczerze wolę rower. Nikt nie jeździ, nie odzywa się, nie proponuje wypadu... Panowie temat umarł, ekipa się wykruszyła. A szkoda bo w tym roku były perspektywy na niezły ubaw. Rok temu na forum dawaliśmy czadu a w tym mulimy nieziemsko.

2,772

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Fajni jesteście XD

Powiem szczerze, że powoli staje się taka jazda nudna... Wypad po okolicy, parę zakrętów, gumy na miejscówce i tyle... To szczerze wolę rower. Nikt nie jeździ, nie odzywa się, nie proponuje wypadu... Panowie temat umarł, ekipa się wykruszyła. A szkoda bo w tym roku były perspektywy na niezły ubaw. Rok temu na forum dawaliśmy czadu a w tym mulimy nieziemsko.

Ten rok jest pod każdym względem dziwny. Na prawdę warto zmienić na enduro albo mieć 2 kmpl. Obecnie tworzę prawko :D Dzisiaj mam już nadany numer, od jutra startujemy w OSK (motorkurs - Katowice) :) No i oby po całym kursie egzamin poszedł śpiewająco za pierwszy razem. U nas na śląsku prawdą jest że kto kostki ma ten z kim latać ma :D Przykład : Czerwionka - tor, Czerwionka - Hałdy, Szarlota i w 3 dupy więcej, a nawet w Chorzowie jest ekipa co lata(praktycznie wszędzie ktoś jest na crossie/enduro, a znaleźć supermoto to...) Tak że Jaca czas spiąć poślady i kupić enduro, hehe.

2,773

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dlatego się wykrusza bo zawsze robimy to samo i jest nudno. Tak mi się wydaję przynajmniej. Oczywiście nie chce nikogo urazić. Może warto zorganizować wypad w góry z przyczepkami? wisła lub szczyrk, tam zawsze jest gdzie pojeździć a jakby ktoś znał jeszcze okolice to będzie super. Na jeden dzień, w jakąś słoneczną sobotę. Co Wy na to?

Suzuki DRZ 440 SM

2,774

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Tyle moto na śląsku a nikt nie da znać żeby polatać. A jak my piszemy to i tak nie ma chętnych ;/
W opolskim zresztą podobnie. Wszyscy albo latają sami albo wcale ;O

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

2,775

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dukers, ekipa jest ale nikt nie lata albo nie chce latać z forumowiczami. Glaca, niby robimy to samo, ale na Twoich nowych filmach też robisz to samo co zwykle tylko, że nie z nami ale z kimś innym. Po prostu nas olałeś :P Dukinuki tak samo nas olał...
Mam teraz mało czasu to prawda ale na 3 - 4 h po pracy raz czy 2 razy w tygodniu myślę, że czas zorganizuję. Pisałem nie raz ale zero odzewu więc latam wokół komina.

To w takim razie moja propozycja taka: najbliższy dzień, w którym będziemy mieć wszyscy wolne to napierdalamy NA KOŁACH do Wisły, na kubalonkę. Jeśli ktoś będzie miał termin zajęty to jasna sprawa, a jak ktoś oleje sprawę z błachych powodów ten dupa!

Ten rok WR ale następny to raczej będę chciał skosztować czegoś nowego...