2,701

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

3 stawy prosta, o 20.00, bardziej jako widz :D

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

2,702

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

crossman napisał/a:

3 stawy prosta, o 20.00, bardziej jako widz :D

Na 3 stawach nie ma już nic od momentu jak dali ograniczniki prędkości.

KTM SMC 690

2,703

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

grucha napisał/a:
crossman napisał/a:

3 stawy prosta, o 20.00, bardziej jako widz :D

Na 3 stawach nie ma już nic od momentu jak dali ograniczniki prędkości.

heheeee a to ciekawe :) wpadnij, za ogranicznikami zaczynają chłopaki zabawe samochodzikami :)

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

2,704 Ostatnio edytowany przez I/JG53_Pogo (2013-04-25 21:45:05)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Today ktoś?

Za tydzień Jaca bede dłużej na Chudowie to se pogadamy dzisiaj czas mnie gonił . Ale motocykli było co nie miara szkoda że większość to same emeryty na "chopperach" i scigacze nawet nie wiesz jak bardzo ucieszył mnie widok bratniego motocykla ;)
Jak rodzynek na torcie he he poważnie !

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

2,705

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

I/JG53_Pogo napisał/a:
JACA napisał/a:

Today ktoś?

Za tydzień Jaca bede dłużej na Chudowie to se pogadamy dzisiaj czas mnie gonił . Ale motocykli było co nie miara szkoda że większość to same emeryty na "chopperach" i scigacze nawet nie wiesz jak bardzo ucieszył mnie widok bratniego motocykla ;)
Jak rodzynek na torcie he he poważnie !

Husqa od Ciebie pogo przyjechała ? Tzn. jakaś dziewczyna na niej czy to inna ? :P My wbiliśmy ok 17.

2,706

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

W niedzielę w godzinach raczej przed południowych latamy z chłopakami po TG. Sugerowany lekki teren. Jak ktoś chętny to zapraszam :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

2,707

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Byście latali dziś, jutro albo w tą niedziele po okolicach to nie wpadł by ktoś ogarnięty z gaźnikologii do mnie na garaż w Siemianowicach? Dogadali byśmy się jakoś ;)
Autentycznie ch*j mnie strzela jak yamaha w wydech, gaźnik wyczyściłem, dysze czyste, przedmuchane sprzężonym powietrzem, króćce całe a w dalszym ciągu TTRka zachowuje się jak by nie dostawała beznyny i darła lewe powietrze.
Długi weekend majowy się zbliża a ja gówno pojeżdżę :/

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,708

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dukers napisał/a:

Husqa od Ciebie pogo przyjechała ? Tzn. jakaś dziewczyna na niej czy to inna ? :P My wbiliśmy ok 17.

Tak to była od mojej husqa

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

2,709

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Piękny nie masz przypadkiem lużnej linki gazu do tt. Jutro jazda się kroi a kumplowi linka dupła a na jutro mu nie sprowadzą.

exc 400                 www.oklejsie.pl

2,710

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniken, jaki macie plan na niedziele? gdzie sie umawiacie i o ktorej?

Suzuki DRZ 440 SM

2,711

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Nie mam zapasówki ale z grzebania przy przepustnicy wydaje mi się, że podejdzie tam bezproblemowo linka rowerowa + zakończenie z jakiegoś zestawu naprawczego do linek.

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,712

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Mamy w planach startować tak około 11stej z TG. Pokręcić się kilka godzin po okolicznych lasach i wracać z powrotem. Aktualnie z moim prawkiem się nigdzie daleko nie wybieram a poza tym będzie jeden ziomek bez prawka więc planujemy, że tylko teren. Oczywiście każdy na sm.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

2,713

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

bardzo fajny pomysl, dawno zadnego terenu nie bylo! mam problem z kolanem, ale mysle ze dam rade wpasc;)

Suzuki DRZ 440 SM

2,714

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Walimy jutro na Bytom Sucha Góra Jak ktoś ma skuchę to zapraszam. Tak na 15.30 powinniśmy być na miejscu.

exc 400                 www.oklejsie.pl

2,715 Ostatnio edytowany przez I/JG53_Pogo (2013-04-26 23:16:04)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniken napisał/a:

Mamy w planach startować tak około 11stej z TG. Pokręcić się kilka godzin po okolicznych lasach i wracać z powrotem. Aktualnie z moim prawkiem się nigdzie daleko nie wybieram a poza tym będzie jeden ziomek bez prawka więc planujemy, że tylko teren. Oczywiście każdy na sm.

Kupta se koła MX + dobra ekipa i wio w teren ;)
Powiem ci że jak dla mnie zabawa jest o wiele lepsza niż jazda SM po mieście  .
Jak są fajne tereny zawsze jest coś nowego no i offroad czy motocross wiele uczy.
Zresztą jak ktoś kiedyś powiedził "Jak się nauczysz jeździć w terenie to asflat stanie się banalny a z czasem nudny"
A motocross jest jak Chuck Norris w sportach motorowych

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo