2,686

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

W niedzielę zapraszam na tor w szopkach, Katowice. Co prawda nie sm, ale wrzucać kostkę i latamy :))

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

2,687

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

cross napisał/a:

Chorzow ul.  winiawskiego. 2 dziadki ktore lubia motocykle ;)

Pojechałem, ledwo zsiadłem z tetry, a w drzwiach stanął gość.
Spojrzał na mnie, na moto, znowu na mnie, uśmiechnął się i stwierdził "nie przejdzie,[...] aż musiałem wyjść sprawdzić co tu za bramą wylądowało". xD
Na nic zdały się prośby i inne sztuczki, kazał wyciszyć przelot i kropka.

Tak czy siak temat zamknięty, jakoś sobie to ogarnę.
A Arrow po wypłacie poleci do Guzego na oględziny, wkońcu mam go pod nosem, może coś się uda go przyciszyć nie tracąc na dźwięku.

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,688 Ostatnio edytowany przez I/JG53_Pogo (2013-04-20 23:54:06)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ale chyba nie podjechałeś z impetem i na pełenj kur..w bo jak tak to się nie dziwie ...
Zawsze najwyższy bieg i spokojnie . Ale rozumiem cię bo są takie  stacje dignostyczne jak nie To to coś ci i tak znajdą .
Ale zasada jest niezmienna jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze ...

A i że tak spytam to co pomiaru decybeli nie mierzył ??
Na słuch to się może walić na cyce ,biorę moto i krótka piłka nie chcecie zarejestować i zarobić to do widzenia jadę do innej stacji i tam zarobią

A i coś słyszałem że ma się to zmienić mianowicie :

Ma to być podzielone na pewne grupy wymagające natychmiastowej zmiany przy których pojazd nie nadaje się do dalszej eksploatacji i na takie które klasyfikują go do użytku z koniecznością szybkiej wymiany lub uzupełnienia .
Np: zarówka, klocki hamulcowe i inne pierdoły wtedy też oni mają święty spokój bo jak by się coś stało tego samego dnia to nie będa mieć problemow prawnych

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

2,689

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

przy za głośnym wydechu pewnie w większości stacji będzie problem..chyba ,że ktoś potrzebuje na flaszke to trzeba pytać odrazu : )

2,690

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

I/JG53_Pogo napisał/a:

[...]

Chłopie proszę Cię serio nie traktuj mnie jak gimnazjalisty na skuterze :)
Podjechałem tak cicho jak pozwala mi poruszać się mój wydech. Tak jest kurewsko głośny, dziurawy i nie na drogi :]
W Siemcach jak tetra pierdła w wydech to gość stwierdził ze braknie mu skali, a co ja się tam będę kłócił i nie, wyciągnięcie kasy z kieszeni nie urywa magicznie diagnostą uszu :D
Tak objechałem kilka stacji...
Kurfffa też macie głośne wydechy wiec chyba wiecie jak to to jest :D
Niemniej Panowie, jakoś sobie poradziłem.

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,691 Ostatnio edytowany przez I/JG53_Pogo (2013-04-21 00:22:43)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Piekny napisał/a:

Chłopie proszę Cię serio nie traktuj mnie jak gimnazjalisty na skuterze :)

Nie traktuje ale tak delikatnie mówiąc problem dziecinny i banalny coś w stylu jak tu zdać klasówkę ściągając...
Na naszych drogach porusza się tyle trupów że te samochody już dawno powinny być na złomie i jakoś mają przegląd .

Jak kiedyś wjechałem ciankocienko na stacje to goścu się za głowę chwycił bo tak żarł olej

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

2,692

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

I/JG53_Pogo spoko luz naprawdę :)
Tak wiem, że w Polsce wyciągając pińcet z kapsi zarejestruje nawet ferarri na pojazd wolnobieżny, tyle że spotkałem sie z sytuacją gdzie ryja nie otworzyłem a już słyszałem "nie" :D
Serio nie mam przecież nic do Ciebie, ot tetra drze ryja i tyle :D
Poza tym Pogo nie ma sie czym chwalić, na forum za dużo policmajstrów :)

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,693

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Piekny pw

2,694

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

To musisz miec tam ten auspuff od t34 chyba . Akrapy termignoni leovince devile wszystko tam zawsze im sie podobalo :)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

2,695

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jakieś latanie dzisiaj?

2,696

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dawać, dobra pogoda jest.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

2,697

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

było latanie ale na kostce -> tor szopienice za tydzien pewnie powtórka :))

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

2,698

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Kowal SG napisał/a:

Pogo walimy w nd. na hałdy w Czerwionce. tak koło 12 powinniśmy tam dolecieć.

I dupa z DRZ ka problem albo regulator padniety albo cewki :(((
A ponoć na hołdach dużo ludzi było i fajna zabawa była bo kumple poźniej podjechali do mnie na garaż ech szkoda aż mi się żal zrobiło na ale co zrobić ... :(

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

2,699

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Szkoda, ekip w ch*j, trzy spotkaliśmy na Czerwiące na górze Ramża dwie, w tym jedna znajomą i po drodze między Czerwionką a Ramżą jedną.
Ramża ok, zostawiłem tam klamki, pokrzywiłem handbary, kumpel ogon w kacie urwał, itp. Przyjemne miejsce.

exc 400                 www.oklejsie.pl

2,700

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Today ktoś?