1,021

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

[url]http://lh5.ggpht.com/_sYMZQpxF_Wo/SxwnUzwdxOI/AAAAAAAAAEU/mQ8benussmM/s1024/DSC00742.JPG[/url] - kto to? myślałem że ta mode już minęła ;>

jakubek

1,022

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

to Lukas jest....

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,023 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2009-12-08 17:23:46)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

jakub napisał/a:

[url]http://lh5.ggpht.com/_sYMZQpxF_Wo/SxwnUzwdxOI/AAAAAAAAAEU/mQ8benussmM/s1024/DSC00742.JPG[/url] - kto to? myślałem że ta mode już minęła ;>

hehe... No jak, kto to jest?
Przecież widać że... jedyna czarna owca w stadzie  :D albo jak ktoś woli... czarny charakter.
Jedyny supermociak pośród ścigaczy... to zobowiązuje  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,024

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja wypatrzyłem że u mnie blacha pęka od drgań więc albo ponownie muszę nowy błotnik dorobić albo będę pomykał jak ta owieczka :)

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

1,025

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Brzoza no taraz jak kupiłeś tą DRZ i to z kołami na przekładki to chyba już z tobą w ciężki teren nie pojadę. Bo jeśli ty na dziwce dawałeś radę to aż boję się pomyśleć co będzie na takiej DR-Z :):):)

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

1,026

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

SUPERMOTO napisał/a:

Brzoza no taraz jak kupiłeś tą DRZ i to z kołami na przekładki to chyba już z tobą w ciężki teren nie pojadę. Bo jeśli ty na dziwce dawałeś radę to aż boję się pomyśleć co będzie na takiej DR-Z :):):)

Narazie stresu nie ma bo drfuckinzet nie posiada zestawu kół enduro... Ale za to opony mam półpizdowate czyli Pirelli coś tam coś tam do jazdy nie wiadomo gdzie, ani szosa ani teren, wiec odwiedzić na nich krzaki można - teoretycznie, bo praktycznie to wczoraj zakończyłem sezon wyjmując sprzęgło z niej...:)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,027

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

Znalazłem to na gronie i wklejam z pytaniem , czy wiecie coś o tym kto się rozjebał? Czy to coś poważnego?

"Pierwszy na skrzyzowaniu Grójeckiej z Korotyńskiego w strone okęcia i tam brał udział czarny KTM (2008 z pomarańczową ramą) - kierowca puszki odwalił lewoskręt. Moto ma połamaną rame i generalnie szrot - kierowca podobno połamane nogi (lub też cos poważniejszego z kolanami) - zabrała go karetka zanim przyjechalismy."

Spotkalem gokona ostatnio na stacji i wspominal, ze byly tu niusy z mojego 'malego' dzwona. =) O tym, ze ktos o tym gadal na gronie to nie wiedzialem.

Pare szczegolow.
Moto: KTM690SMR 2008
Przednia zawiecha wyrwana z glowki ramy, ogolny zlom. Czekam na kasacje. :)
Czlowiek:
Kolana ok, zlamana prawa kostka, zlozona na srubki, blaszki i inne katowniki. Zrosnie sie i bedzie smigane dalej.
Sytuacja: No niestety, Pani na lewoskrecie wymusila pierszenstwo przejazdu. Lajf.

Pozdrawiam,
Corio

--
Corio
KTM 690 SMC (mods) @ Waw

1,028

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Wracaj jak najszybciej do zdrowia i na moto.
Pozdrawiam z Poznania - Gierwi

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,029

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Pozdrowionka

1,030

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

To pozostaje życzyć... pozrastania kości.  :)  Do wiosny się zagoi i będziemy latać.
Pozdrawiam Cię CORIO i ciesze się że to nic poważnego.

Ps. Całe szczęście że nie sprawdziły się plotki  ;)   (widzisz Bolek  :| )

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,031

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Corio fajnie, że zawitałeś i uspokoiłeś nas, jak widać okoliczni supermotowcy trzymają się razem :)
Dla mnie sezon skończył się wczoraj, zdecydowanie za ślisko, bo temparaturowo to szło wytrzymać.

Oby do wiosny chłopaky

yamaha xt660x

1,032 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2009-12-27 12:54:52)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Jest sucho, słonecznie hm... przy odrobinie dobrej woli ;)  można sobie wmówić że to wiosna :)
Ktoś chętny na mały terror? Jakiś wypadzik na łono natury. no... da się ktoś namówić, strasznie smutno wczoraj było samemu.
Teren odpada bo mama zabroniła się brudzić w święta.(ja na księciuniu będę)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,033

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

A ja właśnie mam zamiar ale w teren ruszyć:)

SMR 505

1,034

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

No ja niestety jestem sprzętowo ograniczony. Brata sprzęt stoi na kapciu... pozostał mi tylko asfalt.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,035

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Maciej ja za max 30 min. ruszam to może się gdzieś ustawimy, przynajmniej popatrzymy na siebie :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR