1,756

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

HEMP napisał/a:

dziś widziałem typa na Z1000  - nie wyglądał na zadowolonego z jazdy :)

Na własne życzenie.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

1,757

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja zrobilem 50 km  przy temp. -2 i zadowolony caly czas he

525 EXC

1,758

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wy to chyba z Syberii się urwaliście, ja ostanio latałem było ponad 5 na + i po kilku km miałem dośc, ch...j z takiej jazdy żeby tylko jechac..

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

1,759

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

wiadomo ze przyjemniej jest jak na zewnatrz
+25 ale juz miałem takie cisnienie na jazde ze  musiałem polatac, cieplo sie ubrac i git, najgorzej tylko wieje miedzy gogle a kask w czoło(nawet kominiarka nie wiele pomaga).

525 EXC

1,760

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kwkm napisał/a:

Wy to chyba z Syberii się urwaliście, ja ostanio latałem było ponad 5 na + i po kilku km miałem dośc, ch...j z takiej jazdy żeby tylko jechac..

Ja już na to też jestem za stary, dla mnie minimalna temperatura to 10 stopni, poniżej tego minimum marznę, narzekam i używam wulgarnych wyrazów.

1,761

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kiepsko zahartowani jesteście ;)

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

1,762

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani bikerzy... Wszystko kwestia ciuchów - ja bardziej bym patrzył na temp. pod kątem przyczepności nawierzchni.
Jak było sucho to przy +5 już można było pośmiać przyjemnie te 1,5-3 godz. Jak było 8-10 na plusie mogłem smigac dobre kilka godzin bez marudzenia. W trasie wiadomo - jest nieco gorzej i albo trzeba robić przerwy albo nie zapuszczać się zbyt daleko...

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

1,763

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

czarnysm610 napisał/a:

Za długo jest ta zima.. zamiast myslec o wycieczkach to siadac i jezdzic! z dzis: http://p1.bikepics.com/2013%5C03%5C24%5Cbikepics-2533410-800.jpg

Widzę Czarny nie odpuszczasz zimie. Ja czekam na graty i w ciagu tygodnia powinienem być ready, w końcu ogarnąłem się z ta przeprowadzką i wykonczniami, więc będzie wiecej czasu w tym sezonie na latanie:))))
PS. W stopy Ci nie zimno;))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

1,764

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

podchodzę do okna i patrzę na termometrze +20 ........... ale od słonecznej strony

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

1,765

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

PRELUDE2000 napisał/a:
kwkm napisał/a:

Wy to chyba z Syberii się urwaliście, ja ostanio latałem było ponad 5 na + i po kilku km miałem dośc, ch...j z takiej jazdy żeby tylko jechac..

Ja już na to też jestem za stary, dla mnie minimalna temperatura to 10 stopni, poniżej tego minimum marznę, narzekam i używam wulgarnych wyrazów.

Ja to samo. Pierwsze sezony to byl szal, ale teraz to musi byc cieplo, sloneczko i w miare czysto na drogach zeby to byla przyjemnosc.

SMR 510

1,766

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ivory napisał/a:
PRELUDE2000 napisał/a:
kwkm napisał/a:

Wy to chyba z Syberii się urwaliście, ja ostanio latałem było ponad 5 na + i po kilku km miałem dośc, ch...j z takiej jazdy żeby tylko jechac..

Ja już na to też jestem za stary, dla mnie minimalna temperatura to 10 stopni, poniżej tego minimum marznę, narzekam i używam wulgarnych wyrazów.

Ja to samo. Pierwsze sezony to byl szal, ale teraz to musi byc cieplo, sloneczko i w miare czysto na drogach zeby to byla przyjemnosc.

+1 :P

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,767

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

panowie mam problem.... pytanie głównie do posiadaczy nissanów
zmieniłem akumulator w nissanie micra 512.. 1,5dci
zablokowało mi się radio.. muszę wpisać kod rozkodowywujący..... i tu moje pytanie
skąd mam wziąć taki kod ? nie mam żadnych manuali i zbędnych bibelotów do tego auta
czytałem, że jak wbije się taki kod 3 razy (błędnie) to radio może się zablokować na amen i dupa blada

wr 250x

www.bikersbook.pl

1,768

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zablokować się nie zablokuje jak wpiszesz źle ileś tam razy, u mnie dość często te kody są powpisywane w ks serwisowe, poszukaj może gdzieś znajdziesz.

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

1,769

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

a jak to jest... ? każda micra ma taki sam identyczny kod do radia czy zupełnie inny (ile nissanów tyle kodów) szperam w necie i coraz to nowe znajduje :/

wr 250x

www.bikersbook.pl

1,770

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Troche bez sensu by bylo jak by byl jeden kod do wszystkich. Przed jakim zlodziejem mialo by to zabezpieczac?

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]