1,681

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dzienki ziomeczek.... :)

wr 250x

www.bikersbook.pl

1,682

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

http://oi45.tinypic.com/314a350.jpg

Ja już wystraszony wchodze w temat i myśle sobie, że Koso kupił moto, a tu taki wałek ze strony HackIera ://

READY TO >> TERROR

1,683

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Olaff napisał/a:

http://oi45.tinypic.com/314a350.jpg

Ja już wystraszony wchodze w temat i myśle sobie, że Koso kupił moto, a tu taki wałek ze strony HackIera ://

+1

dokłądnie to samo miałem - 2 strony do przeczytania Koso pisze że już podpina przyczepkę a ja drżącą reką przerzucam na ostatnią stronę myśląć - TO BĘDZIE NAJŁADNIEJSZE, NAJCZYSTSZE I NAJBARDZIEJ ŚWIECĄCE SIĘ SUPERMOTO jakie widziałem a tu taki psikus ;/

1,684

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jaki wałek?
Jak ciśniecie z zazdrości chłopakowi, bo ma więcej kasy od was no to proszę was.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,685

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hacker33 napisał/a:

Jaki wałek?
Jak ciśniecie z zazdrości chłopakowi, bo ma więcej kasy od was no to proszę was.

W sumie i trochę racji jest.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

1,686 Ostatnio edytowany przez subek (2013-03-15 18:54:30)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Niektórych strasznie boli dupa, że Kosowi tata do sprzęta dołożył, ciekawe ilu napinaczy by odmówiło jakby dostało taką ofertę :D

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

1,687

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jak kasa legalnie pozyskana, to wszystko gra. Z drugiej jednak strony nie dziwię się, że tak ciśniecie chłopkowi. Kupować sprzęt z napędem atomowym i SM w nazwie, tylko po to, żeby nim pyrkać i broń cię całe luftwaffe, oby nie dostał jednej ryski, to też trochę porażka in maj opinion

rmz 250
gas gas txt 250

1,688

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie każcie mi zamknąć i tego tematu.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,689

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hacker33 napisał/a:

Nie każcie mi zamknąć i tego tematu.

o tym samym pomyślałem, jak tylko zobaczyłem te print screeny:). Niestety nazwa tematu "OFF TOP" do czegoś zobowiązuje;P.
Spoko spoko, mam nadzieję, że jak tylko aura będzie sprzyjała, to będą poruszane ciekawsze wątki, niż kto, za ile, ile rysek i za czyją kasę:)

rmz 250
gas gas txt 250

1,690

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

My tu gadu, gadu a ja mam informacje że Koso już kupił KTM-a.

1,691

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No i daliśmy po pipie, teraz Koso nie będzie się chciał pochwalic :/

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

1,692 Ostatnio edytowany przez jaras111x (2013-03-15 20:39:29)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

nie byłbym tego taki pewien  :)


PunBB bbcode test



kupił nie kupił to i tak nic nie zmienia ale jeśli kupił to oby się cieszył i rogal przez sezon z gęby mu nie schodził :)

Sherco st300  Cabestany Replica

1,693

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

PRELUDE2000 napisał/a:

My tu gadu, gadu a ja mam informacje że Koso już kupił KTM-a.

Czasem Fejs się przydaje ;) ty wiesz a oni nic ;D

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

1,694

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Tu nie ma zazdrości panowie tylko jest tępienie pizdolstwa, bo ma chłapak wielki problem bo na moto są ryski albo opony były zamknięte, i wkurwia ludzi którzy niejednokrotnie cieszyli by sie z moto za 5000 zł a ten tu wybrzydza i to jest sedno sprawy, nikt mu chyba nie powiedział jeszcze ze peewni jest rozpieszczonym bachorem bo rodzice go od małego głaskają i mu mówią jaki to jest wspaniały, a ktoś mu musi w końcu powiedziec prawdę, k***a jego mać O!!!
I  możecie mnie blokować i wyjebać nawet ale nie nawidze pizdolstwa!

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

1,695 Ostatnio edytowany przez tabul (2013-03-15 22:37:40)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

raku napisał/a:

Tu nie ma zazdrości panowie tylko jest tępienie pizdolstwa, bo ma chłapak wielki problem bo na moto są ryski albo opony były zamknięte, i wkurwia ludzi którzy niejednokrotnie cieszyli by sie z moto za 5000 zł a ten tu wybrzydza i to jest sedno sprawy, nikt mu chyba nie powiedział jeszcze ze peewni jest rozpieszczonym bachorem bo rodzice go od małego głaskają i mu mówią jaki to jest wspaniały, a ktoś mu musi w końcu powiedziec prawdę, k***a jego mać O!!!
I  możecie mnie blokować i wyjebać nawet ale nie nawidze pizdolstwa!

+1