316

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Panowie a może coś z jajem ;-) ??? Ewentualnie propozycja druga
http://s8.postimage.org/x9wknct7p/jajo.jpg
http://s8.postimage.org/98u9zn3s5/logo.jpg

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

317 Ostatnio edytowany przez czarnysm610 (2013-02-15 03:23:53)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Jvezii napisał/a:

kwkm "w skąd" w profilu masz napisane że "ze wsi" więc chyba nie powinno Ci to przeszkadzać :)
Czarny chyba ci się słowa pomyliły ;] bo archaiczne jak coś jest to przestarzałe, nie wiem jak można mówić o kolorze białym i czerwonym ze jest archaiczny a biały i zółty już nie? Archaiczne by było jak byśmy mieli 10 lat już ciągle to samo logo.

Odnoszę wrażenie że wybór loga przez osoby na forum nie ma sensu, bo zawsze 5 się znajdzie co będą coś wymyślać co nawet nie wiedzą co oznacza.

Wiem co pisze i nic mi sie nie pomyliło. Zapewne ogladasz motocyklowe filmiki na YT czy Vimeo  i zawsze na poczatku sa jakies loga czy to sponsorów czy własnie grup motocyklowych i  chyba przyznasz ze ten supermen przy tym to wyglada archaicznie. Jesli chodzi o kolorystyke to od razu prznosi nas na koniec lat 90 . Troche mało świerza jest. podał bym jakies linki ale na tym urzadzeniu nie dziala mi YT. 

a Odnosnie tego ze po 10 latach bedzie archaiczne jesli sie nie zmieni? Moze przeczytaj temat od poczatku a dowiesz sie troche wiecej o definicji loga.

A to co ma oznaczac Logo?  skoro mowisz ze znajda sie osoby ktore nie wiedza co oznacza? to nie  kółko rózancowe, bialo czerwony  zeby bylo patriotycznie i promowało polskę? promuj czynami a nie emblematami.

Tak w ogole to widze twoja spine do kazdego  komu nie pasuje cos odnosnie tego co tobie sie podoba, chlopak wez sie ogarnij. Do kwkm tez wyskakujesz . Temat zostal zalozony zeby kto ma mozliwosc cos zrobil i pokazal i kto ma jakies spostrzerzenia je wyrazil, i jakie one by nie byly nie masz Prawa ich krytykowac. Nikt nie mowi "eee choojowe logo gosciu zrobiles nara" tylko  "a moze by to zmienił? a moze tamto" 

Troche kultury i bedzie git takze bez spiny.

525 EXC

318

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Zaczekajcie!
Kórwa gdzie wam się tak pali. Kilka rysunków i już byście chcieli mieć logo.
Niech się pojawi jeszcze kilkanaście pomysłów żeby faktycznie było z czego wybierać.
Motocykle wybieracie po pół roku a nawet i dłużej a logo w 5 minut.
Co za wiara.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

319

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Już to pisałem - nie ma co się gotować, być może za kilka dni pojawi się propozycja która zadowoli większość - a i tak na końcu zdecyduje głosowanie. Mamy czas, nigdzie nam się nie spieszy (JERY przechodził przez to samo z bluzą). Lepiej wybrać logo które naprawdę jest dopracowane i mieć czas by się z nim oswoić i przemyśleć - często coś w przypływie entuzjazmu wydaje się być fantastycznym pomysłem, a po kilku dniach nie podoba się już tak bardzo.
Szacunek i podziękowania dla wszystkich którzy przedstawili swoje propozycje.

320

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Ok to niech jeszcze ktoś zrobi kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt projektów i później zrobi się głosowanie. A puki co ta cała dyskusja do niczego nie doprowadzi. Dla jednego archaiczne dla drugiego nie, temu sie podoba to a temu tamto Panowie... O gustach się nie dyskutuje ;P

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !

321

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Jvezii napisał/a:

kwkm "w skąd" w profilu masz napisane że "ze wsi" więc chyba nie powinno Ci to przeszkadzać :)

Co to za aluzja ?Jaka wg Ciebie jest zależnośc między miejscem zamieszkania a opinią na temat wyboru loga ?

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

322

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

czarnysm610 napisał/a:
Jvezii napisał/a:

kwkm "w skąd" w profilu masz napisane że "ze wsi" więc chyba nie powinno Ci to przeszkadzać :)
Czarny chyba ci się słowa pomyliły ;] bo archaiczne jak coś jest to przestarzałe, nie wiem jak można mówić o kolorze białym i czerwonym ze jest archaiczny a biały i zółty już nie? Archaiczne by było jak byśmy mieli 10 lat już ciągle to samo logo.

Odnoszę wrażenie że wybór loga przez osoby na forum nie ma sensu, bo zawsze 5 się znajdzie co będą coś wymyślać co nawet nie wiedzą co oznacza.

Wiem co pisze i nic mi sie nie pomyliło. Zapewne ogladasz motocyklowe filmiki na YT czy Vimeo  i zawsze na poczatku sa jakies loga czy to sponsorów czy własnie grup motocyklowych i  chyba przyznasz ze ten supermen przy tym to wyglada archaicznie. Jesli chodzi o kolorystyke to od razu prznosi nas na koniec lat 90 . Troche mało świerza jest. podał bym jakies linki ale na tym urzadzeniu nie dziala mi YT. 

a Odnosnie tego ze po 10 latach bedzie archaiczne jesli sie nie zmieni? Moze przeczytaj temat od poczatku a dowiesz sie troche wiecej o definicji loga.

A to co ma oznaczac Logo?  skoro mowisz ze znajda sie osoby ktore nie wiedza co oznacza? to nie  kółko rózancowe, bialo czerwony  zeby bylo patriotycznie i promowało polskę? promuj czynami a nie emblematami.

Tak w ogole to widze twoja spine do kazdego  komu nie pasuje cos odnosnie tego co tobie sie podoba, chlopak wez sie ogarnij. Do kwkm tez wyskakujesz . Temat zostal zalozony zeby kto ma mozliwosc cos zrobil i pokazal i kto ma jakies spostrzerzenia je wyrazil, i jakie one by nie byly nie masz Prawa ich krytykowac. Nikt nie mowi "eee choojowe logo gosciu zrobiles nara" tylko  "a moze by to zmienił? a moze tamto" 

Troche kultury i bedzie git takze bez spiny.

Spoko spoko do nikogo nie mam spiny :))
Po prostu napisałem ze to logo nie jest archaiczne, co najwyżej może być proste gdyż nie ma tam cieni, załamań barwy i skomplikowanych wzorów. Tu się zgadzam ze logo wygląda normalnie i wielkiej furory nie robi ale jest przystępne.
Co do tego jak nazwałeś to "promowanie Polski" to powiem ci ze nawet jak w tym logu wyjebał byś napis zapraszamy do Polski na winkle, to sądzę ze nikt by nie przyjechał. Kolor biały i czerwony będzie dla nas do rozszyfrowania.
Bo jeśli widzę w jakimś logo kolor zielony i biały to nie myślę ze to logo z kraju arabi saudyjskiej.
Jeśli chodzi o przeczytanie tematu to nie muszę bo jestem w nim od początku :)

Kwkm na wsiach zawsze wszystko jest kolorowe.

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

323

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Jvezii, nie sil się już i nie pogrążaj, tym tonem kończę niepotrzebny off!!

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

324

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Koso napisał/a:
hacker33 napisał/a:

http://p1.bikepics.com/2013%5C02%5C13%5Cbikepics-2515752-800.jpg

Coś takiego na wahacz chętnie sobie nakleje, ewentualnie z zębatką

b.ladne to

jest:  Ducati Hypermotard 796 '11
było: BMW G650 Xmoto

325

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

25 stron o logo napaćkane :))))

może sobie kamizele z frędzlami i ćwiekami zapodamy a na nich to logo.....

ale zima się skończy i problem zniknie :)

-------------------
hmmmm...

326

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

z bluz...
http://img826.imageshack.us/img826/641/supermotoc.png

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

327

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Jvezii napisał/a:

z bluz...
http://img826.imageshack.us/img826/641/supermotoc.png

fajne - ładna kolorystyka

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

328 Ostatnio edytowany przez Jvezii (2013-02-16 00:52:32)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Nasz nie ma linki hamulcowej i pokazuje ze jest okej :) i komin inny no i nogi nie ma.

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

329

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

O co mnie prosisz ? :)
Obrazek jest inny lecz bardzo podobny. Napisałem "z bluz" bo ten projekt jest w propozycjach nadruku.

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

330

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

no, ale jako logo forum sie nie nadaje, za bardzo podobne do AMA ;)