121

Odp: Zawody 2013

A tak z ciekawości, jest sens pchać się seryjną drz do pucharu? jakieś porady? Opony chociaż zmienić na coś lepszego?

wzium?

122

Odp: Zawody 2013

Na bank będzie 7 rund rozegranych na 6 torach. Nie mam jeszcze dokładnych dat pozostałych rund tylko 2 pierwsze. Mogę napisać tylko tory:

- Gostyń
- Bydgoszcz x2
- Toruń
- Kisielin
- Koszalin
- Radom (Michalczewscy)

To są dane które mam.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

123

Odp: Zawody 2013

sajfer napisał/a:

A tak z ciekawości, jest sens pchać się seryjną drz do pucharu? jakieś porady? Opony chociaż zmienić na coś lepszego?

Sens jest bo od czegos trzeba zacząć. Jak się tobie spodoba to przesiądziesz się na coś wyścigowego. W polsce nie ma klasy Amator a szkoda.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

124

Odp: Zawody 2013

samson napisał/a:

biorąc pod uwagę nowy regulamin dopuszczonych do MP będzie max 3 zawodników ;) reszta dalej szuka dodatku do płynu chłodniczego :)  Podobno polskie licencje uzyskali już: Tamonis Aurelisus, Vorlicek Petr, Hermunen Mauno - to info z centrali PZM ;)

Ja pierdole... tyle postów i dalej nie dotarło!! To dodatek do wody destylowanej, płyn chłodniczy jest zabroniony! ;) I już go k... znalazłem!

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]

125

Odp: Zawody 2013

A na którym torze warto zadebiutować? Jak wiadomo są łatwiejsze i trudniejsze :)

wzium?

126

Odp: Zawody 2013

sajfer napisał/a:

A tak z ciekawości, jest sens pchać się seryjną drz do pucharu? jakieś porady? Opony chociaż zmienić na coś lepszego?

Zawsze jest sens, na początek kup dobre używki opony i dawaj na zawody, ja pierwsze zawody zaliczyłem na seryjnej crosówce CRF250R i dała rade :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

127

Odp: Zawody 2013

maniek-rr312 napisał/a:

to jest podejście, chłopaki ledwo się otworzyli a już runde chcą robić
- Radom (Michalczewscy)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

128 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2013-01-07 15:15:51)

Odp: Zawody 2013

sajfer napisał/a:

A na którym torze warto zadebiutować? Jak wiadomo są łatwiejsze i trudniejsze :)

Obojętne gdzie zaczniesz. Gostyń ma mało terenu ale dużo startujących Bydgoszcz cały jest fajny, Koszalin ma dużo terenu mniej startujących.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

129

Odp: Zawody 2013

maniek-rr312 napisał/a:

Na bank będzie 7 rund rozegranych na 6 torach. Nie mam jeszcze dokładnych dat pozostałych rund tylko 2 pierwsze. Mogę napisać tylko tory:

- Gostyń
- Bydgoszcz x2
- Toruń
- Kisielin
- Koszalin
- Radom (Michalczewscy)

To są dane które mam.

Fajnie się zapowiada :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

130 Ostatnio edytowany przez hermes (2013-01-07 15:46:51)

Odp: Zawody 2013

sajfer napisał/a:

A na którym torze warto zadebiutować? Jak wiadomo są łatwiejsze i trudniejsze :)

Sajfer dawaj z nami trochę tam namieszamy... wody z dotakiem ;-)

także dziękuję za wsparcie i cierpliwość w wyjasnianiu kolejnych kwestii;)

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

131

Odp: Zawody 2013

maniek-rr312 napisał/a:

Na bank będzie 7 rund rozegranych na 6 torach. Nie mam jeszcze dokładnych dat pozostałych rund tylko 2 pierwsze. Mogę napisać tylko tory:

- Gostyń
- Bydgoszcz x2
- Toruń
- Kisielin
- Koszalin
- Radom (Michalczewscy)

To są dane które mam.

Ooooooo jak blisko ;)

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

132

Odp: Zawody 2013

Ja mam pytanie odnośnie tego nowego toru w Rdomiu (Michalczewscy), czy można tam będzie przyjechac na moto i polatać ?, wiadomo nie za darmo.

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

133

Odp: Zawody 2013

Koso napisał/a:

Ja mam pytanie odnośnie tego nowego toru w Rdomiu (Michalczewscy), czy można tam będzie przyjechac na moto i polatać ?, wiadomo nie za darmo.

podejrzewam że tak bo michalczewscy mają bogatą przeszłość w wyścigach motocyklowych jak mnie pamięć nie myli ...

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

134

Odp: Zawody 2013

hermes napisał/a:
sajfer napisał/a:

A na którym torze warto zadebiutować? Jak wiadomo są łatwiejsze i trudniejsze :)

Sajfer dawaj z nami trochę tam namieszamy... wody z dotakiem ;-)

także dziękuję za wsparcie i cierpliwość w wyjasnianiu kolejnych kwestii;)

blisko ;-) wiec może trzy rundy pojadę.
Jesli ktoś czyta ten wątek i zastanawia si czy poinien , albo czy da radę to bez zastanowienia powiem, że warto.
Emocje, nerwy ,podniecenie i sraczka ;-) sa nie do nie do opisania !!!!

KTM 450 SMR
WP Poland, KTM Wojciechowicz

135 Ostatnio edytowany przez samson (2013-01-07 17:04:01)

Odp: Zawody 2013

MudAndTracker napisał/a:

Ja pierdole... tyle postów i dalej nie dotarło!! To dodatek do wody destylowanej, płyn chłodniczy jest zabroniony! ;) I już go k... znalazłem!

Dotarło dotarło, ale kretyńskie to jest z założenia. Ja mam fabrycznie bezglikolowy płyn w chłodnicy niech mnie po jajcach szanowny odbiór poliże i zbada to co mam chłodnicy. Ewentualnie woda barwiona na niebiesko lub zielono ;)

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl