241

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

qba_grygiel napisał/a:

TO Jaaa !!!

już parę razy cię widziałem w okolicach ronda Rataje i PP, fajny sprzęt i dobrze gada!

242 Ostatnio edytowany przez Olaff (2012-10-22 17:56:07)

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Dzisiaj w Laziskach na skrzyzowaniu basen-orlen czerwona XRa, blachy SMI na kostce 16:50

READY TO >> TERROR

243

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

W niedziele ok 12.00 skrzyzowanie w Dobroniu XT 660x na łodzkiej tablicy, i jego kompan chyba to była Africa Twin, skrecaliscie na Ldzań?

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

244

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Dzis na osiedlu "PArk LeŚny " wawa targówek/bródno  zołta DRZ  godz 9:15 rano  minus3 stopnie, kto taki twardy ? :D

525 EXC

245

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Grosia?;D

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

246

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

czarnysm610 napisał/a:

Dzis na osiedlu "PArk LeŚny " wawa targówek/bródno  zołta DRZ  godz 9:15 rano  minus3 stopnie, kto taki twardy ? :D

Ja również często widuję tego jegomościa bo to moje strony i żadne załamanie pogody go nie rusza, zawsze rano leci od Strony Ząbek - budowa ciała raczej nie przypominała Grosi

247

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Ktoś od nas jechał czerwonym ducati (chyba) hypermotard przed 17 Marynarską w stronę Galerii Mokotów? :)
Wyprzedzałem go spod świateł jadąc na gumie :D
Pozdrawiam :)

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

GPZ500S>TL1000R>DRZ400 SM czarna, gangsterska ;)

248

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

PRELUDE2000 napisał/a:
czarnysm610 napisał/a:

Dzis na osiedlu "PArk LeŚny " wawa targówek/bródno  zołta DRZ  godz 9:15 rano  minus3 stopnie, kto taki twardy ? :D

Ja również często widuję tego jegomościa bo to moje strony i żadne załamanie pogody go nie rusza, zawsze rano leci od Strony Ząbek - budowa ciała raczej nie przypominała Grosi

hahahaha to na bank nie ja, w tamtych okolicach nie bywam, ale dalej latam i minusowe temperatury nie są mi straszne :D

BZYKKK vel Suzuki DRZ 400 SM

asfalt, las, krzaki, błoto... oto oto supermoto!!! :)))))

249

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

krzywer, też widziałem Hypermotarda ze zgrzytającym sprzęgłem w Niedziele, złapałem go na Połczyńskiej i odbił do Ch Janki

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

250

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Ale akcja! Idę sobie rano z psem, jeszcze ledwo żywy, wychodzę z osiedla, a tu obok mnie wyjeżdża też czarna DRZ w kierownikiem w szarym kombi i w kasku integralu! Czyżbym miał na osiedlu supermotokolegę? :D
os. Cypryjska, Warszawa.

251

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Pewnie od dziewczyny wyjeżdżał:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

252

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

retsiwt napisał/a:

Ale akcja! Idę sobie rano z psem, jeszcze ledwo żywy, wychodzę z osiedla, a tu obok mnie wyjeżdża też czarna DRZ w kierownikiem w szarym kombi i w kasku integralu! Czyżbym miał na osiedlu supermotokolegę? :D
os. Cypryjska, Warszawa.


to był Krzywer :-) łon tam mieszka...i dziś jechał do pracy :-)

BZYKKK vel Suzuki DRZ 400 SM

asfalt, las, krzaki, błoto... oto oto supermoto!!! :)))))

253

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Tak retsiwt, to jechałem ja, Jarząbek, trener drugiej klasy :). A Ty też w tych okolicach? Jutro skoro świt jadę na mały szybki terror - mokotów->centrum->sady żoliborskie, piszesz się?

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

GPZ500S>TL1000R>DRZ400 SM czarna, gangsterska ;)

254 Ostatnio edytowany przez retsiwt (2017-07-10 20:58:49)

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Krzywer, na Cypryjskiej to ja mieszkam już ze 20 lat :D ostatni rok mnie tu nie było, teraz przejściowo wróciłem na miesiąc i taka niespodzianka :) Trzeba bedzie polatać, szkoda ze tak pozno odczytalem wiadomość.

255

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

dziś widziałem Ktm 690 smc pomarańczowy przeleciał koło domu

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250