721

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

a on lata?
i o co chodzi "wstepnie na 10"?

722

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

na 19 sorki - niby tak ma ochote sie spotkac

---------------------
---------------------
nu zajec pagadi

723

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

oke...wiec jakby cos to czekamy na telefon...bedziemy sprawdzac kolo 18.30-19

724

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja niestety mogłem wyruszyć dopiero o 20:00 więc się nie załapałem i latałem samemu :( może jutro lub w weekend będę miał więcej szczęścia i polatam z Wami.

725

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Panowie dziś taka pogoda że aż szkoda jej zmarnować. O której ustawka?

jakubek

726

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Wczoraj na mieście wpadłem w ręce organów sprawiedliwości. Mandat kredytowy w wysokości 300 złociszy. :((
Z rozmowy z szanowną władzą, dowiedziałem się o akcji... której celem jest umilenie nam życia. 
Częste kontrole bo... społeczeństwo się skarży.

A dzisiaj oczywiście ustawka:)
Ja dzisiaj lajtowo latam :P wyłącznie po ogródkach piwnych, spod parasola pod parasol :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

727

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

hehehe no właśnie widziałem że jakoś wolno wracaliście :)

SMR 505

728

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

Wczoraj na mieście wpadłem w ręce organów sprawiedliwości. Mandat kredytowy w wysokości 300 złociszy. :(( Z rozmowy z szanowną władzą, dowiedziałem się o akcji... której celem jest umilenie nam życia.  Częste kontrole bo... społeczeństwo się skarży. A dzisiaj oczywiście ustawka:)Ja dzisiaj lajtowo latam :P wyłącznie po ogródkach piwnych, spod parasola pod parasol :D

Seba za co ten mandat ???  Czyżbyś  tablice z Duka też na plecak przełożył  :P

Ktm 690 SM było, 990 Adventure też był a teraz jest 690 SMR.

729

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Eeee jak zwykle za niewinność :P

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

730

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Dziś 20.30?

jakubek

731

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

A ktos gania wczesniej??np za godzine w centrum??

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

732

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja już jeżdżę:)

Ale docieram docieram docieram...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

733

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

przekazuje za scigacz.pl:

Dzisiaj w godzinach wieczornych i w nocy, po raz kolejny warszawska drogówka przeprowadzi akcję kontroli motocykli

Podobnie jak to miało miejsce niedawno w Poznaniu, także warszawska drogówka postanowiła wczoraj przyjrzeć się bliżej jednośladom. Funkcjonariusze przeprowadzili akcję sprawdzania motocykli. Patrole, zarówno motocyklowe jak i w radiowozach ustawiły się w kilku miejscach miasta. Sprawdzany był ogólny stan maszyn, ogumienia, głośność wydechów oraz oczywiście dokumenty. Kontrolowana była również trzeźwość kierujących. W wyniku akcji niektórzy kierowcy musieli pożegnać się z dowodami rejestracyjnymi do swoich maszyn.

Jak dowiedział się Ścigacz.pl akcja sprawdzania jednośladów będzie przeprowadzana również w piątek w godzinach wieczornych i w nocy w Warszawie. Jeżeli zatem wybieracie się dzisiaj gdzieś swoim jednośladem, przed wyjazdem upewnijcie się, że w razie kontroli policjanci nie będą mieli się do czego przyczepić.

http://www.scigacz.pl/Uwaga,polowan...

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]

734

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

bart248 napisał/a:

przekazuje za scigacz.pl:Dzisiaj w godzinach wieczornych i w nocy, po raz kolejny warszawska drogówka przeprowadzi akcję kontroli motocykliPodobnie jak to miało miejsce niedawno w Poznaniu, także warszawska drogówka postanowiła wczoraj przyjrzeć się bliżej jednośladom. Funkcjonariusze przeprowadzili akcję sprawdzania motocykli. Patrole, zarówno motocyklowe jak i w radiowozach ustawiły się w kilku miejscach miasta. Sprawdzany był ogólny stan maszyn, ogumienia, głośność wydechów oraz oczywiście dokumenty. Kontrolowana była również trzeźwość kierujących. W wyniku akcji niektórzy kierowcy musieli pożegnać się z dowodami rejestracyjnymi do swoich maszyn.Jak dowiedział się Ścigacz.pl akcja sprawdzania jednośladów będzie przeprowadzana również w piątek w godzinach wieczornych i w nocy w Warszawie. Jeżeli zatem wybieracie się dzisiaj gdzieś swoim jednośladem, przed wyjazdem upewnijcie się, że w razie kontroli policjanci nie będą mieli się do czego przyczepić.http://www.scigacz.pl/Uwaga,polowan...

Całe szczęście że siedzę dzisiaj wieczorkiem w domu - dziobal tłumiki ma za głośne raczej.  :/

Ktm 690 SM było, 990 Adventure też był a teraz jest 690 SMR.

735

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Eeee jakie kontrole?  :P
Dopiero wróciliśmy, rozjechaliśmy się o 2.30.
Nakręciliśmy po centrum 130 km. i było naprawdę "czysto"
Ale... tylu motocykli na mieście to jeszcze nie widzieliśmy. :D
Przez chwilę było nas 8 sztuk, potem odpadli kolejni i zakończyliśmy w 4 ;)


Ps. Niech  żałuje ten kto w domu siedział. :P

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR