691

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Maniek pod osłoną zębatki sa tylko cienkie przewody które są uszczelnione specjalnym siliconem i wchodzą pod obudowę alternatora. nie sądzę że to mogło być ty.

zwróćcie uwagę że na tych zdjęciach literka L w znaczku LC4 jest innego kształtu i nie jest w kolorze pomarańczowym jak to ma miejsce w 690

Ten dekiel to dekiel od LC8

Ktm 690 SM było, 990 Adventure też był a teraz jest 690 SMR.

692

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Skończcie z tymi offtop'ami!
Ustawka jutro o 19 - tam gdzie zwykle :]

yamaha xt660x

693

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

co tak pozno? może 18? zanim sie zbierzemy bedzie 20.....

SMR 505

694

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Będę... w wyznaczonym miejscu.

Dobrze powiedziane Bajros!!!
Chłopaki troszkę się zatracili... w poszukiwaniu TAJEMNICZEJ KOSTKI... która zwiększy moc ich paskudztw o 30 procent :P baaa a może nawet więcej.
Dowie się ten kto odnajdzie tajemniczą kostkę. hihi.. Dopiero jutro was wpędzę w prawdziwe kompleksy, zjawiam się na Duke. :>

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

695

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

na Duke hmm to raczej nie pojeździsz na Wójcickiego :P

SMR 505

696

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Poczekam przed bramą, każdy złapie po gwoździu... to i długo czekać nie będę musiał.  :P

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

697

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

buehehehehehehee dobrze życzysz kolegom :D

to co 18 taak?

SMR 505

698

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Mimo twojego Macieju" koleżeńskiego zachowania"... :P (straszenie mnie terenem)  będę w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej godzinie.
To nie życzenie, a realne ocenianie zagrożenia.
Zresztą pewnie pamiętasz, gwoździa który wszedł mi w oponę na głębokość 2 cm.
A to 26 km. rozkosznego pchania. ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

699

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

:) no te wystające gwinty i gwoździe nie wyglądały fajne...ale nie musimy wjeżdzać do hal :)

SMR 505

700

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja tez sie pisze na latanie...ale zdecydujcie na ktora godzine dokladnie:]

701

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

Będę... w wyznaczonym miejscu.Dobrze powiedziane Bajros!!!Chłopaki troszkę się zatracili... w poszukiwaniu TAJEMNICZEJ KOSTKI... która zwiększy moc ich paskudztw o 30 procent :P baaa a może nawet więcej.Dowie się ten kto odnajdzie tajemniczą kostkę. hihi.. Dopiero jutro was wpędzę w prawdziwe kompleksy, zjawiam się na Duke. :>

Zazdrośnicy  :P

Krzysiek 690SM napisał/a:
dukeSebo napisał/a:

Będę... w wyznaczonym miejscu.Dobrze powiedziane Bajros!!!Chłopaki troszkę się zatracili... w poszukiwaniu TAJEMNICZEJ KOSTKI... która zwiększy moc ich paskudztw o 30 procent :P baaa a może nawet więcej.Dowie się ten kto odnajdzie tajemniczą kostkę. hihi.. Dopiero jutro was wpędzę w prawdziwe kompleksy, zjawiam się na Duke. :>

Zazdrośnicy  :P

Seba masz znajomości w tym Free&Fun to byś pomógł kolegom i się czegoś dowiedzial. Ja nie mam tam do kogo uderzyć.

O której jutro w końcu może i mi się uda wpaść na godzinkę. ?

Ktm 690 SM było, 990 Adventure też był a teraz jest 690 SMR.

702

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Krzysiu ja dopiero będę wiedział, jak stuknę  ten 1000km. A w FREE&FUN to nie ma co pytać oni tam nic nie wiedzą !!

KTM 690 SMR Akrapović

http://bikepics.com/members/bolek85/08690sm/

703

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Panowie...to jak z dziesiejsza ustawka?
O ktore latamy...?

704

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

he. he.. nie porozumiemy się z chłopakami. :(
obsesyjnie myślą tylko o... "tajemniczym czymś... do zwiększania mocy" :P

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

705

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

beret napisał/a:

Panowie...to jak z dziesiejsza ustawka?O ktore latamy...?

Ej nie umawiajmy się . posiedźmy lepiej w domu i pooglądajmy np. Taniec z gwiazdami albo Klan może.

Ktm 690 SM było, 990 Adventure też był a teraz jest 690 SMR.