676

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja 100% jestem w niedziele

677

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

bajros napisał/a:
PRELUDE2000 napisał/a:

Wobec tego do zobaczenia w niedziele w Mikołajkach

No i jak chłopaki lecicie ekipą na moto na Rajd?Odezwijcie się do mnie na PW, będę na tym rajdzie się się spikniemy jakoś.

Wypad na rajd zakończony. 860 kilometrów w składzie Ja, Adam 400 i nasz znajomy na FZ6.

Na miejscu spotkaliśmy sie z Bolkiem i Hubertem na dwóch dziobalach ale jakoś nie było okazji polatać razem. Trudno może innym razem.

Drogi mazurskie wydaje mi się że były projektowane pod supermoto (kurna ale przecież wtedy nie było supermoto) albo odwrotnie.

wypad zajebisty. już są małe plany na następną wyprawę ale to jeszcze nic konkretnego.

Bajros pod MC przed Łomiankami nić się nie pucowałeś ze bedziesz na Rajdzie Polski.  :/

Ktm 690 SM było, 990 Adventure też był a teraz jest 690 SMR.

678

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja tez w niedziele strzeliłem 650 km, ale w Mikołajkach nie widziałem żadnego Supermoto... Ogólnie podróż masakrująca (dupa mi odpadła), ale jak się zjeżdżało z głównych dróg, to wypas.

679

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Krzysiek 690SM napisał/a:

Bajros pod MC przed Łomiankami nić się nie pucowałeś ze bedziesz na Rajdzie Polski.

Wspominałem że się wybieram ekipą samochodową. Na rajdzie było zajebiście, samochody WRC na prawdę robią wrażenie. Na trasie i w okolicach rajdu nie widziałem żadnego supermociaka, latali chłopaki na quadach i crosach...

3 dni bez jazdy na moto, jak dziś wsiadłem to istne szaleństwo na mieście w drodze do pracy :D i coś zadziwiająco luźno na mieście w poniedziałek...

Ustawka jakaś na środę? Kto się pisze?

yamaha xt660x

680

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Oooo koledzy wrócili. :D
Ja ciągle czekam na sprężyny, CRFa na taborecie (może ją dzisiaj złożę) Ostatnie kilka dni 700KM na Duke nakręciłem.
W sobotę z Bartkiem i Jackiem lataliśmy, nawet biedny KARTOOON na DRZecie miał swoje 5 min. (ale obiecałem że nie powiem co zrobił :P)
A w niedzielę ze ścigami latałem ;) TAK, przyznaję się do tego :]. Ale to nie zdrada bo z Kartooonem na R1 (czyli rodzina).

Ps. Kto wczoraj wieczorem lansował się pod MC na Wilanowie?
Widziałem tam dziobaka, dodam że stał tam w towarzystwie ścigów.
Lecieliśmy zbyt szybko by móc się zatrzymać.  :(


Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

681

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

No ja sie pisze:)

SMR 505

682

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja do środy chyba wyleczę tyłek, więc się piszę na ustawkę.

683

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja tez podjade, ale niestety bydłowozem.
Popatrze sobie chociaż jak latacie to moze szybciej sie kontuzja wyleczy :)

DR-Z 400ESM sold

684

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

A mi moto się zjeb... Jest w serwise i nie wiem kiedy odbiorę :(

KTM 690 SMR Akrapović

http://bikepics.com/members/bolek85/08690sm/

685

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

A ja planuję z Adamem 400 polatać jutro po 20.30

Pisze się ktoś? Oczywiście jak pogoda dopisze.

Ktm 690 SM było, 990 Adventure też był a teraz jest 690 SMR.

686

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

BOLEK_KTM690SMR napisał/a:

A mi moto się zjeb... Jest w serwise i nie wiem kiedy odbiorę :([/quote

Zje... popsuł się? A co takiego? :(
hm... To dowodzi słuszności naszej teorii, Mańka i mojej...
Zbyt mało mu w piz... dawałeś, zbytnio go oszczędzając.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

687

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

hm... To dowodzi słuszności naszej teorii, Mańka i mojej...
Zbyt mało mu w piz... dawałeś, zbytnio go oszczędzając.

hmm... a jaka macie teorię na mój temat, ja swojej motorynce dawałem w piz...tyle ile trzeba i co dwa razy guma i dzwonek na koniec

DR-Z 400ESM sold

688

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:
BOLEK_KTM690SMR napisał/a:

A mi moto się zjeb... Jest w serwise i nie wiem kiedy odbiorę :([/quoteZje... popsuł się? A co takiego? :(hm... To dowodzi słuszności naszej teorii, Mańka i mojej... Zbyt mało mu w piz... dawałeś, zbytnio go oszczędzając.

dukeSebo napisał/a:
BOLEK_KTM690SMR napisał/a:

A mi moto się zjeb... Jest w serwise i nie wiem kiedy odbiorę :([/quoteZje... popsuł się? A co takiego? :(hm... To dowodzi słuszności naszej teorii, Mańka i mojej... Zbyt mało mu w piz... dawałeś, zbytnio go oszczędzając.

dukeSebo napisał/a:
BOLEK_KTM690SMR napisał/a:

A mi moto się zjeb... Jest w serwise i nie wiem kiedy odbiorę :([/quoteZje... popsuł się? A co takiego? :(hm... To dowodzi słuszności naszej teorii, Mańka i mojej... Zbyt mało mu w piz... dawałeś, zbytnio go oszczędzając.


Wywala non stop bezpiecznik nr. 2 Od budzika i zapłonu. Panowie w serwisie hmmm.... :( Komputer tylko i wyłącznie komputer zero diagnozy. Oddałem go do Free&Fun bardzo mnie to martwi.

KTM 690 SMR Akrapović

http://bikepics.com/members/bolek85/08690sm/

689

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

BOLEK_KTM690SMR napisał/a:
PRELUDE2000 napisał/a:

A kto to lata na 690 Supermoto R z czaszą Duka?

Jak na karbonie to kolo który kupił go od Sanczeza.MANIEKmiałeś podesłać LINKI jak odblokować II i III biegLink dla ciebie :http://www.ktmforum.co.uk/showthread.php?t=27397

Dupa blada . Kostki pod osłoną zębatki nie ma zadnej i już mi to smierdziało wczesniej jak sobie ten watek z forum UK czytałem i ogladałem że te dekle które są tam pokazane nie są od 690.

zdjąłem nawet zbiornik paliwa żeby dobrać się do tych wiazek elektrycznych i nic. jest tam od cholery kostek ale nie takie jak na tamtych zdjęciach i kolory przewodów też się nie pokrywają.

macie jakieś pomysły? Bolek jak jestes teraz w stałym kontakcie z autoryzowanym  :> serwisem to może podpytaj się tam . może oni wiedzą  co w trawie piszczy.

chyba że któryś z kolegów już to u siebie przerobił to nich się podzieli informacjami.

Ktm 690 SM było, 990 Adventure też był a teraz jest 690 SMR.

690

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Moim zdaniem dekiel silnika przedstawia LC4. I tam faktycznie jest takie urządzenie nazywa się EPC albo podobnie. Ale o tym był wątek.

Posty [ 676 do 690 z 8,470 ]

Strony Poprzednia 1 44 45 46 47 48 565 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

FORUM.SUPERMOTO.PL » Ogólne » Supermotowy Terror Warszawy


Currently installed 10 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.

Wygenerowano w 0.108 sekund, wykonano 43 zapytań