1,291

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dukeSebo napisał/a:

Dzięki Łukasz i dobrze kojarzyłeś :D
prześledziłem wszystkie posty Tadzika i to on wystawiał najzd ale myślałem... hm... że najazd był nieco tańszy. :(
Żółwik, masz PW, może tak spróbuję :)

no najazd się ceni. Z drugiej strony po treningu w Koszalinie zauważyłem że lepszym i tańszym rozwiązaniem jest kawałek deski :)
nadal potrzebujesz to zdjęcie ?

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

1,292

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

tadzik napisał/a:
dukeSebo napisał/a:

Dzięki Łukasz i dobrze kojarzyłeś :D
prześledziłem wszystkie posty Tadzika i to on wystawiał najzd ale myślałem... hm... że najazd był nieco tańszy. :(
Żółwik, masz PW, może tak spróbuję :)

no najazd się ceni. Z drugiej strony po treningu w Koszalinie zauważyłem że lepszym i tańszym rozwiązaniem jest kawałek deski :)
nadal potrzebujesz to zdjęcie ?


Tadzik, dzięki za odzew :) Mam taki szalony plan zastosowania tego podjazdu jako 3 szyna do przyczepki, ale po przeczytaniu tego co napisałeś. Pisałeś o tym że jak na twój gust podjazd jest zbyt wąski. W tym momencie zacząłem mieć wątpliwości czy to się nada na szynę do transportu. |Nie chcę by moto najnormalniej się z tego spierdoliło.

Jeszcze pomyślę nad tym rozwiązaniem. Jeszcze raz dzięki :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,293

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kolega z pracy przywiózł dziś DR-ką wydech do podmiany zamontowany pasem do tylnego stelaża, bo oryginał gada jak ekspres do kawy. Przy okazji musiał zrobić przegląd. Pojechał więc do stacji diagnostycznej (naturalnie mając zamocowany tez ten drugi wydech). Pan - wykwalifikowany diagnostyk sprawdził: klakson, działanie kierunków i oświetlenia, a następnie dokonał pomiaru spalin - jak myślicie w którym wydechu :Phttp://p1.bikepics.com/2012%5C08%5C20%5Cbikepics-2444419-full.jpg

1,294

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

pewnie był w szoku, że moto takie ekologiczne :D

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

1,295

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Analizator nie podał pomiarów, zbyt mało spalin, nie miał czego mierzyć. :D

1,296

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wczoraj z Liberty Motors na 3,5 godziny z koleżką wypożyczyliśmy na jazdy testowe DUCATI Diavel i Multistrada. W przypadku Multistrady, nic mnie nie zaskoczyło by już wcześniej miałem okazje nim latać i moto jest mega, ale Diavel... hmmm
Miałem epizod ze ścigami i wydawało mi się że prędkość nie jest w stanie mnie onieśmielić, ale w przypadku Diavela jest trudno uwierzyć że to się dzieje. Pomijając fakt że jakaś bardzo mądra osoba założyła na tył taki kapeć że moto po prostu nie chce skręcać i masę siły trzeba wkładać w przeciwskręt, to motocykl przyśpiesza w taki sposób że człowiek cieszy się z głębokiego wyprofilowania siedzenia. W przeciwnym przypadku można było by po prostu spaść z tej francy. Wszystkim z Warszawy mogę polecić odbycie jazdy testowej w liberty Motors na Łopuszańskiej - doświadczenie bardzo ciekawe, zwłaszcza po przesiadce z SuMo.

1,297

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A jak tam w Multistradzie ta opona 190-tka z tyłu? Przeszkadza? Wiem że kozacko wygląda ale jak to bedzie jak się zjedzie z asfaltu...

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

1,298

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Cóż, na utwardzonych szutrach da się jeszcze spokojnie pojechać, ale ogólnie tryb ENDURO to marketingowa ściema. Najlepiej od razu zmienić opony na typowo szosowe i po prostu się nie wygłupiać. Trudno jest mi sobie wyobrazić glebę w terenie na motocyklu za ponad 80.000,- PLN - chyba by mi serce pękło :)

1,299

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wczoraj zmieniłem koła w swoim sprzęcie na crossowe co by trochę w terenie polatać a przy tym dałem zębatkę o 3 zęby większą na tyle z 42 na 45 i powiem Wam że moto nie do poznania!
Trochę polatałęm w terenie ale chyba jutro znowu zmieniam na SM z tą zębatką bo teraz jest w hu,j lepiej gumować aż jestem w szoku że jest aż taka róznica :)
i jednak wracam na szosę 525 jak dla mnie w teren a dokładniej na tor który żeśmy niedawno w Brzegu wytworzyli.
Na tor motocorssowy bede musiał zakupić jakieś 250 w 4t albo 200 w 2t, i tak właśnie rozkminiam, bo ogólnie chodzi mi po głowie jeszcze jakaś trialóweczka, tylko obawiam się zawieszeń pod moim 90 kg

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

1,300

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A raku ile zębów masz z przodu?

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

1,301

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

wszystkie
http://c.wrzuta.pl/wi7853/4a17e867000a4a0f4ed7cc6c/szczerbaty

motoslide.com

1,302

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mały problem z gopro, a raczej z youtubem. Kiedy nagrałem filmik z gopro i już wszystko zgrałem w hd i wrzuciłem na yt to przy ruchach kamerą obraz tak jakby faluje. Miał ktoś coś takiego i wie jak sobie z tym poradzić?

1,303

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

wylacz "stabilizaje obrazu"

i can do this .. here, hold my beer

1,304

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzięki, pomogło ;)

1,305

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzinkss napisał/a:

A raku ile zębów masz z przodu?

15
Wczesniej na kołach sm 15/42 i szedł z 3 z gazu, z 4  juz nie był oszans
teraz 15/45 i z 4 z gazu idzie też :D

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250