616

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dziala Wam dzwiek z tego filmiku bo u Mnie nie :(((

Beta M4 Supermotard

617

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Barteksm napisał/a:

To jest fajna reklama waszych dziobaków

Po ostatnim lataniu  w Środę nasz film byłby dużo lepszy, a raczej bardziej interesujący, ciekawszy. I bez komercji. Czysty terror SM.


A tak na marginesie. Jak tak dalej będziemy hasać po centrum to na WOT będą nas pokazywać ;)

618

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Jesli terror ktory uprawiacie to cos w stylu co pokazuje reklamowka to musze szybko dotrzec sprzet'a dokupic reszte ubioru i dolaczyc do WAS

pozdrawiam

Beta M4 Supermotard

619

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Mieszkańcy stolicy są podzieleni, jedni życzą nam śmierci, inni pukając się w czoła okazują swoją miłość. hm.. (a może nienawiść)?
Są też chwile w których sam nie wiem co się dzieje.
Scena ze środowego terroru. Stoimy czekając na zmianę świateł, podbiega do nas kolo i drżącą ręką wyciąga telefon, klękając na chodniku pstryka nam fotki. Potem dziękując grzecznie odchodzi.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

620

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

maniek.o napisał/a:

Jak tak dalej będziemy hasać po centrum to na WOT będą nas pokazywać ;)

Szkoda że nie ma już znanej nam akcji "Kulturalny Kierowca WOT" bo jeden z odcinków napewno byłby o nas. :D

KTM 690 DUKE

621

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Adam400 napisał/a:
maniek.o napisał/a:

Jak tak dalej będziemy hasać po centrum to na WOT będą nas pokazywać ;)

Szkoda że nie ma już znanej nam akcji "Kulturalny Kierowca WOT" bo jeden z odcinków napewno byłby o nas. :D

Każdy z nas dostałby nalepkę na samochód i radiomagnetofon. Główne nagrody tego konkursu.
A kandydatów do miana "kulturalny kierowca WOT" zgłaszali telefonicznie sami mieszkańcy. Np: Widziałem jak kierowca motocykla o nr. rej.  przestraszył 5 staruszek wychodzących z kościoła, a potem je pozdrowił, itp.

A nagrodę w tym tygodniu... otrzymuje Maniek.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

622

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

kto z Was lata żołtą DRZ na WB i dzisiaj Radiowa róg Powstańców śmigał? Niestety byłem w mega pędzie więc nie miałem czasu polatać ani pogadać.....

http://p0lish.wordpress.com

623

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Me ;-) wlasnie mialem to samo napisac ,hehe
ja akurat mialem mega duzo czasu ,a pedzilem dzisiaj jak glupi i chyba cos nie tak jest bo mam w zbiornikczku wyrownawczym ciemna substancje i tlusta .... czyzby oliwa :((( ??

Czy ktos z szanownego grona mialby troche czasu ?? Przyjechalbym i odwiozlbym w razie czego .
Chyba ,ze ktos lata przez skrzyzowanie estrady arkuszowa -bo tam moto odstawilem dzisiaj
abuuuuuu

Beta M4 Supermotard

624

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja mam niedaleko ale niestety jutro mam ślub kumpla i cały dzień zasrany. Ew niedziela pp lub poniedziałek....

http://p0lish.wordpress.com

625

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Oliwka dzisiaj wymieniona.  :P  Już można porządnie latać.
Sebek jak tam pieta?

Ktm 690 SM było, 990 Adventure też był a teraz jest 690 SMR.

626

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

O której i gdzie dziś Panowie ??

KTM 690 SMR Akrapović

http://bikepics.com/members/bolek85/08690sm/

627

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Może mi ktoś pomóc z vatarem. walczę z nim od początku jak jestem na forum i nie moge dodać. caly czas mam informacje że plik moze być w rozszerzeniu jpeg lub gif .

zdjęcie mam w jpeg i juz ku...wa tego nie rozumiem.

nie wiem co mam jeszcze zrobić żeby sie dodało (obrazek ma rozmiar 8,71 kb wiec nie za duży)

Ktm 690 SM było, 990 Adventure też był a teraz jest 690 SMR.

628

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Krzysiek 690SM napisał/a:

Oliwka dzisiaj wymieniona.  :P  Już można porządnie latać. Sebek jak tam pieta?

Siema.
Dopiero schodzę do garażu, do południa się ogarnę i możemy zapier.... he he..
Aaa pięta... dzięki już o niej zapomniałem. :D

Nie czekamy aż wyjdzie słonce, dzisiaj go nie będzie. Ale ma być bez deszczu (przynajmniej tak mówią prognozy) ;)

To jakie plany na dzisiaj, kto lata?

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

629

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:
Krzysiek 690SM napisał/a:

Oliwka dzisiaj wymieniona.  :P  Już można porządnie latać. Sebek jak tam pieta?

Siema.Dopiero schodzę do garażu, do południa się ogarnę i możemy zapier.... he he..Aaa pięta... dzięki już o niej zapomniałem. :DNie czekamy aż wyjdzie słonce, dzisiaj go nie będzie. Ale ma być bez deszczu (przynajmniej tak mówią prognozy) ;)To jakie plany na dzisiaj, kto lata?

Ja dziś Latam 100 %

Nie wiem jak dodać zdjęcie więc link poniżej :

http://img44.imageshack.us/img44/6506/policja.jpg

KTM 690 SMR Akrapović

http://bikepics.com/members/bolek85/08690sm/

630

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja też latam.
Oliwa wymieniona + filtry.