1

Temat: Supermoto, ale nie na tor.

Optycznie i funkcjonalnie SM jakoś przemawiają do mnie. 

Rozważam takie rzeczy jak KTM 520/525 i Huska 510 coś koło 2003r. Duża pojemność z myślą o mniejszym wysilaniu motorka, ale nie kosztem mocy, głownie jazda na pół gwizdka i co za tym idzie mniejsza awaryjność, mniej grzebania - więcej jazdy. 

Moto nie na tor, nie do ścigania się i nie do jazdy ze znajomymi, głównie jeżdzę sam. 33%Miasto, 33%szosa, 33%pole...

I moje pytanie jest takie: czy dobrze kombinuję?

Inne opcje są takie:

*duży, średnio mocny sliniczek jakaś 650 np w hondzie XR, LC4 itp. koła SM -  tą opcję odrzucam , bo jednak moto bedzie skakało, a nie tylko turystyka.

*450 w CRF, WR, ale też exc i husce - tą opcję też odrzuciłem jako że różnica w cenie nie jest duża, a po prostu maszyny z 5 na początku mają większy moment, większą moc i trudno o coś lepszego...

2

Odp: Supermoto, ale nie na tor.

mam ten sam problem. Myślę o:
a) Tuningu drzety na 440 i 50 kucach
b) kupnie Huski 510 SM
c) Kupnie KLX450R z homologacją i przerobieniu go na SuperMoto... (klx ze względu na to że pracuje w kawasaki i mam lepsze ceny na kawy)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

3

Odp: Supermoto, ale nie na tor.

Pablo,
A co z tym 1% uzytkowania ?

4

Odp: Supermoto, ale nie na tor.

A 1% to moto będzie stało w garażu żeby troche odetchnąć ;)
Bo z tego co pisze to i tak lekko nie będzie( chociaż w planach  nie ma toru) :p

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

5

Odp: Supermoto, ale nie na tor.

A moze KTM DUKE II ? ja mam jestem bardzo bardzo zadowolony... mocy to mi nie brakuje, w miescie jest swietny, do turystyki tez sie moze nadac, a hardcorowo polatac na nim mozesz jak najbardziej...

Ktm Duke II & Subaru Impreza WRX- moje fabryki adrenaliny ;)

6

Odp: Supermoto, ale nie na tor.

1% to czyste lansowanie się po mieście, miałem nie pisać, ale skoro pytacie...

Wie ktoś może czy do złółtej huski TE podejdą czerwone plastiki z TC albo SM? O tych świeżych modelach mowa.