1

Temat: witam. nowy

witam szanownych panów.mam 36 lat, "karierę" motocyklową zakończyłem daaaawno temu na mz tkach i cz tkach, nie mówiąc o całej młodości spędzonej na wszelkiej maści motorynkach, rometach, simsonach
itp. teraz jakoś pasja odżyła, może trochę więcej wolnego czasu, i jestem zdecydowany na 90% na drz-400 sm, nawet tydzień temu jeżdziłem jazdy próbne w piasecznie, motorek b.sympatyczny choć do ktm też się przymieżałem. jednak drz chyba będzie najlepszy tak de facto dla początkującego. do kolegów ewentualnie mam pytanie gdzie i jak można by zapoznać się ,podszkolić, technikę jazdy supermoto, jakieś adresy stron ?, co i jak. może ktoś z okolicy wa-wy miałby ochotę wprowadzić w trochę w tajniki?

sm 610

2

Odp: witam. nowy

Witaj!
Jak kupisz sprzet, to sie odezwij lub obserwuj forum odnosnie treningow.
Jesli chodzi o technike jazdy supermoto to mam lekcje z anglojezycznego pisma (Supermoto Magazine) i moge podeslac skany mailem.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

3

Odp: witam. nowy

Czesc,
Duzo przydatnych informacji dla poczatkujących (po chamerykansku) znajdziesz tez pod adresem:

http://www.smhooligans.com/newbieguide.html

Pozdrawiam,
Wojtek

4

Odp: witam. nowy

bardzo dziękuję za miłe przyjęcie i zainteresowanie. motorek planuje kupic na przyszły sezon. tzn. przez jesień i zimę upewnić sie w wyborze. poobserwować giełdę używanych,tzn. allegro itp. chociaż jestem przygotowany też na zakup nowego salonowego, myślę że przez ten czas troche sie zooorientuję i was pomęcze o wybór dodatkowych nie mniej ważnych rzeczy takich jak kask , ubiór, buty itd.
kolegę crazy russiana prosze o te skany na e-mail piotr.sobieski@wp.pl. wszelkie porady mile widziane. i za wszystkie serdecznie dziękuję, więcej grzechów nie pamiętam.

bardzo dziękuję za miłe przyjęcie i zainteresowanie. motorek planuje kupic na przyszły sezon. tzn. przez jesień i zimę upewnić sie w wyborze. poobserwować giełdę używanych,tzn. allegro itp. chociaż jestem przygotowany też na zakup nowego salonowego, myślę że przez ten czas troche sie zooorientuję i was pomęcze o wybór dodatkowych nie mniej ważnych rzeczy takich jak kask , ubiór, buty itd.
kolegę crazy russiana prosze o te skany na e-mail piotr.sobieski@wp.pl. wszelkie porady mile widziane. i za wszystkie serdecznie dziękuję, więcej grzechów nie pamiętam.

bardzo dziękuję za miłe przyjęcie i zainteresowanie. motorek planuje kupic na przyszły sezon. tzn. przez jesień i zimę upewnić sie w wyborze. poobserwować giełdę używanych,tzn. allegro itp. chociaż jestem przygotowany też na zakup nowego salonowego, myślę że przez ten czas troche sie zooorientuję i was pomęcze o wybór dodatkowych nie mniej ważnych rzeczy takich jak kask , ubiór, buty itd.
kolegę crazy russiana prosze o te skany na e-mail piotr.sobieski@wp.pl. wszelkie porady mile widziane. i za wszystkie serdecznie dziękuję, więcej grzechów nie pamiętam.

sm 610

5

Odp: witam. nowy

witam wszystkich. Piszę mój pierwszy post startowy:)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE