4,111

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

1. hermes
2. levis
3. Pr
4. bolo2te (50% bo waży się mój urlop)
5. Bart248
6. Jadwiga
7. CHAW

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

4,112

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

1. hermes
2. levis
3. Pr
4. bolo2te (50% bo waży się mój urlop)
5. Bart248
6. Jadwiga
7. CHAW
8. Cypiór

4,113

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

1. hermes
2. levis
3. Pr
4. bolo2te (50% bo waży się mój urlop)
5. Bart248
6. Jadwiga
7. CHAW
8. Cypiór
9. barnabab

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

4,114

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

barnabab napisał/a:

1. hermes
2. levis
3. Pr
4. bolo2te (50% bo waży się mój urlop)
5. Bart248
6. Jadwiga
7. CHAW
8. Cypiór
9. barnabab
10. doomin13

doomin13

fs450

4,115

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

Dlaczego Ludomir pobiegł dzisiaj szybko do ochrony i powiedział, że mają nie wpuszczać busów na teren AKP (podobno decyzja dyrekcji) ??
Czy to są reperkusje odwołanej rundy ??

#66

4,116

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

To co się wyprawia w AK jest naprawdę smutne... Poza możliwością trenowania na Bemowie, sensowność bycia w tym klubie jest żadna....

#21, śnieg

4,117

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

snieg napisał/a:

To co się wyprawia w AK jest naprawdę smutne... Poza możliwością trenowania na Bemowie, sensowność bycia w tym klubie jest żadna....

Zawsze możesz ruszyć dupę i coś zrobić.
Absolutnie nie bronię klubu bo poznałem go już od złej strony, ale wasze pierdolenie (bo nie jesteś sam) jest typowym cebulowym zagraniem. Od siebie nic oprócz wymagań.

Jak coś możesz zmienić klub i pojść gdzieś, gdzie będą raz po raz robić Ci dobrze jak Cię zobaczą i Twoje 90zł rocznej składki ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

4,118

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

mallly200sx napisał/a:

Zawsze możesz ruszyć dupę i coś zrobić.
Absolutnie nie bronię klubu bo poznałem go już od złej strony, ale wasze pierdolenie (bo nie jesteś sam) jest typowym cebulowym zagraniem. Od siebie nic oprócz wymagań.

Jak coś możesz zmienić klub i pojść gdzieś, gdzie będą raz po raz robić Ci dobrze jak Cię zobaczą i Twoje 90zł rocznej składki ;)

A co mam zrobić? Wziąć farbę i iść malować pasy potajemnie w nocy czy iść na kolanach do Szanownie Panującego w AK i błagać go na kolanach, żeby zmienił decyzję?

Dzięki takim osobom jak właśnie nie da się nic zrobić.

Poza tym, zawsze jak tylko mogę to chętnie pomagam, więc już daruj sobie teksty o ruszaniu dupy.

#21, śnieg

4,119

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

Niestety tam wszystko trzeba wychodzic i stracic duzo czasu.

Co do pomocy to będziemy pamiętać o Twojej deklaracji ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

4,120 Ostatnio edytowany przez bart248 (2018-05-04 02:32:13)

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

ja jedynie narzekam na komunikacje. Dzieją się pewne zmiany o których nikt nic nie wie ( patrz ostatni wjazd na trening). Stawianie sprzętu przed Bemowem nie jest problemem tylko trzeba o tym wiedzieć.
Jesteśmy jedynym obiektem i klubem, który systematycznie trenuje sekcje terenowa.
Wcale tak złe nie mamy wiec nie popadajmy w paranoje. Chłopaki w zeszłym roku zorganizowali zawody i wiedza ile to formalności wiec jak ktoś się czuje na siłach w załatwianiu to napewno pomogą w załatwieniu formalności ale niech ten ktoś wyjdzie przed szereg.
Przenosiny do innego klubu, czy w Radomiu poza treningami na asfalcie robią cos więcej?
Może jeśli rośnie wewnątrz klubowa frustracja trzeba zorganizować trening barowy, wygadamy się i będziemy mogli dalej jeździć bez marudzenia.

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]

4,121

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

szkoda jest tego, że mając już tak fajny teren, nie będzie można z niego skorzystać w trakcie zawodów. Jest to bardzo smutne.

Może chociaż zamiast normalnej rundy, jednak da się zrobić tak jak rok temu - zawody o puchar prezesa ?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4,122

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

Gymkhana też wjeżdża/wjeżdżała na teren AKP na trening busami. Może tam ktoś narozrabiał...

Ja się przyznaje, że parkuje i przebieram się pod oknem prezesa. Może nie podoba mu się widok mojej gołej d... xD jak patrzy przez okno.

#66

4,123

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

To jak, latamy jutro rano?

doomin13

fs450

4,124

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

doomin13 napisał/a:

To jak, latamy jutro rano?

TAK !!

#66

4,125

Odp: Treningi w Warszawie (lotnisko Bemowo)

Prześlijcie mi na PW albo jak tam kto woli nr. rejestracyjne pojazdów będzie spokój podamy na bramę i już

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ