1

Temat: husqvarna SM 610 czy suzuki drz 400 sm

Witam! Pytanie jak w temacie, nie znam sie na tym wogole i szukam jakiejkolwiek porady. Za suzuki przemawia cena , ale mam watpliwosci czy po sezonie badz  2 nie bedzie juz troche za slaba. Husqvarna ma wieksza pojemnosc , jest nieco drozsza ale kasa by sie znalazla. W gre wchodza tylko nowki.
I tak wlasnie wyglada moj problem, co byscie wybrali?   Dodam jeszcze , ze bedzie to moj pierwszy motor... Pozdr!

2

Odp: husqvarna SM 610 czy suzuki drz 400 sm

Skoro pierwszy motor to zdecydowanie Suzuki. 610 będzie zdecydowanie za mocna. Suzuki wystarczy Ci spokojnie na 3 sezony a może i dłużej.

Pozdrawiam,

Jaro

3

Odp: husqvarna SM 610 czy suzuki drz 400 sm

Jeśli lubisz czystą moc, porządne zawieszenie, i jazde na granicy przyczepności (lub z brakiem przyczepności na tyle), i nie tylko jazda do roboty... to zdecydowanie huska... jak wolisz pośmigać na spokojnie to Suzuki...
Jeśli Ci to pomoże to ja we wtorek kupuje nówke Huske co prawda nie 610, ale 125... Znam bardzo dużo pozytywnych opinii zajebiście zadowolonych użytkowników pełnej gamy silnikowej huski (nie wszystkie SM, ale huska to huska) i chyba moge bez obaw polecić ten sprzęcik... :)

P.S. Warto dołożyć tą brakującą kase... :)

4

Odp: husqvarna SM 610 czy suzuki drz 400 sm

Jednak wybralem drz...
Po dniu jazdy micha mi sie szczerzy, bylo dobrze :)
Moze nie mam porownania, ale jak na poczatek jest swietnie. Pozdr!

5

Odp: husqvarna SM 610 czy suzuki drz 400 sm

Ale 610 to nie 400... :P zadam Ci inne pytanie...
odpowiedz na nie sobie...
Gdyby ktoś chciał Ci dać za free 400zł a ktoś inny też za free 610zł. Co byś wziął?? :D no to masz odpowiedź... :)