1

Temat: prosze o rade w sprawie supermoto

witam bardzo bym rosił o rade a mianowicie mam  yamahe yz 125 z 2000r i chciałem załozyć super moto tylko chciałem zapytać czy wogóle ma to sęs  i wogóle czy się da......( jestem  amatorem )  mam teraz możliwość kupienia  kół sm od suzuki dr 300 (chyba niejestem pewny ) i czy była by  taka możliwość  żeby  takie koła podeszły??   bardzo rosze o odp dziękówa zgóry  pozdro

2

Odp: prosze o rade w sprawie supermoto

ortogrtafia ?
Ta, podeszły.

3

Odp: prosze o rade w sprawie supermoto

hej, ja w swojej maszynue ( KTM 525 ) mam sześcio tłoka a normalną pompe i naprawde daje sobie to rade, także najpierw sprawdz jak będzie na orginalnej pompie, w tamtym roku miałem taki sam zestaw jak ty ( tj. 4-tłoki i normalny zacisk w yz 400 i tez dawało to sobie rade).
Raczej będzie ok.
www.motoport.pl

hej, ja w swojej maszynue ( KTM 525 ) mam sześcio tłoka a normalną pompe i naprawde daje sobie to rade, także najpierw sprawdz jak będzie na orginalnej pompie, w tamtym roku miałem taki sam zestaw jak ty ( tj. 4-tłoki i normalny zacisk w yz 400 i tez dawało to sobie rade).
Raczej będzie ok.
www.motoport.pl

hej, ja w swojej maszynue ( KTM 525 ) mam sześcio tłoka a normalną pompe i naprawde daje sobie to rade, także najpierw sprawdz jak będzie na orginalnej pompie, w tamtym roku miałem taki sam zestaw jak ty ( tj. 4-tłoki i normalny zacisk w yz 400 i tez dawało to sobie rade).
Raczej będzie ok.
www.motoport.pl

101