1

Temat: Silnik LC4

Słuchajcie no koledzy, czy dekle silnikowe od KTM LC4 z 2000 roku będą pasowały do modelu z 2004 ?? Chyba w karterach i ogólnej budowie silnika to nie zaszły jakies zmiany...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

2

Odp: Silnik LC4

było zylion wersji... jak ściągnąłem jakieś manuale z sieci to aż sam się zdziwiłem. nawet w tym samym czasie były modele, które różniły się wyglądem silnika :/ a z drugiej strony, jeśli wizualnie jest ok, to powinno być na 99% gitarowo.

3

Odp: Silnik LC4

czy one wogóle sie łamią pekają w tych motocyklach?? W drz wiem że tak, a tutaj?
glebował ktoś z was LC4??

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

4

Odp: Silnik LC4

Ja glebilem i jedynie klamki i dzwignie szly. No ale ja na torze a jak wiadomo tam nie ma jakis mega predkosci.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

5

Odp: Silnik LC4

no ja jak szlifnolem  na ulicy po mega shimie  ;d
to mialem blotnik do pomalowania i lewy podnozek wybuchnoł ;d;d a reszta git majonez elegancja francja predkość kolo 90

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

6

Odp: Silnik LC4

u mnie tylo polamana dzwignia zmiany biegów, na silniku nawet ryski niema

hybryda

7

Odp: Silnik LC4

Kumpel miał paciaka na duke II i dekiel odpadł, ale tylko dlatego że trafił na krawędź drogi i pobocza. Żeby było śmiesznie nowy kosztował chyba 230 zeta.

8

Odp: Silnik LC4

Ja miałem dwa glebsztyki i oprócz lekkich rys na plastikach oraz handabrach to nic... :)

---------------------------
LC4 640 SM Prestige 04'

9

Odp: Silnik LC4

U mnie przy szlifie tylko kilka rys, ale jak trafiłem aborygenkę na rowerze to mi łokciem zbiła światło... Można powiedzieć, że światła do dupy, skoro byle baba może zbić :D

10

Odp: Silnik LC4

hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

11

Odp: Silnik LC4

To może niech Radi załatwi te śmieszne dekle pancerne.