1

Temat: Mapa KTM 690SM

Cześć,
Kupiłem niedawno Kajtka no i kilka rzeczy było do podziumania przy nim, tak więc rozkręciłem znalazłem parę baboli no i na forum znalazłem instrukcję ustawienia czujników przepustnicy, miał problemy z odpalaniem, chwilę musiał kręcić. Kupiłem adapter, kabel o dziwo podchodzi z VW KKL :D wykonałem diagnostykę, ustawiłem napięcia itp, aleeee.. TuneECU pokazał mi parametry aktualnej mapy w motku i ku mojemu zdziwieniu moto według programu miało wgraną mapę ograniczającą moc o połowę. Tak więc zgodnie z procedurą wgrałem mapy na nowo, jednak bez ograniczenia i na ori wydechach. Pochodził 20 minut, później przejażdżka. Ku mojemu zdziwieniu, motocykl wcale nie zyskał mocy :/ Owszem pali lepiej ale nic więcej.

Podejrzewam, że przyczyną wciąż nieidealnego palenia może być pompa paliwa (już do mnie jedzie), ale czy może mieć taki wpływ, że nie widać różnicy w mocy. Poprzednia mapa okrojona niby na około 34konie, aktualnie powienien mieć pełną moc. Niestety moto z gazu na 2jce na koło nie chce iść ;/ Dynamika jest, ale brak mi tego pazura.

Może ktoś się orientuje w temacie i może coś podpowiedzieć. A może to moto jest takie "słabe" po prostu?
Mam nadzieję, że to pompa i po wymianie będzie moc.
Pozdr

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

2

Odp: Mapa KTM 690SM

Jaki setup wydech filtr i jaka mape wgrales?

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

3

Odp: Mapa KTM 690SM

KM750EU0804001
Wydech seria, filtr mahle harmonijka nówka.

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

4

Odp: Mapa KTM 690SM

Wgraj mapy pod akrapa, zobacz co będzie.
Mi z gazu ogólnie na dwójce lekko się podnosi, ale wole ze sprzęgła, wtedy nawet z 3jki daje radę bez wyrywania kierownicy.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]