16

Odp: Husqvarna 610 sm POMOCY!

waluś napisał/a:

Warto w coś takiego się bawić czy lepiej odpuścić?

Nie warto

PBM

17

Odp: Husqvarna 610 sm POMOCY!

hacker33 napisał/a:
waluś napisał/a:

Żeby nie robić drugiego postu proszę o pomoc w sprawie przerobienia huski te610 na wersje sm. Czy różnice są duże? Warto w coś takiego się bawić czy lepiej odpuścić?
Z tego co na pierwsze oko mi się rzuca to napewno tarcza przód czyli kompletna opona z felga i tarcza-co dalej?

[url]https://www.olx.pl/oferta/husqvarna-sm-witam-mam-do-sprzedania-ladny-motocykl-CID5-IDA5vVi.html[/url]

Wpierw się dowiedz czy ten motocykl przerejestrujesz.

A co do supermoto to podstawa to koła i hamulce.

Właśnie prosiłem żeby wysłał mi foto wszystkich umów jakie posiada i dowiem się w urzędzie czy to wystarczy.
Boje się czy zawieszenie na asfalt nie będzie za miękkie. Porównywałem dane i różnice głównie w prześwicie, zawieszeniu (skoku), tarczach i chyba nawet wahaczu... wiec temat raczej nieopłacalny :(

Nie ma ktoś na sprzedaż jakiegoś supermoto?:/

18

Odp: Husqvarna 610 sm POMOCY!

DumDum napisał/a:
waluś napisał/a:

Warto w coś takiego się bawić czy lepiej odpuścić?

Nie warto

Tak też po dłuższej analizie mi wyszło... dzięki za potwierdzenie

19

Odp: Husqvarna 610 sm POMOCY!

Za miesiąc będę sprzedawał SMC 660 jeśli ci Kopka nie straszna

"Życie jest po to by jeździć na moto!!!"

20

Odp: Husqvarna 610 sm POMOCY!

Arrasss napisał/a:

Za miesiąc będę sprzedawał SMC 660 jeśli ci Kopka nie straszna

Sama kopka odpada :(. Moto ma służyć tez do codziennego poruszania w pracy i może zostawać często zostawione na krótkie chwile bez uwagi, a nie chciał bym sytuacji gdzie za każdym razem musiał bym stosować jakaś blokadę :(.

21

Odp: Husqvarna 610 sm POMOCY!

waluś napisał/a:
Arrasss napisał/a:

Za miesiąc będę sprzedawał SMC 660 jeśli ci Kopka nie straszna

Sama kopka odpada :(. Moto ma służyć tez do codziennego poruszania w pracy i może zostawać często zostawione na krótkie chwile bez uwagi, a nie chciał bym sytuacji gdzie za każdym razem musiał bym stosować jakaś blokadę :(.

Kopka jest wystarczającą blokadą dla osób niewtajemniczonych :D A jak ktoś będzie chciał sobie pożyczyć sprzęt na dłużej to żadna blokada nie pomoże :D
Po za tym, nawet mimo kopki możesz zastosować zwykłą stacyjkę.

PBM