1

Temat: supermoto

Witam,
Kupie supermoto z pewnych rąk. Budżet do około 10-13 tys. Z racji, że zaczynać będę swoją przygodę z supermociakami to widzę u siebie w garażu DRZte. Rozważę każda propozycję. Kluczowa jest historia moto.

2

Odp: supermoto

Mam drezynę jest wystawiona w giełdzie

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

3

Odp: supermoto

Nadal aktualne. Zmieniły się priorytety i szukam husqvarny 610 sm, najlepiej na wtrysku, ale rozważę każdą propozycje. Sezon trwa i nie ma czym jeździć. Serio nikt nie ma nic na sprzedaż lub nie zna kogoś komi sprzęt zawadza ?

4

Odp: supermoto

up

5

Odp: supermoto

Widzę, że rynek supermoto jest tak wąski, że nie dość, że ciężko coś sprzedać to jeszcze ciężko coś kupić.. Powodzenia

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

6

Odp: supermoto

LukAs_525 napisał/a:

Widzę, że rynek supermoto jest tak wąski, że nie dość, że ciężko coś sprzedać to jeszcze ciężko coś kupić.. Powodzenia

To jest jakaś porażka, szukam moto już z 6 miesiąc. Gdybym wiedział, że tak będzie nie sprzedawał bym swojej xjoty żebym miał czym jeździć podczas poszukiwań... sezon trwa w pełni, a ja moto jeżdżę tylko na oględzinach :/
Wydałem na poszukiwania już grubo ponad 1k zł ... Jak tak dalej pójdzie to uzbieram do nowego supermociaka. Sam już nie wiem czy ze mną coś czasami jest nie tak - za duże oczekiwania mam czy co (?)... ale jeżdżę na oględziny zazwyczaj ze znajomymi którzy dobrze ogarniają tematy mechaniczne i zawsze odradzają.
Dzięki za wsparcie :)

7

Odp: supermoto

waluś napisał/a:

Jak tak dalej pójdzie to uzbieram do nowego supermociaka

No to najlepsza opcja :)
Sam się zbieram na zmianę swojego moto już długo, ale teraz chociaż wiem co mam :P A tak to i tak zawsze trzeba wszystko sprawdzić, a i tak nie wiadomo jak się trafi. Ale czasem można trafić na całkiem fajną sztukę.

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

8

Odp: supermoto

Fmx 650 w warszawie do kupienia. Nie katowany, w dobrej monecie :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

9

Odp: supermoto

Możę będę miał niedługo jakąś Drezynę :)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

10

Odp: supermoto

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Możę będę miał niedługo jakąś Drezynę :)

To dawaj znać co tam ciekawego będzie :)

11

Odp: supermoto

levis napisał/a:

Fmx 650 w warszawie do kupienia. Nie katowany, w dobrej monecie :-)

Coś więcej można? Jakiś link do aukcji? Trochę odsuwam fmx 650 ze względu na braki w mocy. Jeździł ktoś na fmx i może się wypowiedzieć jak wrażenia? Nie chce za rok sprzedawać motocykla...a coś czuje, że z fmx tak by było.

12

Odp: supermoto

Jeśli nie przeraża cię kopka to mam na sprzedaż KTM 660 smc

"Życie jest po to by jeździć na moto!!!"

13

Odp: supermoto

Masz w sprzedam moje ogloszenie drzty

drz y/sm 434

14

Odp: supermoto

Waluś , napisałem Ci PW

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530