1 Ostatnio edytowany przez borewicz (2019-03-22 15:19:16)

Temat: Honda FMX 650 czerwona czyli najszybsza

Na ostatnim badaniu brakło okienek na pieczątkę więc chyba czas na sprzedaż.

Motocykl zadbany, nigdy nie zawiódł, używany w większości jako środek transportu do pracy i szybkie wypady na miasto.

Link to ogłoszenia OLX [url]https://www.olx.pl/oferta/honda-fmx-650-arrow-supermoto-CID5-IDz90RU.html#ceb627a996[/url]
Link to zdjęć w dużej rozdzielczości [url]https://drive.google.com/open?id=11sW0pckwIfD6Ge9iZbepmc6d4YqfeDCh[/url]


Motocykl z 2005 roku, w moim posiadaniu od 6 lat.
Zadbany i sprawny, wyposażony w kilka fajnych dodatków:
- pełny akcesoryjny układ wydechowy Arrow,
- handbary wzór acerbisa
- manetki i pianki protaper
- mocowanie tablicy barracuda
- ledowe kierunkowskazy przód i tył

Gotowy na kolejny sezon, po zimowym serwisie olejowym (motul 5100 10w40 filtr hiflow), nowy akumulator, zmieniony płyn hamulcowy (motul dot4).

W ostatnim czasie wymieniane również:
- łożysko główki ramy All Balls
- napęd złoty DID VX2
- zębatka przód Sunstar 14z (tak jak fabryczna)
- zębatka tył JT 44z zamiast fabrycznej 42z (lepsze przyspieszenie, mniej Vmax).
- klocki przód EBC FA196HH złote
- klocki tył EBC FA 140HH złote

To czego sam nie ogarniam: wymiana łożyska, opony, dętki, regulacja gaźnika, zaworów wykonywane głównie w Wilcza Garge, proste sprawy jak filtry, oleje, płyny i klocki we własnym garażu.

Używany w mieści, na drogach lepszych i gorszych ale asfaltowych, terenu nie widział. Aktualny przebieg to 33569km ale stale rośnie.

Zdjętą osłonę łańcucha i zębatki dodaję - bardziej podoba mi się bez. Dorzucam też fabryczny rozmiar zębatki na tył Sunstar 42z.

2

Odp: Honda FMX 650 czerwona czyli najszybsza

Z tą ceną to trochę wyskoczyłeś jak Filip z konopii... To tylko fmx... :)

3

Odp: Honda FMX 650 czerwona czyli najszybsza

Karolo napisał/a:

Z tą ceną to trochę wyskoczyłeś jak Filip z konopii... To tylko fmx... :)

...aż patrzę w ogłoszenie czy się czasem nie jebłem z cyferkami ale nie, jest dobrze. Cena jest adekwatna do stanu motocykla, mogę o niej porozmawiać z zainteresowanym podczas oględziny, ale nie z kimś kto obejrzał sobie kilka zdjęć.

4

Odp: Honda FMX 650 czerwona czyli najszybsza

Nawet nie ma potrzeby oglądania jednego zdjęcia. To tylko fmx... Ale każdy wycenia po swojemu i absolutnie nie mam nic przeciwko :)

5

Odp: Honda FMX 650 czerwona czyli najszybsza

Do zamknięcia, honda sprzedana