1

Temat: Sprzedam SMC-R

Sprzedam KTM 690 SMC-R. Szczegóły w ogłoszeniu.

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-smc-sprzedam-ktm-690-smc-r-ID6BLFP0.html?[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

2

Odp: Sprzedam SMC-R

Kupujesz nowego? 

3

Odp: Sprzedam SMC-R

Się zobaczy.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: Sprzedam SMC-R

Bum!!!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: Sprzedam SMC-R

Masz jakiś odzew co do niego odkad wystawiles tam kiedyś kiedyś? Pytanie z ciekawości :)

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

6 Ostatnio edytowany przez gierwi (2019-03-14 08:06:27)

Odp: Sprzedam SMC-R

Tak. Zamiana na Kawasaki Z 1000, Beta 450 Enduro, KTM 990 SM-R i kilka sms-ów "za ile faktycznie sprzedam". Może to błąd, ale niezręcznie jest targować się z niewiadomo kim przez sms. Cena jest do negocjacji i czekam na zdecydowanego kupca.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: Sprzedam SMC-R

Powodzenia w sprzedaży :) spróbuj może wystawić gdzieś na zagranicznych stronach u nas cięzko znaleźć dobrego kumpca na supermoto chyba że chłopaki z tego forum :) Ja tez wystawiłem swojego XT na próbę to był jeden ale cene proponował 4 tys mniej XD i kilka się chciało za inne moto wymienić więc skapitulowałem

Yamaha XT660X 2005

8

Odp: Sprzedam SMC-R

Kumpel jutro ciśnie po 2017 za 30 tysi, tyle że golas ale salon Pl i udokumentowane 4 tys km nakulane. Osobiście tandetnego Dominatora w życiu bym do zadnego swojego moto nie zamontował, ale ja to ja :) GLWS.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

9

Odp: Sprzedam SMC-R

Też tak myślałem, że pierwszą zmianą będzie wydech, ale po dwóch latach nie ma się do czego przyczepić. Pewnie są lepsze opcje, ale ten założony przez poprzedniego właściciela zdaje egzamin. Najwyżej mogę kupić na Ali naklejkę ATRAPOVIĆ i wszyscy już wtedy będą zadowoleni.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

10

Odp: Sprzedam SMC-R

xtremix napisał/a:

Kumpel jutro ciśnie po 2017 za 30 tysi, tyle że golas ale salon Pl i udokumentowane 4 tys km nakulane.


Dzięki za podbijanie tematu, ale takie pierdolenie nie pomaga w sprzedaży. Załóż osobny temat, albo jeszcze lepiej niech "kumpel" się zarejestruje na forum i się chwali.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11

Odp: Sprzedam SMC-R

2017? Pokaz zdjęcie z dowodu :) bo to nie jest możliwe

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

12

Odp: Sprzedam SMC-R

Poprawka - grudzień 2016, w papierach 2017, KTM SMC. Z fotek podobny do Twojego - hgw, nie znam się na KTM ale sam jestem ciekawy jak to lata także jeśli go łyknie, to bujnę się tym cudakiem na pewno. Zobaczymy.

gierwi nie panikuj, pogonisz pomarańcza prędzej czy później - na wszystko znajdzie się kupiec :)

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

13

Odp: Sprzedam SMC-R

Makro99 napisał/a:

Powodzenia w sprzedaży :) spróbuj może wystawić gdzieś na zagranicznych stronach u nas cięzko znaleźć dobrego kumpca na supermoto chyba że chłopaki z tego forum :) Ja tez wystawiłem swojego XT na próbę to był jeden ale cene proponował 4 tys mniej XD i kilka się chciało za inne moto wymienić więc skapitulowałem

Jedyny wyjątek to chyba DRZ, ładne sztuki sprzedają się jak ciepłe bułki ;)

14 Ostatnio edytowany przez tabul (2019-03-18 00:54:35)

Odp: Sprzedam SMC-R

Antonio7 napisał/a:
Makro99 napisał/a:

Powodzenia w sprzedaży :) spróbuj może wystawić gdzieś na zagranicznych stronach u nas cięzko znaleźć dobrego kumpca na supermoto chyba że chłopaki z tego forum :) Ja tez wystawiłem swojego XT na próbę to był jeden ale cene proponował 4 tys mniej XD i kilka się chciało za inne moto wymienić więc skapitulowałem

Jedyny wyjątek to chyba DRZ, ładne sztuki sprzedają się jak ciepłe bułki ;)

Cały czas nie rozumiem kupna gówna w ładnym opakowaniu, tak samo jak kupowanie subaru w dieslu, niby wszędzie wiadomo że się sypią ale przecież ja będę dbał to się nie posypie.... a salony zacierają rączki, w końcu najwięcej się zarabia na serwisie w tych czasach....

15

Odp: Sprzedam SMC-R

tabul napisał/a:

Cały czas nie rozumiem kupna gówna w ładnym opakowaniu

Ale że co?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"