1

Temat: Legenda szuka nowego właściciela...

[url]https://www.olx.pl/oferta/suzuki-drz-400-e-sm-supermoto-bigbore-full-motomaster-yoshimura-CID5-IDyZ5vv.html[/url]

Najdroższa i najlepsza DRZ na OLX, a może i na świecie... Ktoś chętny? :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

2

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

Swoja drz400sm'08 lecialem 176 bez żadnych remontów silnika wiec cos cherlawy ten Twoj egzemplarz. Marketing niezły w ogłoszeniu ale uwierz, nie najlepsza to sztuka mimo że kółka masz fajne, reszta dupy nie urywa za tą cenę, przynajmniej dla mnie :)

Jaka kompresja?

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

3

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

przy tych przelozeniach to powinna 200 leciec , jak seryjna SM na 15/41 leci 150 :D

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

4

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

Bana mu!!!! Legendy nie uszanował!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

O skurwesen Brzoza żyje...

6

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

Ladne ogloszenie, fajny sprzet. Moc mnie ciekawi, jest jakis wykres z hamowni ?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

7

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

xtremix napisał/a:

Swoja drz400sm'08 lecialem 176 bez żadnych remontów silnika wiec cos cherlawy ten Twoj egzemplarz. Marketing niezły w ogłoszeniu ale uwierz, nie najlepsza to sztuka mimo że kółka masz fajne, reszta dupy nie urywa za tą cenę, przynajmniej dla mnie :)

Jaka kompresja?

Faktycznie, Big Bore, full wydech Yoshi + moduł, Motomaster 320+ 4 tłoki zacisk, pompa radial to nic takiego...:<

8

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

Pamiętam czasy, gdy na naszym forum nie było żadnego hejtu... Ktoś się tam pokłócił, ale głównie z powodu zatargów z realnego świata.

Szczerze, to jak się nie sprzeda, to i bardzo dobrze, bo żal mi na maksa i wiem, że będę sobie w brodę pluł.

Pozdro i dziękuję za lajki i komentarze.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

9

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

Gierwi tak jest! Mario - żyję... Smuci mnie w takim razie to, że Motogen.pl nie czytasz i filmów nie oglądasz na yt ;)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

10 Ostatnio edytowany przez SuperMocarz (2019-03-11 01:49:57)

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

Aaaa xtremix, synku... Prędkość "ponad 170 km/h" jest wartością orientacyjną, bo to męski sprzęt. Nie ma w nim kontrolki luzu, ładowania, ciśnienia oleju, nie ma też i nigdy nie było prędkościomierza - nie liczę rowerowego załozonego na chwilę. Pamietam tylko, że sprzęt wypierdalał wszyyyyyystkie drzty i nie tylko, zatem także zrobiłby to samo z Twoją. Czyli v-max ponad 180, skoro Tobie licznik pokazał 176. ps. moja nówka DRZ 400 SM oryginał z 2005 szła przy przebiegu ponizej 10 000 km na fabrycznych zebatkach max 165, wiec moze masz po prostu tuningowy licznik w swojej? ;)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

11

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

Moja szła 186km/h więc nie wiem czym się tak jaracie dzieciaki:D Bez Big Bore ale z Big Cojones hehe - tylko tego nie da się kupić i zamontować:P
Z tej pewnie bym wyciągnął 200 bo Brzoza jak to brzoza, tak wielki aż strąca samoloty.

Szkoda, że nie szukam i nie kupuję bo wziąłbym ją z sentymentu:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

12

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

Nie no nie róbcie jaj. Tak na zdrowy rozum, ile może iść 5 biegowy sprzęt z krótko zestopniowaną skrzynia biegów? Moja zdrowa sm na fabrycznych przelozeniach szła wg. GPS max. 150 (licznik około 160) i nie wciskajcie kitu, że może być inaczej. No chyba, że na liczniku rowerowym to może pokazać i 200. Dla porównania, SMC 690 - 6 biegów i jakieś 20 koni więcej max 185 wg GPS (liczniki około 195).

Co innego zagrzebana DRZ. Gdy miałem E z modami ale bez BB to z krótkim przełożeniem max to było jakieś 165. Oczywiście wg. GPS... Wnioski wyciągnięcie sami.

13

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

przecież V-max w SM nie ma w ogóle znaczenia. Liczy się jak szybko rozpędza się do tych 120-130 - potem to i tak walka o przetrwanie :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

14

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

No nie mogę z tym z tym V-maxem, aż tak Was to rusza? Aż się przypomniały czasy podstawówki i rywalizacja, czyj Romet/Wsk był ,,najszybsiejszy''.
Sprzęt doinwestowany dobrze, myślę, że ktoś się skusi ;)

15

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

Myślę Brzoza, że dobrze byłoby wpisać jednak DRZ w temacie, łatwiej jednak wyszukać.
Nie każdy Cię zna, nie każdy wie co się tu kryje.
Ktoś pomyśli że na sprzedaż jest Honda Legend a nie Suzuki:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD