16

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

To żeden "hejt" tylko moje luźne uwagi. Często ludzie myślą że mają och ach bo nie wiedzą co u reszty w garażu siedzi czy siedziało :) Poza tym prędkość pokazywana na wyświetlaczu nijak ma się do rzeczywistości i nie ma się co spinać, między innymi jako przykład mocno stuningowany 2013 GSXR 1000 na zegarach 299, w rzeczywistości na GPS 275, własnoręcznie sprawdzone a nie wyssane jako bajki z internetu.

Do WRki są zestawy turbo więc może i do DRZ też jak komuś wrażeń mało ;)

Najdroższa to ona nie jest wcale. Moja rada - ściągaj fanty i goń golasa bo i tak będą marudzić że drogo itd. albo powiedzą ze to regenerowany trup z dodatkami, do tego to stary koń.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

17

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

Słuchajcie, myślałem ze 3-4 lata nad wystawieniem ogłoszenia... Nie sprzeda się, niech stoi. Co do wartości, to jest to rzecz straszliwie subiektywna. Nic nie jest warte ile jest warte, tylko tyle ile ktoś zapłaci. A że ja nie mam ciśnienia, mam czym jeździć oprócz niej ciągle nowe motocykle, którymi muszę latać - to niech stoi. Rozmowa o v- max jak w podstawówce podczas gry na zachę papierkami z gumy Turbo :) :) :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

18

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

Tak poza tymi dziwnymi uwagami o v-max, tooo sprzęt jest zajebisty gdybym nie miał swojej Yamaszki to przygarnął bym i tą maszynę bardzo chętnie :P

Yamaha XT660X 2005

19

Odp: Legenda szuka nowego właściciela...

Sorry, że wtrące kolejny spamowy komentarz.

Ale opowiedzcie tą legendę, bo mnie strasznie ciekawi :)
Sam miałem kilka przygód z motocyklami i zawsze za nimi kryła się niebanalna historia!

Będzie 690 niebawem