1

Temat: [S] KTM 690 Supermoto 2007r.

Szanowni,

Sprzedam dobre moto do startu, sprawdzenia czego się chce - a przy okazji raczej bezobsługowe.
Kupione w czerwcu zeszłego roku od forumowicza. Od tamtej pory lekko 'poprawione' mechanicznie (nowy stator, nowy aku, oleje, filtry, serwis lag, tylna opona) + ubrzydzone po glebie (widać na fotach, na żywo mniej kłuje w oczy).
Dla forumowicza cena znacznie łatwiej do negocjacji + pełna wiedza o maszynie jaką posiadam (w sumie to w wiadomościach wyszło mi kilka stron tekstu - więc zachowam to dla zainteresowanych).

Stan techniczny jest naprawdę dobry, znacznie lepszy niż wizualny. :P
Sprzedaje bo:
1) jest to jednak za ciężka maszyna do ostrzejszej zabawy.
2) boje się że go zaraz zarżnę - ekipa na terrorach często chce lecieć w offroad, gdzie dziobak daje radę, ale jednak boli mnie takie katowanie go (smcr jest gorszy na asfalt, ale jednak w offie czuje się lepiej od zwykłego sm).

Miałem już z nim różne problemy z elektryką (choćby ładowanie). Dziobak ciężko znosi hardcor w lesie* i dalsza taka eksploatacja może się skończyć kolejnymi problemami. Natomiast dla osoby która sporadycznie zjeżdża z asfaltu, ale nie odmawia sobie na torze, czy chce poszaleć po mieście (łącznie z terrorem po schodach itp) - będzie w pełni zadowolona z maszyny.

Nie umiem za bardzo w PunBB, więc wklejam link do galerii google'a ze zdjęciami:
[url]https://photos.app.goo.gl/MuRCoNPYe7b4FXWs5[/url]

Jak i link do ogłoszenia na OLX:
[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-lc4-sm-690-supermoto-smr-smc-smcr-CID5-IDyTtnA.html[/url]


Planuje się przesiąść na 'wyczyna' i poduczyć prawdziwej jazdy SuMo. Jak wszem i wobec wiadomo, ten KTM się nie nadaje żęby podejść do tematu poważnie - ale frajdy dostarcza i tak co nie miara. :)
(Wheelie, stoppie, latanie bokiem, zjazd z/wjazd na schody, skoki na progach zwalniających... O mega sprawnym przeciskaniu się między samochodami nie zapominając.)


(*-'hardcor w lesie' w rozumieniu możliwości przy tej masie + szosowych opon. W życiu dużo nie endurzyłem (wcześniej tylko TTR600), jednak coś się zdarzyło i wydaje mi się że umiem wystarczająco więcej niż dziobak chce grzecznie przyjmować.)

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

2

Odp: [S] KTM 690 Supermoto 2007r.

żebyś to ogłoszenie wrzucił dwa tygodnie temu to juz bym jechał do Ciebie po tego dziobala.. a tak już kupiłem 620..

3

Odp: [S] KTM 690 Supermoto 2007r.

FireMan napisał/a:

żebyś to ogłoszenie wrzucił dwa tygodnie temu to juz bym jechał do Ciebie po tego dziobala.. a tak już kupiłem 620..

Oj joj joooj... 620 bym się bał - no chyba że od bardzo dobrego znajomego mechanika perfekcjonisty. Ale życzę bezawaryjności, mimo wszystko! :)

Dwa tygodnie temu to się zabrałem za zrobienie ładowania w tym moto, więc jeszcze nie wiedziałem jak bardzo skomplikowany temat przede mną (na szczęście to był tylko stator). :P

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

4

Odp: [S] KTM 690 Supermoto 2007r.

Czyli konkretnie , ile dla forumowiczów ?

5

Odp: [S] KTM 690 Supermoto 2007r.

Dada napisał/a:

Czyli konkretnie , ile dla forumowiczów ?

Przykro mi ale nigdy nie negocjuje ceny 'w ciemno'. Ani jako kupujący, ani sprzedający.
Dla forumowiczów bez wątpienia byłoby większe pole do negocjacji gdyby było poparte jakimiś logicznym argumentami: choćby to że 'z forum jestem'.

Generalnie to ten argument wczoraj pozwolił utargować konkretną kwotę.


Motocykl sprzedany. Temat do zamknięcia. :)

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally