46

Odp: Sezon 2019

hermes napisał/a:
Karolo napisał/a:
CHAW napisał/a:

Czytam wypociny co poniektórych narzekających że stopkę trzeba odkręcić czyli motocykl musi jechać na lawecie na zawody to mi ręce opadają :)

Ja zaczynałem tak, że NA KOŁACH przejechałem 250 km, na torze przygotowałem motocykl do zawodów, pościgałem się przez weekend, po zawodach na torze przywróciłem go do drogowej wersji i powrót NA KOŁACH !!! Co ciekawsze ścigałem się na DR 650 i jak ktoś chce to może i sprzęt jaki by nie był to nie będzie mu przeszkadzał. Slicki i wypasione moto za 30 koła nie robią wyniku ani nie dają funu tylko jazda i rywalizacja. Przy tempie amatorów zaryzykuje stwierdzenie że slicki bardziej mogą przeszkadzać niż pomagać w jeździe więc to żadna przeszkoda.

Tyle ode mnie ;)

W przypadku seryjnej dr 650 to średnio jest czym jechać, a co dopiero się ścigać ale ogromne uznanie z mojej strony za zapał!

Widziałem parę sezonów gość na DRZcie latał w PP ;)

A wracając do tematu
- łatwa homologacja torów
- dopuszczenie dzieci do startów w PL

ktoś coś jeszcze dorzuci?

Może to żeby zawodnicy z licencją B mogli jeździć w rundach za granicą? Ile osób z Pucharu chciało by się rozwijać i startować za granicą ale nie może bo nie ma licencji A

Kuba #18

47

Odp: Sezon 2019

Martinez18 napisał/a:
hermes napisał/a:
Karolo napisał/a:

W przypadku seryjnej dr 650 to średnio jest czym jechać, a co dopiero się ścigać ale ogromne uznanie z mojej strony za zapał!

Widziałem parę sezonów gość na DRZcie latał w PP ;)

A wracając do tematu
- łatwa homologacja torów
- dopuszczenie dzieci do startów w PL

ktoś coś jeszcze dorzuci?

Może to żeby zawodnicy z licencją B mogli jeździć w rundach za granicą? Ile osób z Pucharu chciało by się rozwijać i startować za granicą ale nie może bo nie ma licencji A


Dokładnie to chciałem napisać. Nie chce powielać błędów Małego a chętnie bym pojechał za granice skoro u Nas rund mało.

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]

48

Odp: Sezon 2019

bart248 napisał/a:
Martinez18 napisał/a:
hermes napisał/a:

Widziałem parę sezonów gość na DRZcie latał w PP ;)

A wracając do tematu
- łatwa homologacja torów
- dopuszczenie dzieci do startów w PL

ktoś coś jeszcze dorzuci?

Może to żeby zawodnicy z licencją B mogli jeździć w rundach za granicą? Ile osób z Pucharu chciało by się rozwijać i startować za granicą ale nie może bo nie ma licencji A


Dokładnie to chciałem napisać. Nie chce powielać błędów Małego a chętnie bym pojechał za granice skoro u Nas rund mało.

Z tego co się orientuje, kwestia rozbija się o ubezpieczenie, które PZM musi zapewnić przy wydaniu start permission.... Mogli by uzależnić  wydanie takiego od wykupienia przez chętnego na start takiego i sprawa by się rozwiązała... Warto zgłosić ten postulat, bo wiele osób, szczególnie z rejonów przygranicznych, chętnie skorzystałoby z takiej możliwości...

49

Odp: Sezon 2019

r6cup2011 napisał/a:

Z tego co się orientuje, kwestia rozbija się o ubezpieczenie, które PZM musi zapewnić przy wydaniu start permission.... Mogli by uzależnić  wydanie takiego od wykupienia przez chętnego na start takiego i sprawa by się rozwiązała... Warto zgłosić ten postulat, bo wiele osób, szczególnie z rejonów przygranicznych, chętnie skorzystałoby z takiej możliwości...

Jak masz licencję A i chcesz wystartować za granicą, to musisz wykupić jednorazowe ubezpieczenie przez PZM albo składka na cały rok.
Sama licencja A do startów za granicą nie uprawnia.

Pozdrawiam,
Piotrek

50

Odp: Sezon 2019

mallly200sx napisał/a:
r6cup2011 napisał/a:

Z tego co się orientuje, kwestia rozbija się o ubezpieczenie, które PZM musi zapewnić przy wydaniu start permission.... Mogli by uzależnić  wydanie takiego od wykupienia przez chętnego na start takiego i sprawa by się rozwiązała... Warto zgłosić ten postulat, bo wiele osób, szczególnie z rejonów przygranicznych, chętnie skorzystałoby z takiej możliwości...

Jak masz licencję A i chcesz wystartować za granicą, to musisz wykupić jednorazowe ubezpieczenie przez PZM albo składka na cały rok.
Sama licencja A do startów za granicą nie uprawnia.

   to w takim  razie  na dużych  torach  jest  inaczej.  Razem  ze  SP  dostałem  również  ubezpieczenie  i nie  musiałem  ekstra  płacić....

51

Odp: Sezon 2019

taka przestroga dla wszystkich, którzy jeżdżą na wodzie (zgodnie z regulaminem). Po każdych zawodach spuszczajcie od razu wodę i zalewajcie płynem chłodniczym...

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/46902130_2013690588723247_1514186008625676288_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=cd6daa82cfe0a5d14c203b0998dbfeb4&oe=5CA7BE8C

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

52

Odp: Sezon 2019

Pytanie jaką wodą było to zalane?? U mnie nic takiego nie występuje. Wodę zmieniam 2-3 razy w sezonie.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

53

Odp: Sezon 2019

Ognista woda!

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23

54

Odp: Sezon 2019

Wystarczy woda destylowana - ja jeździłem na wodzie od 2010 roku i również takich cudów nie było..

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

55

Odp: Sezon 2019

Są jakieś informacje na temat przyszłego roku? Będą w ogóle jakieś rundy? :)

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

56

Odp: Sezon 2019

barnabab napisał/a:

Będą w ogóle jakieś rundy? :)

Może ze dwie xD

#66

57

Odp: Sezon 2019

Koszalin i Koszalin ? ;)

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

58

Odp: Sezon 2019

Ja znam tylko plotki.  Fakty nie są znane ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

59

Odp: Sezon 2019

Ponoc sezon ma sie zaczac od podwojnej rundy w Koszalinie nastepnie Radom i Bydgoszcz. Jest jeszcze dogadywane czy bedzie runda w Poznaniu choc nie wiem po ostatnich wydarzeniach.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

60

Odp: Sezon 2019

maniek-rr312 napisał/a:

choc nie wiem po ostatnich wydarzeniach.

Gawiedź jest żądna sensacji! Mów proszę!

Pozdrawiam,
Piotrek