16 Ostatnio edytowany przez Karolo (2018-04-11 11:24:32)

Odp: Supermociak po 125 2t :)

Jak nie chcesz siedzieć w garażu tylko jeździć dużo i często to znajdź dobrego xtx'a i jedz go zobaczyć, przejedz sie, a wydaje mi się ze już z niego nie zejdziesz ;)

Pokaż co kupiłeś :)

17

Odp: Supermociak po 125 2t :)

Też mi się tak wydaje :D

18

Odp: Supermociak po 125 2t :)

Może moje BMW G650 X-Moto 2007? ;) Poczytaj sobie o danym modelu.

BMW G650 X-Moto '07 Sold —> Triumph Speed Triple 1050 '09

19

Odp: Supermociak po 125 2t :)

Widziałem już jakiś czas temu, maszynka zacna ale nie na moją kieszeń :)

20

Odp: Supermociak po 125 2t :)

Nie chce zakładać nowego tematu, co sadzicie o tej sztuce?
[url]https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtx-yamaha-xt-660-xtx-xtz-supermoto-CID5-IDtntRR.html[/url] zna ktos ? Wydechy są, power commander i fakt ze koleś na niej zrobil 14tys jakos sugeruje mi ze chcac nie chcąc musiał coś w niej robić bo dlugo w jej posiadaniu jest ale moze sie myle :p

21

Odp: Supermociak po 125 2t :)

XTX znudzi ci się po tygodniu.....  mi się tym jeździło jak nakedem, a nie jak SM.

Aktualnie : FZ01

Były :  XT125, CRM85, MX125, TE250, YZ450F, XTX660, DRZ400SM, SHIVER750 MT07

22

Odp: Supermociak po 125 2t :)

Tego czy mi sie znudzi to nie bede wiedzial póki sie nie przejadę :P Zresztą, to że już nie będzie mnie zaskakiwać z każdym odkreceniem nie oznacza,że nie będzie funu :) w poprzednich postach pisałem co mną kierowalo w wyborze yamaszki. Najchętniej bym zostal przy wloszkach i sprawil sobie sxv550 ale te koszta ..:)

23 Ostatnio edytowany przez Bachu (2018-04-14 16:48:17)

Odp: Supermociak po 125 2t :)

To nie chodzi o to że nie zaskakuje przy odkręceniu.....mnie DRZ też nie zaskakuje jak odwine, ale jeździ mi się na niej o wiele lepiej..... oczywiście moze tobie bardziej podpasuje XTX :)  jak dla mnie to był taki Naked a nie supermoto, chociaż wygoda podczas jazdy jest wogóle nie do porównania, na korzyść Yamahy oczywiście.  z fajnymi tłumikami XTX bardzo ładnie chodzi,   ja kiedyś zdjąłem sobie na próbe wydechy bo chciałem wyebać z nich cały środek i zostawić puste, i źle skręciłem..... jeden się odkręciłi odpadł podczas jazdy <3  Wracanie do domu z wydechem w łapie było genialne, + słyszało mnie całe miasto i okoliczne wioski

ogólnie ten z linku co podałeś to bardzo spoko na 1 rzut oka, ale to napewno nie jest 2004 rocznik. bo ma już plastiki po lifcie

Po czytaniu tematów Levisa na temat SXV, zacząłem przeglądać OLX i niemieckie strony z motocyklami z włączonym filtrem na SXV........    czy to się leczy czy samo przechodzi? xD

PS. XTX'a też kupiłem po sprzedaży MX125 :P

Aktualnie : FZ01

Były :  XT125, CRM85, MX125, TE250, YZ450F, XTX660, DRZ400SM, SHIVER750 MT07

24

Odp: Supermociak po 125 2t :)

U mnie trochę za xtkiem przemawia fakt ,że do szkoły, dziewczyny troche km mam i przebiegi na pewno będą dosyć spore.  A wygodę sobie też cenie ;)  To chyba nie przechodzi xD Mimo że posiadanie sxv to albo daaaaleka przyszłość albo fikcja to i tak na yt w proponowanych mam tylko filmiki z apką :P

25

Odp: Supermociak po 125 2t :)

[url]https://www.youtube.com/watch?v=DRsUiadoj08[/url] obczaj sobie, moja była xD

Aktualnie : FZ01

Były :  XT125, CRM85, MX125, TE250, YZ450F, XTX660, DRZ400SM, SHIVER750 MT07

26

Odp: Supermociak po 125 2t :)

Ponczu napisał/a:

U mnie trochę za xtkiem przemawia fakt ,że do szkoły, dziewczyny troche km mam i przebiegi na pewno będą dosyć spore.  A wygodę sobie też cenie ;)  To chyba nie przechodzi xD Mimo że posiadanie sxv to albo daaaaleka przyszłość albo fikcja to i tak na yt w proponowanych mam tylko filmiki z apką :P

To kupij XTX - a i zamykaj temat.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"