46

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

W teorii od wersji po polowie 2007r ze "ssaniem" w airboxie. W praktyce trzeba sprawdzac nr silnika.

Macko ja obecnie zrobilem kolo 60 godzin od serwisu i jedyne co robilem to wymiana oleju. Po drodze pekl mi przewod paliwowy i zjaralem rozrusznik (z mojej winy) :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

47

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Zębatka idzie na listę ;)

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

48

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Dobra, ja to musze chwile chyba najpierw pojeździć, poznać charakterystyke silnika, najwyżej pózniej się będe przejmował. W sumie zmiana  zębatki brzmi logicznie, i na pewno by tutaj coś zmieniło w tym temacie

49

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Dobra to teraz tak. zmieniłem wydech koncowy na dominatora (przelot), kolektor został seryjny. Czy jest sens przerobić dolot i wgrać mu nową mapę, czy to tylko zmieni coś w przypadku jesli jest zmieniony również kolektor  i najlepiej jest to pełen układ akrapa? przy okazji gdzie można wgrać taką mape? jest szansa ze coś tam z tego wydechu co mam + inny dolot i mapa coś ugram koni/momentu?

50

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Wszystko masz już napisane w tym temacie i wielu innych, szukaj.

51

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Mam pytanie do posiadaczy smc z wydechem Remusa - gdy odpalicie na zimnym przez 2-3 minut tak śmiesznie chodzi ( terkocze) ?

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

52

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Z DB killerem?

53

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Bez, obroty trzyma bardzo równo, ma kit evo i wgrana mapę

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

54

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

To nie wiem.

55

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Bosshoss napisał/a:

Dobra to teraz tak. zmieniłem wydech koncowy na dominatora (przelot), kolektor został seryjny. Czy jest sens przerobić dolot i wgrać mu nową mapę, czy to tylko zmieni coś w przypadku jesli jest zmieniony również kolektor  i najlepiej jest to pełen układ akrapa? przy okazji gdzie można wgrać taką mape? jest szansa ze coś tam z tego wydechu co mam + inny dolot i mapa coś ugram koni/momentu?

W takiej konfiguracji powinien chodzić na OE mapie. Masz dB killera? Daj fotkę z tym wydechem.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

56

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

A też zadam małe pytanko. Odpaliłem dzisiaj sprzęta smc z 09, bo miesiąc prawie nie odpalany. Akumulatora jeszcze nie zmieniałem, a chyba do wymiany i chodził sobie teraz z 15minut aż tu słyszę że zgasł. Odpalił od strzała, pochodził z 2minuty i znowu zgasł. Obroty zaczęły spadać w dół i do góry i znowu w dół i zgasł. Później przy odpalaniu znowu odpalił od strzała i akuś się na czerwono zaświecił. Może mi to gasnąć cholera jedna przez aku? Bo skoro sprzęt chodzi, to mi się wydawało że chyba tego wina nie będzie. Wcześniej nigdy mi nie gasł w lato ani zimniejsze dni, a też tyle czasami chodził na postoju.

KTM 690 SMC

57

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Mi kiedyś GSF1250 FA tak robił i przyczyna było właśnie aku. Jak wymieniłem to przestał wydziwiać.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

58

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

No to trzeba mu będzie kupić na marzec. Jak już tu takie pytania, to nie robiąc drugiego tematu - żelowy będzie git? Coś do 150/200zł.

KTM 690 SMC

59 Ostatnio edytowany przez Bosshoss (2018-02-14 20:42:31)

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Nie mam dbkillera założonego, tak się prezentuje, trochę długawy jest, ale za te pieniądze to jestem zadowolony
[url=https://naforum.zapodaj.net/7913c12ad901.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7913c12ad901.jpg[/url]

60

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Spidzior ja zmieniłem na bezobsługowego Unibata 190A, siana Ci starczy ;)

Bosshoss dojebane lusterko :D

https://www.instagram.com/mdesign_projects/
                      SMCR 2016 <3