31

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Policz sobie
[url]http://www.gearingcommander.com[/url]

32

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

nie chce niczego liczyć Maćko (stronke znam), sam mam inne niż fabryka tylko jestem ciekaw co mają inni, może ktoś ma coś nietypowego :P

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

33

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

ŁukaszG napisał/a:

Zależy czego ty oczekujesz,jak jeździłeś Sxv i 09.

Przed pierwsza jazda liczyłem na wrażenie podobne z SXV...

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

34

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

No niestety 690 to trochę kondon jest. Myślę że fajny jak ktoś nie miał wcześniej doświadczenia właśnie z wyczynami a już o sxv550 to nie wspomnę.

35

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

SM i wrażenia dot. mocy to jakiś oksymoron:)

Parzcież to ma osiągi na poziomie sprzętów na których teraz zdaje się prawo jazdy:)

36

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

karol128 napisał/a:

SM i wrażenia dot. mocy to jakiś oksymoron:)

Parzcież to ma osiągi na poziomie sprzętów na których teraz zdaje się prawo jazdy:)

Chyba że masz SXV. Wtedy na osiągi nie narzekasz ale z drugiej strony ciężko wyjechać z garażu. Ah że tego sprzęta nie wypuściła yamaha tylko Włosi...

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

37

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

karol128 napisał/a:

SM i wrażenia dot. mocy to jakiś oksymoron:)

Parzcież to ma osiągi na poziomie sprzętów na których teraz zdaje się prawo jazdy:)

Dokladnie.

38

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

van-zizi napisał/a:
karol128 napisał/a:

SM i wrażenia dot. mocy to jakiś oksymoron:)

Parzcież to ma osiągi na poziomie sprzętów na których teraz zdaje się prawo jazdy:)

Chyba że masz SXV. Wtedy na osiągi nie narzekasz ale z drugiej strony ciężko wyjechać z garażu. Ah że tego sprzęta nie wypuściła yamaha tylko Włosi...

To jak kupowałeś 690 to nie wiedziałeś z czym to sie je? Sprzedaj i kup sprzęta odpowiedniego do twoich wymagań i umiejętności i po sprawie.Moto ma dawać fun,radość a nie dylematy.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

39

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Jeden garnek nie da Ci tej mocy której chyba szukasz. Można na takim 690 polatać technicznie, jakieś winkle, jazda na gumie itp ale mega powera w tym nigdy nie będzie. Wyczyn jest fajny przez chwile też się nudzi, ja mając crf450r w garażu w ogóle nie chciałem tym jeździć. Teraz z SD nie zsiadam, w tym roku zrobiłem już 400km:) Inny wymiar funu z jazdy. Uważam że jeśli chcesz koniecznie coś lekkiego to musisz się przeprosić z SXV i zakolegować z Levisem. Ew. jak może być cięższe to wskocz sobie na sd990, można je teraz wyrwać w rewelacyjnych pieniądzach:) SD po modach ma 130 koni, 100nm praktycznie cały czas a przez pierwszy okres eksploatacji martwisz się o swoje życie. Jak wyrwiesz Rke to wiem jak zrobić z niej 140 koni całkiem małym kosztem:D Polecam

40

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

MAĆKO napisał/a:

Jeden garnek nie da Ci tej mocy której chyba szukasz. Można na takim 690 polatać technicznie, jakieś winkle, jazda na gumie itp ale mega powera w tym nigdy nie będzie. Wyczyn jest fajny przez chwile też się nudzi, ja mając crf450r w garażu w ogóle nie chciałem tym jeździć. Teraz z SD nie zsiadam, w tym roku zrobiłem już 400km:) Inny wymiar funu z jazdy. Uważam że jeśli chcesz koniecznie coś lekkiego to musisz się przeprosić z SXV i zakolegować z Levisem. Ew. jak może być cięższe to wskocz sobie na sd990, można je teraz wyrwać w rewelacyjnych pieniądzach:) SD po modach ma 130 koni, 100nm praktycznie cały czas a przez pierwszy okres eksploatacji martwisz się o swoje życie. Jak wyrwiesz Rke to wiem jak zrobić z niej 140 koni całkiem małym kosztem:D Polecam

Jak bedzie cieplej dawaj znać kiedy na Kisielin lecimy,ja sie już troszeńke podszkoliłem:)

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

41

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Spox, od kwietnia już zaczynam pewnie więc dam znać.

42

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

MAĆKO napisał/a:

Jeden garnek nie da Ci tej mocy której chyba szukasz. Można na takim 690 polatać technicznie, jakieś winkle, jazda na gumie itp ale mega powera w tym nigdy nie będzie. Wyczyn jest fajny przez chwile też się nudzi, ja mając crf450r w garażu w ogóle nie chciałem tym jeździć. Teraz z SD nie zsiadam, w tym roku zrobiłem już 400km:) Inny wymiar funu z jazdy. Uważam że jeśli chcesz koniecznie coś lekkiego to musisz się przeprosić z SXV i zakolegować z Levisem. Ew. jak może być cięższe to wskocz sobie na sd990, można je teraz wyrwać w rewelacyjnych pieniądzach:) SD po modach ma 130 koni, 100nm praktycznie cały czas a przez pierwszy okres eksploatacji martwisz się o swoje życie. Jak wyrwiesz Rke to wiem jak zrobić z niej 140 koni całkiem małym kosztem:D Polecam

Tzn panowie ja już się pogodziłem ze wszystkimi wadami 690tki ale uwielbiam supermoto i postanowiłem że u mnie zostanie. Mam nadzieje ze jeszcze kiedyś obok 690 będzie w garażu stał superduke 1290 i exc 300 2t. Wtedy będzie to asortyment który zaspokaja moje potrzeby w 100%.
Mówisz przeprosić z SXV? Chyba nie dałbym rady. Za dużo nerwów, energii i pieniędzy mnie to kosztowało ale cały czas śledzę z zainteresowaniem poczynania Levisa :)

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

43 Ostatnio edytowany przez levis (2018-02-11 09:43:28)

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Sxv sa ok, to mechanicy i uzytkownicy sa kiepscy. Sprzet po prostu nie wybaczs bledow jak drz czy wr :-)

Janka sxv tez wiecej stoi niz jezdzi, a mowilem mu, zeby dal mi ja do roboty. Teraz znowu ma brak ladowania i znikajacy plyn chlodniczy :-(

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

44 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2018-02-11 10:19:13)

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Teraz nie mam takiej kasy żeby wywalić na niepotrzebną mi SXV ale jak coś ogarnę to sprawdzę obiektywnie jak to wygląda z tym że raczej w wersji turystycznej/ wyprawowej mnie ona interesuje:D Więc będzie to test na zasadzie 1000km bez dotykania czegokolwiek oczywiście po wcześniejszym serwisie.

45

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Po którym roku 5.5 są już teoretycznie "poprawione" ?

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->SMC 660 '04