16

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

On jest już po obostrzeniach Euro więc pierwsze ściągnij zielonych, wrzuć przelot i filtr, wgraj odpowiednią mapę i dopiero dostaniesz moment który Cię interesuje. Bez tego te motocykle są upośledzone i koło crf nie stały.

17

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Na trójce bez przeróbek na koło to trzeba sobie dźwig załatwić. Jak Maćko napisał, trzeba trochę go "od zielenić", żeby jeździł.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

18

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Kumpel kupił Sxv 550 i stojąc z boku jak zobaczyłem jak to odchodzi i brzmi to mnie w ziemie wbiło, chyba tu mnie boli to wszystko najbardziej :( a tak z ciekawości, wiem ze to niezbyt istotne przy tego typu motocyklach, ale do ilu powinna się rozpędzić taka 690-tka smcr? 180? 190?

19

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Hehe kurczę jakbym widział siebie, tyle że ja wcześniej miałem SXV 550 później MT 09 i po kupnie SMCRa było spore rozczarowanie. Ale idzie się przyzwyczaić. Trze powiedzieć sobie że to nie jest wyczyn i nigdy tak chodził nie będzie. Jeździłem 690 z całym pakietem evo1 i tez nie było szału dlatego zmieniłem sama końcówkę wydechu żeby poprawić wygląd i dźwięk. Jeżeli chodzi o jazdę na kole to poprostu trzeba strzelać ze sprzęgła i też jest fajnie. Plus tego wszystkiego jest taki że będziesz co chwile grzebał w silniki. Mój egzemplarz idzie prawie 200km/h.

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

20

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Ja swoim przekraczam 200 km/h, ale myślę, że moja waga (całe 65 kg) robi swoje.

Właśnie przerabiam swojego na skarbonkę i w sumie jestem ciekawy, jak to po wszystkich zmianach  będzie hulać.

W planach jest wdech (stożek) , wydech z kolektorem,wałek, mapa, odchudzanie, hamulce, zawieszenie.  Za jakiś miesiąc dam znać czy było warto ;)

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

21 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2018-02-10 13:34:09)

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Opłaca się, tylko trzeba dobrze przemyśleć temat i nie do konca ulegać forom internetowym:) Bo jest sporo bzdur. Przykładowo stożek, bez zabudowy podcisnienie jest zerowe i ciepłe powietrze wpada z każdej strony nikt nad tym nie panuje. Mam lepsze rezultaty bez stożka lecz ze zmodyfikowanym airboxem i dobrą wkładką. Chyba że ktoś stroi moto pod WOT na np. 1/4mili to oczywiście stożek lub najlepiej sam stack bez filtra:D

22

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Cenna uwaga. będziemy kombinować i rozmyślać dziś nad tą kwestiom w jakieś knajpie ;)

Masz jeszcze jakieś inne cenne uwagi ? Może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły ?

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

23

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Skocz na hamownie przed a później wpadnij po. Najcenniejsze co Ci mogę powiedzieć to szukaj podciśnienia i zimnego powietrza jak to znajdziesz to będziesz miał rezultaty.

24

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

MAĆKO a robiłeś już jakiegoś 690? Jeżeli tak to był efekt WOW ale piekło!! czy raczej mmm no chyba lepiej idzie ale bez szału?

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

25

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

A wszystko trzeba zacząć od przedniej zębatki 15, bo moto ma za długie eko - przełożenie.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

26 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2018-02-10 16:43:56)

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Robiłem i tanim kosztem efekt nie jest "WOW". Moim zdaniem szkoda pieniędzy. Ogólnie nigdy bym 690 nie kupił jakoś zupełnie nie siedzi mi ten motocykl.
Tak jak Gierwi pisze zabawa przełożeniami będzie chyba najbardziej odczuwalna i najtańsza.

27

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

A jak bedzie mało dołożyć z tyłu.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

28

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Czyli zostaje przy mojej serii. Bo tak jak pisałem jeździłem z całym pakietem evo1 i też bez szału

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

29

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

Zależy czego ty oczekujesz,jak jeździłeś Sxv i 09.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

30

Odp: KTM 690 SMCR Kilka pytań

A Wy jakie macie przełożenia w swoich 690tkach aktualnie? I jakie odczucia / porównania zwględem poprzedniego przełożenia (jakiego dokładnie) ? :P

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!