1

Temat: Pierwsze SM

Witam wszystkich, potrzebuję pomocy. Planuję zakupić pierwsze SM a że nigdy nie miałem z nimi do czynienia zwracam się do Was. Jak do tej pory jeździłem Suzuki GSF 750, GSXR 600 i ostatnio SV 650 przez 3 sezony. Teraz chciałbym przesiąść na supermoto. Mój budżet to 15tyś. Wzrost 183cm a waga 85 kg.

2

Odp: Pierwsze SM

lc4

benzyna

3

Odp: Pierwsze SM

torówka? homologacja? 2t? 4t? dwa komplety kół, czy czyste sm? opcji jest dużo, sprecyzuj trochę.

RMX 450Z

4

Odp: Pierwsze SM

Ayahuasca napisał/a:

torówka? homologacja? 2t? 4t? dwa komplety kół, czy czyste sm? opcji jest dużo, sprecyzuj trochę.

Musi mieć homologację. 2 komplety kół byłyby spoko bo marzy mi się pośmigać w terenie aczkolwiek nie jest to wymóg. Czy w takim wypadku 2T czy 4T byłby lepszy?

5

Odp: Pierwsze SM

Nie ma czegoś takiego jak lepszy wybór w przypadku 2t i 4t. To wszystko kwestia preferencji.
Chcesz moto lekkie i dzikie kupujesz wyczyna, chcesz coś cięższego, to wybierasz bardziej cywilizowane sprzęty.

PBM

6

Odp: Pierwsze SM

Witam,
mam na sprzedaż BMW G650 X-Moto z dwoma zestawami kół: onroad 17', off road 19' i 21'.

XVantron89 napisał/a:
Ayahuasca napisał/a:

torówka? homologacja? 2t? 4t? dwa komplety kół, czy czyste sm? opcji jest dużo, sprecyzuj trochę.

Musi mieć homologację. 2 komplety kół byłyby spoko bo marzy mi się pośmigać w terenie aczkolwiek nie jest to wymóg. Czy w takim wypadku 2T czy 4T byłby lepszy?

BMW G650 X-Moto '07 Sold —> Triumph Speed Triple 1050 '09

7

Odp: Pierwsze SM

kurczę... jeszcze nie tak dawno myślałem o nabyciu G650 X moto ale widzę że są straszne problemy ze sprzedażą tego :/ dziwne, przecież to udany silnik

8

Odp: Pierwsze SM

To chcesz kupować czy sprzedawać?

EXC 525 in progress

9

Odp: Pierwsze SM

w pl szybko sprzedaje się tylko 690 i 525 i to też "szybko" jak na SM. Ogólnie SM idą wolno a jak masz jakiegośwyczyna lub dziwaka to zapomnij;P

10

Odp: Pierwsze SM

Ja na pierwsze sm kupiłem ktm'a lc4 640 i po 7k km za sezon jestem bardzo zadowolony i mogę polecić :-)

11

Odp: Pierwsze SM

Mam na sprzedaż lc4 660 smc. W razie czego zapraszam na pw

"Życie jest po to by jeździć na moto!!!"

12

Odp: Pierwsze SM

Jak taniość to DRZ
Jak moc i mało serwisu to: WR450 , EXC 450/525/530/, ew.690

LC4 to już 10-15letnie maszyny

Hardcore - it's more than music...

13

Odp: Pierwsze SM

Ja kupiłem rocznik '03 z przebiegiem 15k, jakimś cudem udało się trafić nie zarżnięte... I nie ma na co narzekać jak się trafi... Ale to jak ze wszystkim

14

Odp: Pierwsze SM

juby napisał/a:

kurczę... jeszcze nie tak dawno myślałem o nabyciu G650 X moto ale widzę że są straszne problemy ze sprzedażą tego :/ dziwne, przecież to udany silnik

Zgadza się silnik jak najbardziej udany [Rotax 652], przejechał nie jeden Dakar... jak widać ludzie chyba boją się kupować produkty marek premium i wolą kolejne 690, 525, DRZ, XTX cytując kolegę poniżej:
"w pl szybko sprzedaje się tylko 690 i 525 i to też "szybko" jak na SM. Ogólnie SM idą wolno a jak masz jakiegoś wyczyna lub dziwaka to zapomnij;P"

BMW G650 X-Moto '07 Sold —> Triumph Speed Triple 1050 '09

15

Odp: Pierwsze SM

Husqvarna sm 570r posiada homologację na dwie osoby?

"Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać,
Widocznie mój, zapierdala na dragach, 
Zakładam kask i świat staje się piękny,
Kocham ten stan i jestem zdrowo pierdolnięty."