16 Ostatnio edytowany przez gierwi (2018-01-27 00:38:14)

Odp: Pierwsze SM

Tzn. BMW to "marka premium" a KTM to jaka? Kierujesz się jakimiś konkretami czy opiniami marketingowców?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17

Odp: Pierwsze SM

stajo napisał/a:

jak widać ludzie chyba boją się kupować produkty marek premium i wolą kolejne 690, 525, DRZ, XTX cytując kolegę poniżej:
"w pl szybko sprzedaje się tylko 690 i 525 i to też "szybko" jak na SM. Ogólnie SM idą wolno a jak masz jakiegoś wyczyna lub dziwaka to zapomnij;P"

A ja z kolei nie rozumiem takiego podejścia jak kolega napisał "wolą kolejne" Ja szukając/kupując wybieram to co mi sie podoba żeby pozniej byc zadowolony, a nie to co ludzie uważają za dobre. Nie widziałbym oporów w kupnie takiego BMW gdyby tylko bardziej zachęcało wyglądem. Jeden kocha drugi nienawidzi. Szukając supermociaka miałem upodobanie w Ktmie i żywotności, kupiłem "kolejnego" 690 ale wolałbym exc gdyby tylko liczyło się kilometry a nie motogodziny :)

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

18 Ostatnio edytowany przez Spidzior (2018-01-26 22:34:38)

Odp: Pierwsze SM

Tak samo jak ludzie się boją kupić audi z silnikiem 2.5, ja mam już drugie - pierwsze miało nalotu ponad 500k i chodziło jak zegarek ( obstawiam, że gdyby mi gość nie skasował, to do tej pory by jeździło) , drugie mam to też odpukać nic się nie dzieje. A gdzie się nie poczyta, to ludzie pierdzielą żeby to sprzedać tak szybko jak się kupiło, bo się psuje.

KTM 690 SMC

19

Odp: Pierwsze SM

Ja na pierwsze moto kupiłem wr250x i jestem zadowolony, wiadomo jak ktoś jeździł wcześniej 700 to niechętnie patrzy na mniejsze pojemności ale na prawdę daje kupę frajdy i koszty nie wala zbytnio po kieszen, a mocy spokojnie starcza do jazdy i zabawy ;)

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

20

Odp: Pierwsze SM

Kolego stałem przed takim samym dylematem przed wakacjami, jakie moto? U mnie z SM to co prawda troszkę spontan wyszedł, kiedy żona zaciążyła i wiedziałem, ze przez jakiś czas będę jeździł solo. I tak przeglądałem fora, jakieś inne moto wiadomości i wybór padł na KTM 690. I już tłumacze dlaczego - szukałem moto, którym w razie gdyby SM mi nie przypadło, dla się jeszcze w miarę normalnie pojeździć. Kacika idzie szybko ogarnąć, nie jest to jakiś narwaniec i dla amatora może być przyjazny :) a z serwisem, no cóż - jak sobie pościelesz tak się wyśpisz ;)