1

Temat: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

Hej.

Planuję kupić Michelin Crossclimate 235/45/18

Ktoś z Warszawy ma jakieś zniżki ?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

2 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-12-23 19:05:05)

Odp: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

Jeda opona 800zł... ja dałem ostatnio 50zeta od sztuki i właśnie szukam kolejnych na tył ale jeszcze tańszych:P

3

Odp: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

50 zeta w tym rozmiarze ? Chyba ostro zjechane używki do palenia gumy.

4

Odp: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

Nie w tym rozmiarze, szkoda by mi było takiej felgi do obijania o krawężniki. 15 185 65 całkiem przyzwoite co nie zmienia faktu że do "palenia gumy" na salmopolu:P

5

Odp: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

Sprawdziłem na stronie w InterCarsie, ale niestety nie widzę tej opony w dostępności.

Ostatnią cenę jaką widzę 972 zł detal - 845 mogę ogarnąć.

Pozdro

Na pokładzie YZF-R1 07' GASGAS EC300 9' R1200GS 11' :)

6

Odp: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

A do dunlopa w dobrej monecie ma ktoś dojście?

Sport Maxx RT 2 225/50 R17 94 Y
albo
SP Sport Bluresponse 225/50 R17 98 W XL

https://www.bikepics.com/members/81

7

Odp: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

SP Sport 490 zł.

Na pokładzie YZF-R1 07' GASGAS EC300 9' R1200GS 11' :)

8

Odp: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

Po pierwsze opony całoroczne to jest straszna lipa
Przynajmniej te które powstały przed tym michelinem , nie nadawały się ani na zimę ani na lato i strasznie hałasowały...
Żeby nie było mówie z własnego doświadczenia
Co do hałasu to sądzę że w michelinie będzie to samo patrząc na wzór bieżnika (takie bieżniki szybko się ząbkują i wtedy pojawia się hałas )
Co prawda widzę że te Micheliny zbierają dobre opinie ale wszystkie opony całoroczne miały wady w postaci słabych boków opony (łatwo rozerwać na dziurze czy podjeżdżając pod krawężnik) , szybkie zużywanie opony gdy jest bardzo gorąco ,i dodatkowo michelin z ostatnich lat produkcji miał coś takiego że wytrzymywał max 3 lata po czym opony zaczynały pękać pomiędzy bieżnikiem ...
i nie mówię tu o oponach firmy krzak tylko o np goodyear vector 4seasons która również na oponeo ma dobrą opinie
Sądząc po rozmiarze opon golfem 4 nie jeździsz a wiec pewnie mocy w aucie masz sporo i 90km/h też nie podróżujesz
także odradzam ci takie opony  jeśli jeździsz jak zwykły kowalski to te opony ci wystarczą a jeśli nie przeszkadza Ci szum opon to nawet będziesz zadowolony
Ale za cenę tych michelinów kupisz spokojnie komplet na lato i na zimę osobno który się lepiej sprawdzi i starczy na dłużej

A i jeśli szukasz opon to oponeo jest zdecydowanie najlepszą na tą chwilę opcją i najtańszą , nawet mając żniżki w hurtowniach motoryzacyjnych nie dostaniesz opon za taką cenę

KTM 690 SM Prestige

9

Odp: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

Delta
Zamaist tych opon zastanów się na Pirelli P zero  , vredestein ultrac vorti  lub mniej sportowe ultrac cento, a jeśli chcesz wydać mniej to hankook k120

KTM 690 SM Prestige

10 Ostatnio edytowany przez levis (2018-01-06 12:00:30)

Odp: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

W mini żony mam te micheliny. Wg mnie są super, jeżeli ktoś jeździ do 15 tys km rocznie. Dobrze jadą i latem i zimą.

Natomiast do tej 407 faktycznie zamówię osobne komplety.
Opony Nexen mają znajomi i polecają.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

11

Odp: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

w małym autku które jeździ głownie po mieście to sie sprawdzi
Nexeny są ok , na zime dobre też są barumy tylko szybko się zużywają , są bardzo tanie i mają bieźnik który radzi sobie świetnie w śniegu
Ja polece Ci hankooka jeśli chodzi o średnia półkę
co prawda maiłem opony tej firmy letnie ale radziły sobie pięknie przy aucie które miało 280 km nie były wcale gorsze od pirelli p zero
no co prawda przy jeździe na granicy przyczepności pirelli dawało większą pewność  i kontrole w razie poślizgu
ale za połowę ceny mogłem im to wybaczyć

KTM 690 SM Prestige

12

Odp: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

igri72 napisał/a:

Ja polece Ci hankooka jeśli chodzi o średnia półkę
co prawda maiłem opony tej firmy letnie ale radziły sobie pięknie przy aucie które miało 280 km nie były wcale gorsze od pirelli p zero
no co prawda przy jeździe na granicy przyczepności pirelli dawało większą pewność  i kontrole w razie poślizgu
ale za połowę ceny mogłem im to wybaczyć

Jaki dokładnie model polecasz? Ja byłem średnio zadowolony z K117 w pierwszym sezonie ładnie kleiła, po zimie niestety coś się z gumą porobiło i czułem się trochę jak na lodzie.

PBM

13

Odp: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

Na takich jeździłem
Przelatałem dwa sezony co prawda zrobiłem tylko 25k km trzymały świetnie nawet przy dużych prędkościach
zużycie też bardzo małe biorąc pod uwagę styl jazdy i prędkości z jakimi latałem
Mogły by mieć sztywniejsze boki wtedy trzymanie w zakrętach pewnie było by jeszcze lepsze ale odbiło by sie to na komforcie
[url]https://www.oponeo.pl/dane-opony/hankook-ventus-v12-evo2-k120-225-35-r19-88-y-xl-mfs-zr/173113463?gclid=EAIaIQobChMIwd6CqMPF2AIVQTPTCh1Vowr4EAAYASAAEgKOefD_BwE[/url]

KTM 690 SM Prestige

14

Odp: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

Mają podobny bieżnik do jakiś opon wyższej klasy ale z późnych lat 90tych. Goodyearow o ile dobrze pamiętam...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

15

Odp: ma ktoś może zniżki na opony samochodowe ?

igri72 napisał/a:

Delta
Zamaist tych opon zastanów się na Pirelli P zero  , vredestein ultrac vorti  lub mniej sportowe ultrac cento, a jeśli chcesz wydać mniej to hankook k120

czemu? przeca są głośniejsze i gorsze na deszczu

https://www.bikepics.com/members/81