1

Temat: pytanko o licznik .

Hej , mam do kupienia barddzo tanio lciznik ze slimakiem z drz sm  i teraz pytanko czy podłacze go do drz y  ?  nie ma tam aku prosze o szybką odpowiedź

drz y/sm 434

2

Odp: pytanko o licznik .

Ślimak Ci nie wiele pomoże jeżeli nie masz piasty od S lub SM. Bo musisz mieć z czym połączyć tego ślimaka.
Patrzyłeś czy Twoje piasta z Y przyjmie ślimaka?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: pytanko o licznik .

właściwie powiem Ci szczerze ze nigdy nie widzizałem jak to wyglada jak to jest mocowane , mam piasty talona zaraz załacze jakies zdjecie

drz y/sm 434

4

Odp: pytanko o licznik .

[url]https://zapodaj.net/9ce73859ef945.jpg.html[/url]    obczaj jak mozesz hacker

drz y/sm 434

5

Odp: pytanko o licznik .

ślimak idzie na prawą stronę piasty.
i po prawej stronie piasta ma wyfrezowane po obwodzie dwa skrzydełka które wchodzą w ślimaka i nim kręcą

http://i8.photobucket.com/albums/a27/HarveyWishbone/IMG_7335.jpg

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

6

Odp: pytanko o licznik .

Bez aku nie będzie działał. Kup sobie sigme do roweru.

Freeride 350

7

Odp: pytanko o licznik .

Ok skrzydełka mam w piaście ,  to co napisał JacekL  jest prawda  ?   a jakbym wstawił  w obwód kondensator i do niego podłączył licznik ? nie chce od roweru to nie rower tylko motor   .

drz y/sm 434

8

Odp: pytanko o licznik .

Jeżeli masz prąd stały to opcja z kondensatorem powinna być ok.
A jak nie masz to albo regulator albo kup jakąś bateryjkę (pastylkę, paluszek) i podłącz ją. Sądzę że starczy na sporo.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

9

Odp: pytanko o licznik .

jest prąd stały regulator napiecia jest założony , okej to biore ten licznik zakładam kondensator i będę walczył w razie W  będę pytał :)

drz y/sm 434

10

Odp: pytanko o licznik .

Ile dałeś za licznik ze ślimakiem? jakby się uparł to może być zamontował aku - będzie zima - będzie czas ;)

Freeride 350

11

Odp: pytanko o licznik .

200 pln za licznik ze slimakiem  nie chce aku ;P

drz y/sm 434