46

Odp: Supermoto z poj od 450

Czlowieku jechales kiedys na byle jakim supermoto ? Ten temat faktycznie wyglada jak jeden wielki troll  kup sobie tego hausberga i zrob 1000 km :) w plecak wez od razu kilka butli oleju na zmiane i numer do assistance :)

drz y/sm 434

47

Odp: Supermoto z poj od 450

Dzień dobry z tej strony starszy brat bardzo Was przepraszam ale mój młodszy brat ma bardzo bujną wyobraźnie. Jak czytałem to co pisał to mi się śmiać chciało jednak paru użytkowników widziałem od razu wiedziało ze to troll temat jeszcze raz przepraszam.

48

Odp: Supermoto z poj od 450

Spokojnie, Twój brat już wie że supermoto to nie jest kolejny lek w formie czopka.

49

Odp: Supermoto z poj od 450

No dokładnie :D. Sam właśnie się motocyklami interesuje ale mam jak na razie 16 lat za kilka dni skończę 17 a jak 18 lat wybije to zastanawiam sie nad zrobienie prawo jazdy na motocykl kat A2 tyle ze na trasy tak do 100 km i zastanawiam się co wybrać ale jeszcze mam czas na zastanowienie się. Pozdrawiam no i szerokiej drogi.

50

Odp: Supermoto z poj od 450

Heh, maniek dobrze wyczuł :D

EXC 525 in progress

51 Ostatnio edytowany przez levis (2017-05-07 20:29:10)

Odp: Supermoto z poj od 450

Obstawiam, że tutaj jest inny problem. Autor pewnie myśli, że biegi wyglądają tak:

R  1  3  5
    2  4  6

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

52

Odp: Supermoto z poj od 450

raczej o półbiegach myślał

53

Odp: Supermoto z poj od 450

Hahahahhaha levis podsumowal :d

drz y/sm 434

54

Odp: Supermoto z poj od 450

Mam nadzieje ze to było do młodszego brata a nie do mnie ;)

55

Odp: Supermoto z poj od 450

Mam te prawie 17 lat i wiem jak sie zmienia biegi w motocyklu jeśli to było do mnie

56

Odp: Supermoto z poj od 450

No tak w lewo i do góry jest jedynka

57 Ostatnio edytowany przez Youki (2017-05-07 22:29:03)

Odp: Supermoto z poj od 450

Hahahah chyba chciales powiedzieć że w dół a kazdy wyższy bieg to lekkie kopniecie w góre aczkolwiek z 1 na 2 trzeba mocniej bo pomiedzy 1 a 2 występuje tak zwane N. Przedstawia się to tak:
6
5
4
3
2
N
1

Darujcie sobie robienie ze mnie tak zwanej "beki" ;)

58

Odp: Supermoto z poj od 450

Wrzuć na N, ziom:)

59

Odp: Supermoto z poj od 450

Ziom na N jestem cały czas tylko dałem sprostowanie żebym nie wyszedł na głupka :D

60

Odp: Supermoto z poj od 450

Zejdź na Ziemie. Masz 16 lat, kasa nie gra roli, czyli albo napadles na sklep i masz nadmiar gotówki, albo starzy wszystko Ci sponsoruja i masz tak zlasowany mozg, ze szukasz podziwu, poparcia i uwagi nawet od obcych osób.

Nie dziw sie więc, ze większość ma z Ciebie bekę.

Na psychologa może jeszcze nie za późno.

Pozdro

Ps

Maniek wyczul pierwszy, ja od razu wyczulem trola jak przeczytałem "mam kolegę co podnosi moc"...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450