16 Ostatnio edytowany przez Youki (2017-05-05 22:45:23)

Odp: Supermoto z poj od 450

@Dziku kierowalbym sie ku fabrycznemu aczkolwiek jesli by byl wyczyn fajny to jakos bym mysle dal rady przerobic go na sm.
Wygodny jest SXV 550?
Po tym co piszecie to widze ze ta apka bije wszystkie supermoto na głowe tak?

17

Odp: Supermoto z poj od 450

jak masz dwa jaja równie duże jak pojemność cylindrów Apki to pobijesz wszystkie inne SM:) W przeciwnym wypadku bedziesz się tylko bał tego moto.

18

Odp: Supermoto z poj od 450

Zbyt dużo mocy jest wiele gorsze niż za mało, wiem z autopsji.

Hsq SMR 511
#511

19

Odp: Supermoto z poj od 450

Husaberg 570/EXC 500, duża żywotność silnika, najdłuższe interwały serwisowe
CRF 450 HM - bez kompromisów.

EXC 525 in progress

20

Odp: Supermoto z poj od 450

Motocykl ma pelna homologacje. Mozna zapakowac Akrapovica zeby chodzil nieco ciszej na ulicy (z db killerem).

No I wg mnie niezbędny jest antyhop, bo przy redukcjach blokuje kolo dość mocno.

Nie jest wygodne - wręcz przeciwnie, jest twardo, narrowiste i przy każdym odkreceniu manetki masz wrażenie, ze chce Cię zabić.
Ja jechałem 2 razy, ale nie chce juz więcej - mnie przerasta.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

21

Odp: Supermoto z poj od 450

Ja jeszcze zapomnialem o FS 570. Jak ten Husaberg wypada w porownaniu z apka? Mi sie wydaje przez to ze husaberg ma 570 to ze jest mocniejszy od apki.

22

Odp: Supermoto z poj od 450

A mnie sie wydaje ze pora do gimbazy wrocic i przestac fantazjowac

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

23

Odp: Supermoto z poj od 450

Prosze sobie darowac takie głupie komentarze.

24

Odp: Supermoto z poj od 450

Pisalem w pierwszym poscie ze zalezy mi na supermoto ktore bedzie mialo dobra proporcje mocy do masy.

25

Odp: Supermoto z poj od 450

Youki napisał/a:

Pisalem w pierwszym poscie ze zalezy mi na supermoto ktore bedzie mialo dobra proporcje mocy do masy.

Każdy wyczyn 450 ma zarąbiste proporcje ^^ jak chcesz coś do miasta to bierz SMCRa i napewno ci mocy nie braknie
Waga też nie przeraża

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

26 Ostatnio edytowany przez Youki (2017-05-06 11:39:27)

Odp: Supermoto z poj od 450

Ja jak na razie jestem skierowany ku Husaberg fs 570 poniewaz jednak Aprilla wymaga wiekszej opieki bo jak to bylo ujete w jednym artykule gdy w innym moto trzeba bedzie wymienic olej tak w sxv tloki.
Jakies jeszcze inne propozycje? Smcr raczej nie bede bral rozmyslilem sie nad nim juz calkowicie ze wzgledu na to ze wole cos lzejszego.

27 Ostatnio edytowany przez Youki (2017-05-06 11:55:01)

Odp: Supermoto z poj od 450

Chcialem z ciekawosci zobaczyc na ogloszenia czy jakies sa i nigdzie nie widzialem ani olx ani allegro. Oby w Niemczech byly.
Ale Husaberg to prawie KTM wiec jak cos to bym wział exc 500 i na sm przerobil.

28

Odp: Supermoto z poj od 450

jak brak limitu budżetu to bierz husaberga fs570 , lepszego seryjnego sm do zabawy raczej nie kupisz

DR-Z 400sm  -  LeoVince , fcr 39 , 3x3 , MotoMaster 4p

29

Odp: Supermoto z poj od 450

Youki napisał/a:

Ja jak na razie jestem skierowany ku Husaberg fs 570 poniewaz jednak Aprilla wymaga wiekszej opieki bo jak to bylo ujete w jednym artykule gdy w innym moto trzeba bedzie wymienic olej tak w sxv tloki.
Jakies jeszcze inne propozycje? Smcr raczej nie bede bral rozmyslilem sie nad nim juz calkowicie ze wzgledu na to ze wole cos lzejszego.

Za dużo czytasz opinii ludzi co Aprilie widzieli tylko w katalogu.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

30

Odp: Supermoto z poj od 450

No to w takim razie prosilbym o porownanie Husaberga FS570 i Aprilli SXV550 skoro w internecie nei sa koniecznie poprawne no i jakie opinie macie na temat tych modeli. Dodam ze i tak pewnie bede podnosil lekko moc bo mam znajomego ktory podkreca.