1

Temat: supermotard.pl - do przejęcia

Cześć,

do przejęcia oferuję supermotard.pl. W stronę włożyłem trochę kaski i kiedyś czasu. Aktualnie brakuje osoby do zarządzania i rozwijania, czyli prawie wszystkiego :P. Próbowaliśmy rozwijać sport, wrzucaliśmy newsy o supermoto, jednak brakowało motoru napędowego, który ciągnąłby to regularnie. Portal oparty jest na gotowym skrypcie CMS - Wordpress. W design poszło kilkadziesiąt euro na szablon "premium" + opłacenie kodera, który zastosował zmiany pod moje wytyczne, a także zainstalował dodatkowe wtyczki (w tym bezpieczeństwa i inne moduły). Logo jest nie do podrobienia. Zostało narysowane, a później obrobione w programie graficznym. Jestem detalistą i starałem się wszystko robić na tip top. Na ten moment uważam, że wygląda to ponadprzeciętnie, nie mniej jednak wiem, że kilka aspektów można by było poprawić. Jeśli znajdzie się śmiałek, chętnie zaproponuję/wdrożę zmiany. Ponadto istnieje fanpage (pozdrawiam obserwujących:) na facebooku - około 700 lajków. Szkoda żeby to wszystko się marnowało, a co rok opłacam abonament. Może ktoś będzie zainteresowany prowadzić temat, a także rozwijać sport i swoją osobę, dzięki temu narzędziu :)

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu (na priv telefon) i czekam na propozycje. Jeśli znajdzie się ktoś, kto na poważnie chce się tym zająć - chętnie pomogę.

Dobrego weekendu!
Dawid