466

Odp: Sezon 2017

Klasa amator wypadla poniewaz zabraklo czasu. W Bydgoszczy jest duży rygor pod względem trzymania się wyznaczonych ram czasowych. Żadnego drugiego dna nie ma.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

467

Odp: Sezon 2017

a co za mózg ustawił wyścig 30.04 - nie dość że niedziela to jeszcze środek długiego weekendu ??

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

468

Odp: Sezon 2017

No to juz wiemy, ze 2018 bez klasy amator.
Malo komu będzie chciało sie drylowac do Koszalina, a na dwie rundy w Toruniu nie ma nawet sensu maszyny szykować. Dopieliscie swego - gratulacje.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

469

Odp: Sezon 2017

A co za problem? Jedni imprezują i grilują w długi weekend inni się ścigają.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

470

Odp: Sezon 2017

levis napisał/a:

No to juz wiemy, ze 2018 bez klasy amator.
Malo komu będzie chciało sie drylowac do Koszalina, a na dwie rundy w Toruniu nie ma nawet sensu maszyny szykować. Dopieliscie swego - gratulacje.

Chłopie weź pierdolnij się w głowę. Odpada tylko runda w Bydgoszczy bo organizator nie wyrobi się czasowo. Jak masz jakieś żale lub problemy emocjonalne idź do specjalisty.
Pierdzielisz jak opętany o klasie, w której nawet nie masz zamiaru jechać.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

471

Odp: Sezon 2017

Maniek  robienie zawodów w długie weekendy
to tak jak byś w święta robił
bo jedni się ścigają a inni świętują .......

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

472

Odp: Sezon 2017

Nikomu nie dogodzisz... ciesz się, że w ogóle jest cokolwiek, w dodatku wrócił Toruń.

Ja z jednej strony zastanawiam się czy nie ominąć Bydgoszczy, bo jak mam jechać pareset kilometrów, wydawać za nocleg, sprzęt, itd. i potem nie zaklasyfikować się do wyścigu, to trochę mi się odechciewa..

Z drugiej strony, to i tak lepsze, bo była perspektywa, że klasy amator miało w ogóle nie być - a jest... więc kusi mnie, ze pojechać, spróbować mimo wszystko w PP - udowadniając, że street to wielka kupa. ;-)

Walczyliśmy długo, że amator został... to teraz zaczynają się problemy natury urlopowej. Może w ogóle na następny sezon, niech każdy napisze kiedy planuje urlop, że czasem komuś jakaś Runda nie konfliktowała z planami życiowymi.

Panowie (i Panie), nie róbmy już więcej scen - tylko zróbmy wszystko, aby udowodnić, że w Polsce jest zainteresowanie supsrmoto (a street to pomyłka :P)

#21, śnieg

473

Odp: Sezon 2017

Śniegu z Pucharem to będzie chyba inaczej. Już pytałem o to.
Będzie się liczyła kolejność zgłoszeń. Miejsc w pucharze 32? wiec zapisując się jako 33 i następna osoba będzie miała możliwość zapisania się już tylko do klasy w której są miejsca.

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

474

Odp: Sezon 2017

niwy napisał/a:

Śniegu z Pucharem to będzie chyba inaczej. Już pytałem o to.
Będzie się liczyła kolejność zgłoszeń. Miejsc w pucharze 32? wiec zapisując się jako 33 i następna osoba będzie miała możliwość zapisania się już tylko do klasy w której są miejsca.

XD ale tak na poważnie?

Pozdrawiam,
Piotrek

475

Odp: Sezon 2017

Podium tez będzie ustalane wg kolejności zgłoszeń? To nie jest konkurs sms'owy. Zawsze można  wnieść opłatę po dniu treningowym.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

476

Odp: Sezon 2017

Pisze tylko co słyszałem ;)
Nie oceniam czy to dobrze czy źle. Ale na pewno nikt nie wróci z kwitkiem jak PP będzie przepełnione.

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

477

Odp: Sezon 2017

To że to jest dlugi weekend to ok rozumiem wiec no komu nie będzie pasować to poprostu nie startuje tego dnia . Nie ma przymusu. To jest dla tych co chca nie zaleznie od pogody czy tam świątek piątek

Kuba #18

478

Odp: Sezon 2017

jak to technicznie będzie zrobione z C2 i ilością miejsc trzeba doczytać w regulaminie. Ale coś słyszałem o podziale na 2 grupy w przypadku przekroczenia limitu miejsc

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

479

Odp: Sezon 2017

bagins1983 napisał/a:

Maniek  robienie zawodów w długie weekendy
to tak jak byś w święta robił
bo jedni się ścigają a inni świętują .......

Ludzie, to są wyścigi motocyklowe a nie zlot i jazdy w koło trzepaka ...
Jeżeli zawalenie długiego weekendu kosztem zawodów,  jest dla kogoś problemem, to chyba powinien dać sobie spokój....

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

480

Odp: Sezon 2017

paczek napisał/a:
bagins1983 napisał/a:

Maniek  robienie zawodów w długie weekendy
to tak jak byś w święta robił
bo jedni się ścigają a inni świętują .......

Ludzie, to są wyścigi motocyklowe a nie zlot i jazdy w koło trzepaka ...
Jeżeli zawalenie długiego weekendu kosztem zawodów,  jest dla kogoś problemem, to chyba powinien dać sobie spokój....

Lepiej umówić się z dziadkami na rozgrywkę brydżową.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski