1

Temat: II runda MP i PP Koszalin

Siemano, czytam w regulaminie że:

Wysokość wpisowego wynosi:
A/ zgłoszenia w I termie (do 16.06.2016):
 S2 300 zł
 C2 200 zł
 Amator 150 zł
B/ zgłoszenia w II terminie (do 26.06.2016 do godz. 11:00):
Kwota wpisowego z I terminu zwiększona o 50 %.

czyli standardowy zapis :) wysłałem zgłoszenie jak zawsze w pierwszym terminie i myślę sobie że zapłacę jak zawsze na miejscu w biurze zawodów, ale dostaję takiego maila zwrotnego :)


"Dzień dobry,

Zgłoszenie do imprezy MotoPark Koszalin zostało przyjęte.

Wpłata nie nastąpiła w I terminie. Prosimy o pilne uregulowanie należności.

Rejestracja w dniu imprezy rozpocznie się od godziny 7.00 w biurze budynku głównego."

Albo czegoś nie rozumiem albo to jest już po prostu przesada z ich strony!

2

Odp: II runda MP i PP Koszalin

Jaka wpłata?

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

3

Odp: II runda MP i PP Koszalin

[url]http://www.pzm.pl/pliki/zg/samochody/ii_ru_sm_koszalin.pdf[/url]

Przeczytaj drugą stronę

4

Odp: II runda MP i PP Koszalin

zawsze mnie ciekawiło, dlaczego wpisowe do MP jest droższe niż do PP :D bo chyba nie przez "chrono". Kiedyś nie było, a cena i tak była wyższa.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5

Odp: II runda MP i PP Koszalin

A mnie zastanawia dlaczego zgłoszenie w II terminie jest droższe.
Czy jest to związane z komunistyczną tradycją rżnięcia obywatela w pupę czy tez ma inne podłoże.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

6 Ostatnio edytowany przez levis (2016-06-17 16:24:28)

Odp: II runda MP i PP Koszalin

Założę się, że chodzi o paplaninę w stylu:

"jeżeli wcześniej wiemy ile będzie zawodników "pewnych" to łatwiej jest nam się przygotować, dobrać ilość obsługi bla bla bla...

Generalnie gówno prawda, bo i tak muszą się przygotować na pełny tor, bo co byłoby, gdyby w dzień przed zawodami zwaliło się 100 zawodników?

komuna i jeszcze raz komuna...

Trzeba założyć własny "Związek Zawodów Motocyklowych" :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

7

Odp: II runda MP i PP Koszalin

Zaczynam sie zastanawiac czy w ogole mam jechac  ... placic 450zl??  zeby znowu np sluchac ze mam z glosny wydech itp wszedzie tylko robia nam podgorke z tego pzm

SUZUKI RMZ 450
   #94

8

Odp: II runda MP i PP Koszalin

Dostałem taką odpowiedź :)

Tomek,

Zawsze robicie jako zawodnicy raban że biuro pracuje niewydolnie, powinien być podział na grupy które wchodzą do biura itd itp. Wystarczy że zgłosicie się do imprezy wcześniej (I termin) i opłacicie wpisowe – wówczas wchodzicie do biura odebrać transponder, podać książeczkę zdrowia z licencją i podpisać osobiście zgłoszenie; ile to zajmie? 15 sekund? Gdy przychodzicie bez wypisanego zgłoszenia, próbujecie zapłacić wpisowe (raz gotówką, innym razem kartą), złożyć dokumenty to ile czasu zajmujecie? 2 min? To ilu Was można obrobić w godzinę? Moją wersją do 240, Twoją do 30...

...teraz rozumiesz po co jest I i II termin zgłoszeń? Nie dla zawodników, dla Organizatora! Żeby był przygotowany do imprezy, żeby wiedział ilu w przybliżeniu będzie zawodników, jak rozmieścić paddock i wiele wiele innych rzeczy.

Jako zawodnicy powinniście zrozumieć że jest to symbioza – będziemy współpracować, będzie dobrze; nie będziemy, będzie dym. Wszystkim nam powinno zależeć żeby to pracowało.

Co do Twojego wpisowego, tak – jeśli będziesz płacił na miejscu będę oczekiwał 50% wyższego wpisowego. Jeśli zapłacisz przelewem i do jutra go zobaczę na koncie, potraktuję Cię jako I termin.

Pozdrawiam
Jacek Molik


Zastanawia mnie jedno, byłem raz na Litwie i tam wszystko da się załatwić szybko prosto i bez nerwów, dlaczego to u Nas tak nie funkcjonuje ?
Heh, zgłoszenie wysyłam zawsze w pierwszym terminie, płacę zawsze gotówką z wyliczoną kwotą na miejscu i uważam że nie powoduję tym zatoru :) przekazanie gotówki i otrzymanie rachunku zajmuje 5s :) a czuję się zawsze spokojniej płacąc na miejscu, bo udział w każdej kolejnej rundzie stoi u mnie pod znakiem zapytania a 200zł to przynajmniej dla mnie nie mało kasy :)

9

Odp: II runda MP i PP Koszalin

proponuję zewrzeć szyki i wywalczyć normalną stawkę

bez zawodników nie będzie imprezy.....

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

10 Ostatnio edytowany przez dr Gonzo (2016-06-20 18:17:54)

Odp: II runda MP i PP Koszalin

bagins1983 napisał/a:

proponuję zewrzeć szyki i wywalczyć normalną stawkę

bez zawodników nie będzie imprezy.....

Bez zawodnikow w tym roku, za rok nie bedzie imprezy...

11

Odp: II runda MP i PP Koszalin

zobaczymy jak Koszalin się przygotuje :)
czy napięcie będzie .....

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

12

Odp: II runda MP i PP Koszalin

Jeżeli to tylko kwestie organizacyjne to rozumiem że płacąc w pierwszym terminie ,czyli około tydzień przed zawodami niczego nie ryzykuję i jeżeli się nie pojawię z powodu np.awari czy nagłej kontuzji to kasa zostanie zwrócona.
Warto o to dopytać bo wielu chłopaków do ostatniego dnia nie jest pewne czy wystaruje-zdąży .Założę się że zwrotów by nie było!
Co do kosztów to 150 zyla za jeden wyścig w amatorach (gdyby były dwa to pewnie 300 za rundę) to super promocja SM w Polsce.
Na lamentach się pewnie skończy a i tak wszyscy zapłacą połowę więcej bo jak to w naszym kraju mówią: nie chcesz-nie jedziesz.

13

Odp: II runda MP i PP Koszalin

Tak się pytam z ciekawości. Oczywiście po zawodach nie można sobie polatać w cenie wpisowego po torze ? :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

14

Odp: II runda MP i PP Koszalin

to chyba nie problem zrobić przelew i  z głowy.
Na dużych wyścigach tak jest i jest wszystko sprawnie bez kolejek. Wchodzisz i wychodzisz.
Jak nie przyjedziesz - dostajesz zwrot kasy.
Informacyjnie- w Poznaniu nie będzie opcji płatności na miejscu - tylko przelew na maksymalnie tydzień przed rundą!

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

15

Odp: II runda MP i PP Koszalin

paczek napisał/a:

to chyba nie problem zrobić przelew i  z głowy.
Na dużych wyścigach tak jest i jest wszystko sprawnie bez kolejek. Wchodzisz i wychodzisz.
Jak nie przyjedziesz - dostajesz zwrot kasy.
Informacyjnie- w Poznaniu nie będzie opcji płatności na miejscu - tylko przelew na maksymalnie tydzień przed rundą!

Nie jest to jakiś większy problem ale jak nie będzie możliwości płatności na miejscu to zastanawia mnie liczba uczestników w klasie Amator, gdzie powiedzmy sobie szczerze, większość na ostatnią chwilę decyduje się na start...

Suzuki DRZ 400 - Sprzedane
KTM EXC 450 - Sprzedane
KTM SMR 450 - Sprzedane
Husqvarna FS 450 - Sprzedane