1

Temat: wydechy akrapovic do ktm

witam.
ktos zna adres www firmy która zajmuje sie dystrybucja wydechów tej firmy ?? chodzi mi glównie o przednia czesc wydechu do ktm 640 lc4 2001r. nigdzie nie moge znalesc konkretnego info, cen, zdjec...

hybryda

2

Odp: wydechy akrapovic do ktm

O ile mnie pamiec nie myli to Acropovica ma Grandys

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

3

Odp: wydechy akrapovic do ktm

osobiście radził bym poszukać za granicą.... polscy importerzy mają ceny z kosmosu....   (różnica nawet kilka tysi)

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

4

Odp: wydechy akrapovic do ktm

oto chodzi ze nie ograniczam sie zadnymi granicami ale najlepiej pasowalo by mi znalesc cos w uk. Chcialem nalesc w necie chociazby orientacyjne ceny ale nigdzie niema na zadnej stronce wydechu do ktm ;/ suzuki, yamaha, kawasaki, honda owszem do tych motocykli jest wszystko ale do ktm nie moge nic znalesc.
Moze ktos ma oader stronki www gdzie znajde oferte akrapovica do ktm 640 z 2001r.

hybryda

5

Odp: wydechy akrapovic do ktm

Może tu:

http://www.dirtbikebook.com/acatalog/LC4_Models.html

6

Odp: wydechy akrapovic do ktm

stronka fajna napewno pomogla ale czy to cala oferta do ktm ?? niewiele tego i niema poszczególnych czesci wydechu

hybryda

7

Odp: wydechy akrapovic do ktm

z tego co wiem, akrapovic sprzedaje albo same końcówki, albo kompletny cały układ. jeśli szukasz np. samych kolektorów to chyba pozostaje ci tylko rynek wtórny

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

8

Odp: wydechy akrapovic do ktm

W linku, który załączyłem sprzedają właśnie też same kolektory.

9

Odp: wydechy akrapovic do ktm

podobno na allegro jest ktoś kto sprowadza akrapa na zamówienie.

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

10

Odp: wydechy akrapovic do ktm

kildow w twoim linku jest przednia czesc ale tylko do koncówek typu "racing"i jest tam napisane ze nie wolno ich stosowac w polaczeniu z koncówkami slip on. Ja mam juz koncówke typu slip on taka jak na pierwszej fotce z linku i chcialbym dostac jeszcze kolektor do tego ale na tej stronce z linka nie znalazlem nic wiecej. Na jakims niemiecki forum widzialem kolektory akrapovica pod koncówki typu slip on ale nigdzie nie moge znalesc ich w ofercie;/

hybryda

11

Odp: wydechy akrapovic do ktm

Ktm wykupił całego akrapovica jeśli chodzi o układy do Ktmów :) Więc nigdzie indziej nie kupisz Akrapovica do Ktma jak u jakiegoś dealera Ktma:) pozdrawiam

12

Odp: wydechy akrapovic do ktm

nie przypuszczalem ze najwiecej o akrapovicu dowiem sie na stronie ktm. slider76 chyba masz racje. tylko ceny tych kolektorów przerosly jednak moje oczekiwania... trzeba bedzie polowac na jakas uzywke.

hybryda

13

Odp: wydechy akrapovic do ktm

Z ktm jest tak, że nidzie nie kupisz nowej akrapy jak tylko u autoryzowanego dealrea. u sancheza w otrębusach można kupić za 3300 końcówki do lc4 2006, ja kupiłem w 3fun a w sękocinie za  3655.

a propo kolektorów sprowadzą i kolektory, i właśnie na stronie ktm.com są numery seryjne każdej cześci, podejsz ten numer dealerowi, słono płacisz, i masz :D

aaaaaaaach ! ale urrrwał ! ale to było dobre ! :D

14

Odp: wydechy akrapovic do ktm

LC4uke napisał/a:

słono płacisz, i masz

Albo siedzisz 2 miesiace na ebayu uk, polujesz na okazje i placisz 1/3 ceny nowego.
U siebie polaczylem kolektor remusa+wyciety katalizator+koncówka akrapovica slip on+ najmniejsza wstawka i dziala to ladnie :)

hybryda

15

Odp: wydechy akrapovic do ktm

no dokładnie, z tym że naprawdę prawie nikt tego nie sprzedaje na ebay allegro etc, szczególnie do lc4 jest mało. Bo to crosówek to i owszem coś się znajdzie

aaaaaaaach ! ale urrrwał ! ale to było dobre ! :D