1

Temat: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

Hej!
Kupie wyczyna do 13tyś z homo. Pojemność powyżej 450cc. Info proszę zostawiać na PM
Pozdrawiam
Maciek

2

Odp: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

Raku ma RMZ tę

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

3

Odp: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

PW poszło

4

Odp: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

Pw

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5

Odp: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

masz Berga po remoncie od Novak-a

SMR450

6

Odp: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

Wiem, ale cały czas się zmuszam żeby go nie kupic;P Poszukam jeszcze chwile czegoś innego;)
Do Berga nie ma dokładnie nic w sieci z zamienników... to mnie odrzuca + miliard negatywnych opinii:) Czyli tak standardowo serce mówi bierz a rozum żebym tego za cholerę nie kupował;)

7 Ostatnio edytowany przez raku (2015-10-15 19:52:33)

Odp: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

Bierz pussy killera :D

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

8

Odp: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

Nie taki diabeł straszny jak go malują :)

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

9

Odp: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

Chcesz wyczyna a nie chcesz husaberga...nie kumam?:)
Synonimem słowa wyczyn jest husaberg:P

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10

Odp: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

Panie części do BERGusona w porównaniu do faVORka to jak miodu w ulu, więc nie ma co przeżywać hehe
Sam takiego chciałem ale uznałem, że to zbyt proste by było i bym się zanudził przy nim, a ja lubię dłubać i muszę mieć moto przy którym jest coś zawsze do roboty hehe

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

11 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2015-10-15 22:19:58)

Odp: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

Spoko, poszukam jeszcze chwile. Musze jeszcze zobaczyć kilka sprzętów żeby mieć porównanie i w miarę świadomie podjąć decyzje.
Berga kupić jest łatwo gorzej go utrzymać i to jest meritum sprawy;) Brak możliwości szybkiej naprawy dupereli mnie trochę odstrasza.

12 Ostatnio edytowany przez radzio (2015-10-16 21:51:32)

Odp: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

Pamiętaj, najwięcej gadają Ci którzy słyszeli od sąsiada, szwagra, brata z gałęzi siostry bo jej chłopak miał, który znowu kupił spod koca od niemca...... Prawda jest taka, ze kto miał to chwali - Husaberg

Niebieskie, zielone, pomarańczowe i czerwone też się zużywają i też trzeba robić remonty i inne sprawy. Części do wyczyna tez nie kupuje sie używanych wiec rynek wtórny jest Ci niepotrzebny. Kupując kpl zaworów do Yamy też sie czeka aż ściągną z hiszpani. Do Huśki z włoch itd itd. Zebatki, klocki, podstawowe łożyska i simmeringi tez dostajesz albo na zamówinie albo w sklepie z takimi sprawami. ;)

Urzymanie takie samo jak innego wyczyna. Chyba nawet odchodzi łańcuszek rozrządu bo ma wałek o ile dobrze pamiętam, ale to już niech wypowiedzą się Husarze :D


Pozdrawiam i owocnych poszukiwań. :)

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

13

Odp: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

Tą wypowiedzią pojechałeś sam siebie, najpierw piszesz

radzio napisał/a:

Pamiętaj, najwięcej gadają Ci którzy słyszeli od sąsiada, szwagra, brata z gałęzi siostry bo jej chłopak miał, który znowu kupił spod koca od niemca......

A na końcu

radzio napisał/a:

Chyba nawet odchodzi łańcuszek rozrządu bo ma wałek o ile dobrze pamiętam, ale to już niech wypowiedzą się Husarze :D

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

14

Odp: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

radzio napisał/a:

Prawda jest taka, ze kto miał to chwali - Husaberg

i tu wszystko zostało ujęte..."kto miał"...bo nikt go nie ma i nie chce mieć znowu:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

15

Odp: Kupie wyczyna 450cc+ do 13tyś. z homo

berg to super maszyna , jak sie dba tak sie ma ja mialem 6lat a teraz kumpel ma go rok i nic sie z nim nie dzieje przez 6lat ani razu nie wracalem z buta bo moto zawiodl(no moze raz ale dlatego ze braklo mi paliwa)
i napewno jeszcze kiedys kupie sobie berga
Raku moze kojarzyc ten egzemplarz bo kupilem go do goscia z jego miasta. bral go na wyprawy do rumunii itd a mogl wziasc co innego bo mial pare moto.
wiec nie mozna osadzac marki po paru przypadkach ulepow naprawianych drutem co sie psuja co dwa dni

ktm lc4 640 sm +fcr41 + akrapovic +open airbox